Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My nie mamy mentalności do ligi mistrzów, spójrzcie na takiego rskitica czy Busquetsa błagam was
1
Gramy na czas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Kto zagrał takie ciasteczko Albie, który następnie podał Messiemu?
1
On nie był kotem w Liverpoolu, po prostu był bardzo dobrym zawodnikiem
0
Rakitic kompletnie nieobecny
0
Nawet zapomniałem ze Rakitic gra XDD
0
Dobrze ze Mane padake gra na razie
0
Mane nowy Neymar szkoda ze pod względem symulowania
0
Malcom by się lepiej pokazał od Coutinho ;)
0
Nasze boki obrony to parodia
0
Rakitic kontuzja na rozgrzewce czy jak?
0
Ma ktoś linka do meczu?
1
Finał ligi mistrzów będzie tylko na premium?
0
Poważnie pokazali mecz z Romą? A co on ma wspólnego z tym meczem? Już prędzej zrozumiałbym mecz z finału Liverpool-Real. Strasznie anty-barcelońscy są tam, dobrze, ze tego nie oglądam
0
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59643290_2190163194399739_1868397832747089920_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=6bf629c33d0c77ddcbba69c01c56b957&oe=5D6084D0
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59565458_2190163217733070_7644927218627379200_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b8b9428bd646a0be52682493f6dc8992&oe=5D724FBD
bez komentarza..
2
Jeśli chodzi o komentatorkę i studio w lidze mistrzów to straszny regres ma tutaj miejsce
0
Siemanko, pisałem dzisiaj maturę. W otwartych zadaniach nie przepisałem poprawnej odpowiedzi do rubryczki pod zadaniem, w której jest napisane "odpowiedź:....". Zamiast tego podkreślałem po prostu prawidłowe odpowiedzi. Mam się bać?
Widać na tym zdjęciu
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59797305_623354088168972_3216857069353172992_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=211107cad195ffb0794e639c6117ece6&oe=5D70F0ED
0
Jaki wynik obstawiacie?
6
XD? Jak drużyna zdobywa więcej punktów od drugiej to znaczy, ze jest lepsza i zasługuje na zdobycie ligi. Liczba punktów innych drużyn nie ma żadnego znaczenia
1
Mam dokładnie to samo
1
Valencia 5-0 o luju
0
Tak samo można powiedzieć, ze Mandzukic wygrał w pojedynkę serie A, farmer league i tyle
0
Nie uczy się na błędach chłopak
2
do środy mam nadzieję, że mu przejdzie, ale niech we wtorek jeszcze odpocznie ;p
0
bezpośrednie starcia w zasadniczej(?) rundzie
4
Bez Salaha to nadzieje kibiców Liverpoolu runą jak Neymar po kontakcie
1
a ja wolę awansować, ale fakt, szkoda Salaha
2
Ale Puig jest kocurem
0
Ronaldo powinien dołączyć do Celticu, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu
0
Komentarze pod fanpage onetu czy innego sportu są lepszy, niż te na stronie LFC
"Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego, zresztą widać po mięśniach"
"Ronaldo trenerem w przyszłości? A to nie jest tak, że teraz już każdym dowodzi w Juventusie?"
"Xavi w Betisie? No to już można dodać 6 punktów dla Barcy w następnych sezonach" (Chociaż to bait raczej)