0

My nie mamy mentalności do ligi mistrzów, spójrzcie na takiego rskitica czy Busquetsa błagam was

1

Gramy na czas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Kto zagrał takie ciasteczko Albie, który następnie podał Messiemu?

1

On nie był kotem w Liverpoolu, po prostu był bardzo dobrym zawodnikiem

0

Rakitic kompletnie nieobecny

0

Nawet zapomniałem ze Rakitic gra XDD

0

Dobrze ze Mane padake gra na razie

0

Mane nowy Neymar szkoda ze pod względem symulowania

0

Malcom by się lepiej pokazał od Coutinho ;)

0

Nasze boki obrony to parodia

0

Rakitic kontuzja na rozgrzewce czy jak?

0

Ma ktoś linka do meczu?

1

Finał ligi mistrzów będzie tylko na premium?

0

Poważnie pokazali mecz z Romą? A co on ma wspólnego z tym meczem? Już prędzej zrozumiałbym mecz z finału Liverpool-Real. Strasznie anty-barcelońscy są tam, dobrze, ze tego nie oglądam

2

Jeśli chodzi o komentatorkę i studio w lidze mistrzów to straszny regres ma tutaj miejsce

0

Siemanko, pisałem dzisiaj maturę. W otwartych zadaniach nie przepisałem poprawnej odpowiedzi do rubryczki pod zadaniem, w której jest napisane "odpowiedź:....". Zamiast tego podkreślałem po prostu prawidłowe odpowiedzi. Mam się bać?
Widać na tym zdjęciu
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59797305_623354088168972_3216857069353172992_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=211107cad195ffb0794e639c6117ece6&oe=5D70F0ED

0

Jaki wynik obstawiacie?

6

XD? Jak drużyna zdobywa więcej punktów od drugiej to znaczy, ze jest lepsza i zasługuje na zdobycie ligi. Liczba punktów innych drużyn nie ma żadnego znaczenia

1

Mam dokładnie to samo

1

Valencia 5-0 o luju

0

Tak samo można powiedzieć, ze Mandzukic wygrał w pojedynkę serie A, farmer league i tyle

0

Nie uczy się na błędach chłopak

2

do środy mam nadzieję, że mu przejdzie, ale niech we wtorek jeszcze odpocznie ;p

0

bezpośrednie starcia w zasadniczej(?) rundzie

4

Bez Salaha to nadzieje kibiców Liverpoolu runą jak Neymar po kontakcie

1

a ja wolę awansować, ale fakt, szkoda Salaha

2

Ale Puig jest kocurem

0

Ronaldo powinien dołączyć do Celticu, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu

0

Komentarze pod fanpage onetu czy innego sportu są lepszy, niż te na stronie LFC
"Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego, zresztą widać po mięśniach"
"Ronaldo trenerem w przyszłości? A to nie jest tak, że teraz już każdym dowodzi w Juventusie?"
"Xavi w Betisie? No to już można dodać 6 punktów dla Barcy w następnych sezonach" (Chociaż to bait raczej)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?