0

Gomes, który piłkarsko jest x razy słaby od Coutinho, otrzymał x razy więcej szans , więc Brazylijczyk zostanie w przyszłym sezonie

13

Ostatnie 10 minut w meczu z Romą pokazało, że nie byliśmy w najsłabszej dyspozycji fizycznej. Zresztą nie ma co gdybać, było, minęło

0

Każdy facet, który już się trochę wyskillował w temacie futbolu, wie, że Messi jest lepszy i jego poziom jest nieosiągalny dla reszty

0

Są to słowa Adama Gąsiorka z grupy "ekstraklasowe trolle", którego gorąco pozdrawiam i dziękuje za zgodę na udostępnienie tego cytatu

14

Ronaldo, oprócz meczu z Atletico, w tej edycji LM nie istniał

4

Ronaldo i Messi są jak cycki i dupa. Jedni wolą jedno, drudzy wolą drugie, a prawdziwi mężczyźni doceniają jedno i drugie

Mam nadzieję, że obejdzie się bez bana ;p

1

Jak Iniesta tego nie trafił :(

0

„W przyszłym tygodniu wrócę do treningów. W ciągu dwóch tygodni powrócę do składu i wyjdę na boisko. Przeszedłem już odpowiednie testy.” – skomentował Neymar.

Wypowiedź z 18 marca, wiadomo co w końcu z nim?

0

I Arsenal w półfinale, jednak czasami warto rozgrywać dwumecz najpierw na swoim stadionie

0

Nawet nie spodziewałem się, że Messi jest przed Ronaldo. A teraz prawdopodobnie Leo zdobędzie szóstego złotego buta, nieźle

0

No właśnie przeczytałem, co napisałem haha. Chodziło mi o ilość trofeów w historii

32

Moim zdaniem, to piszą tak ludzie, którzy nigdy nie odczuwali większych emocji oglądając czy grając mecz. Twoim marzeniem jest zdobycie ligi mistrzów czy mistrzostwo świata i zostajesz wyeliminowany w finale w ostatnich sekundach to raczej nie rozmyślasz wtedy nad ludźmi nie mającymi pieniędzy na leki itp.

0

Nie mogę znaleźć tej informacji na transfermarkt, a mianowicie, kto jest w rankingu top 5 w ilości zdobytych złotego buta?

0

no wiadomo o co chodzi

4

Nie zdziwię się jak wsadza Ronaldo dla marketingu

9

Bilans transferowy w ostatnich 10 latach:
Tottenham: +5,35 , -17,70 , -31,30 , +16,58 , -4,32 , +13,55 , -0,47 , +33,80 , -23,67 , -8,60 = -16,78 mln euro
Man City: -22,99 , -226,15 , -178,15 , -140,86 , -57,68 , -104,70 , -17,65 , -61,35 , -146,46 , -116,35 = -1.072,33 MILIARDA euro

0

w międzyczasie liczę na wpadki Atletico

9

Mam nadzieję, że przełożą matury z powodu rewanżowego meczu Barcy z Liverpoolem ⏠⏝⏠

0

Oczekiwania wobec Barcy są inne... a najbardziej niedocenianym piłkarzem jest Messi

0

Akurat wole, kiedy pierwszy mecz jest rozgrywany u siebie

0

Wiem, ze Ajax jest zajebisty w tej edycji ale i tak wolalblym ich, niż City w finale

0

Totki-Ajax no bardziej kojarzy się z liga Europy, półfinał będzie dla nas trudniejszy, niż ewentualny finał

2

XD

1

Mając w pierwszym składzie takich zawodników jak Rakitic jest to niemożliwe.

1

Co się podziało z komentatorami z meczu Barca Bayern (2015rok)? Po obejrzeniu skrótu wczorajszego meczu z komentarzem Hajty to aż zacząłem współczuć osobom, którzy oglądali owy mecz z polskim komentarzem, takiego syfu dawno nie słyszałem

0

Ajax będzie w finale ligi mistrzów

11

W sumie to Messi oficjalnie królem strzelców ligi mistrzów, długo na to czekał

17

Rok temu walczyłeś o króla strzelców z Carlitosem czy Angulo, a teraz bijesz się z Cristiano Ronaldo

25

TOP 5 najlepszych zawodników 2018 roku
1. Modric
Wyeliminowany w 1/8
2. Ronaldo
Wyeliminowany w 1/4
3. Griezmann
Wyeliminowany w 1/8
4. Mbappe
Wyeliminowany w 1/8
5. Messi
Gra dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?