0

na zachodzie sobie poradzili!!1111111

7

Ta wiadomość odmieniła moje życie

53

Twoje pytanie nie ma żadnego sensu

0

Dokładnie rok temu Barcelona pożegnała się z ligą mistrzów, przegrywając z Romą 0-3

0

Wiadomo w jakich koszulkach zagramy?

1

Barcelona, Juventus. Jedna z tych drużyn wygra LM, w innym przypadku będę mocno zaskoczony

0

Po ewentualnej kontuzji Messiego na treningu, optymizm kibiców Barcy runąłby jak Neymar po kontakcie z przeciwnikiem

0

Ter Stegen - Alba - Pique - Lenglet - Semedo - Arthur - Busquets - Rakitic - Coutinho - Suarez - Messi, myślicie, ze taka jedenastka wyjdzie? Zastanawiam się nad wypoczętym Vidalem, bo Malcom czy Dembele to w pierwszym składzie na pewno nie wyjdą. I jeszcze jest Roberto, ale jego występ przeciwko Atletico nie zachwycił, natomiast Semedo bardzo dobrze komunikuje się z Dembele, którego na boisku raczej nie będzie

4

Jak dobrze, ze nie będę musiał słuchać tego przeciętniaka (hajto)

0

Tak wiadomo, źle napisałem te zdanie.

0

A potem wyzywacie od szmat piłkarzy, bo przegrali randomowy mecz w lidze XDXDXD

0

Szkoda, że dzisiaj nie leci Juve z Ajaxem, jeden z jutrzejszych meczów trzeba będzie odpuścić

1

niby puchar króla to nic wielkiego, ale dzięki wygraniu (w bodajże 16/17) tego trofeum, nie dopuściliśmy do zdobycia trebla przez Real

2

Załóżmy ze po odjęciu podatków i innych bzdet zawodnik zarabia 10 mln euro rocznie. Zgłasza się największy na świecie klub (Barcelona czy Real) i proponuje owemu piłkarzowi granie w pierwszym składzie (już pomijam granie z Messim) ale niższą pensje, a mianowicie 7 mln euro. I taki Grriezmann postanawia zostać w swoim klubie dla pieniędzy. Szanuje jego decyzję, wybrał pieniądze, trudno. Ale patrząc teoretycznie już za te 7 milionów można miec wszystko, co się zapragnie. Nie rozumiem dlaczego w takich sytuacjach piłkarze kierują się pieniędzmi i tak mają już wszystko aż nad to. Od razu pisze, ze argument „wszystko byś zrobił, aby szef dał Ci podwyżkę z 3000 zł do 4000 zł” jest kompletnie bez sensu. Za 7 mln można miec najlepsze auta, mieszkanie itp, a za 3000 zł nawet najlepszego telefonu się nie dostanie. Zapraszam do dyskusji, ‚ma nadzieje, ze zostałem po części zrozumiany

9

Szkoda, że cały czas jest komentowana forma Coutinho czy Suareza, którzy w ostatnim czasie spisują się dobrze, a zapomina się o Busquetsie, który moim zdaniem jest najsłabszym czynnikiem w tym sezonie. W przyszłym sezonie widziałbym De Jonga na jego pozycje

10

Coutinho > Griezmann
Coutinho > Dybala

20

Jeszcze nieoficjalnie ale można powiedzieć, ze Dembele ma tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Ronaldo ;)

0

Dla chcącego nic trudnego

3

Ale ten ból komentatora po bramce Messiego, ze niby spalony i zero ekscytacji

0

Atletico, podobnie jak w Turynie znów się sfrajerzylo. Minimalizm w piłce jest najgorszy

6

Przypomniała się kontra za czasów MSN

4

Ronaldo gdyby nie umiejetność strzelania bramek to nie byłby nawet w top 50

9

Zaraz mnie wszyscy zjadą, ale zwinność Rakiticia jest na poziomie zera

2

? B

15

Gole w tym sezonie:
Benzema 26
Ronaldo 24 XD

0

Po ewentualnym zwyciestwie powinnismy zaryzykować i dać szanse zmiennikom w następnych meczach La Ligi. Powinnismy skupić się na lidze mistrzów, która jest priorytetem w tym sezonie

0

Jeden zawodnik strzelił im 28 bramek, przecież jak człowiek wgłębi się w te informacje to uświadomi sobie, ze to jest absurdalne

1

Który klub najbardziej pasowałby Messiemu oprócz Barcelony? Moim zdaniem City

0

Zdecydowanie Albę, ale nawet on by nie pomógł naszej reprezentacji

0

Myślicie, że Neymar kiedyś wróci na szczyt swoich umiejętności i wygra przynajmniej 1 złotą piłkę? Myślę, że pierwszym krokiem musi być opuszczenie PSG. Z jednej strony patrząc, jest to utalentowany zawodnik (swego czasu top3, a moim zdaniem nawet najlepszy przez krótki okres czasu), ale z drugiej strony jednak to Brazylijczyk...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?