Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na zachodzie sobie poradzili!!1111111
7
Ta wiadomość odmieniła moje życie
53
Twoje pytanie nie ma żadnego sensu
0
Dokładnie rok temu Barcelona pożegnała się z ligą mistrzów, przegrywając z Romą 0-3
0
Wiadomo w jakich koszulkach zagramy?
1
Barcelona, Juventus. Jedna z tych drużyn wygra LM, w innym przypadku będę mocno zaskoczony
0
Po ewentualnej kontuzji Messiego na treningu, optymizm kibiców Barcy runąłby jak Neymar po kontakcie z przeciwnikiem
0
Ter Stegen - Alba - Pique - Lenglet - Semedo - Arthur - Busquets - Rakitic - Coutinho - Suarez - Messi, myślicie, ze taka jedenastka wyjdzie? Zastanawiam się nad wypoczętym Vidalem, bo Malcom czy Dembele to w pierwszym składzie na pewno nie wyjdą. I jeszcze jest Roberto, ale jego występ przeciwko Atletico nie zachwycił, natomiast Semedo bardzo dobrze komunikuje się z Dembele, którego na boisku raczej nie będzie
4
Jak dobrze, ze nie będę musiał słuchać tego przeciętniaka (hajto)
0
Tak wiadomo, źle napisałem te zdanie.
0
A potem wyzywacie od szmat piłkarzy, bo przegrali randomowy mecz w lidze XDXDXD
0
Szkoda, że dzisiaj nie leci Juve z Ajaxem, jeden z jutrzejszych meczów trzeba będzie odpuścić
1
niby puchar króla to nic wielkiego, ale dzięki wygraniu (w bodajże 16/17) tego trofeum, nie dopuściliśmy do zdobycia trebla przez Real
2
Załóżmy ze po odjęciu podatków i innych bzdet zawodnik zarabia 10 mln euro rocznie. Zgłasza się największy na świecie klub (Barcelona czy Real) i proponuje owemu piłkarzowi granie w pierwszym składzie (już pomijam granie z Messim) ale niższą pensje, a mianowicie 7 mln euro. I taki Grriezmann postanawia zostać w swoim klubie dla pieniędzy. Szanuje jego decyzję, wybrał pieniądze, trudno. Ale patrząc teoretycznie już za te 7 milionów można miec wszystko, co się zapragnie. Nie rozumiem dlaczego w takich sytuacjach piłkarze kierują się pieniędzmi i tak mają już wszystko aż nad to. Od razu pisze, ze argument „wszystko byś zrobił, aby szef dał Ci podwyżkę z 3000 zł do 4000 zł” jest kompletnie bez sensu. Za 7 mln można miec najlepsze auta, mieszkanie itp, a za 3000 zł nawet najlepszego telefonu się nie dostanie. Zapraszam do dyskusji, ‚ma nadzieje, ze zostałem po części zrozumiany
9
Szkoda, że cały czas jest komentowana forma Coutinho czy Suareza, którzy w ostatnim czasie spisują się dobrze, a zapomina się o Busquetsie, który moim zdaniem jest najsłabszym czynnikiem w tym sezonie. W przyszłym sezonie widziałbym De Jonga na jego pozycje
10
Coutinho > Griezmann
Coutinho > Dybala
20
Jeszcze nieoficjalnie ale można powiedzieć, ze Dembele ma tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Ronaldo ;)
0
Dla chcącego nic trudnego
3
Ale ten ból komentatora po bramce Messiego, ze niby spalony i zero ekscytacji
0
Atletico, podobnie jak w Turynie znów się sfrajerzylo. Minimalizm w piłce jest najgorszy
6
Przypomniała się kontra za czasów MSN
4
Ronaldo gdyby nie umiejetność strzelania bramek to nie byłby nawet w top 50
9
Zaraz mnie wszyscy zjadą, ale zwinność Rakiticia jest na poziomie zera
2
? B
15
Gole w tym sezonie:
Benzema 26
Ronaldo 24 XD
0
Po ewentualnym zwyciestwie powinnismy zaryzykować i dać szanse zmiennikom w następnych meczach La Ligi. Powinnismy skupić się na lidze mistrzów, która jest priorytetem w tym sezonie
0
Jeden zawodnik strzelił im 28 bramek, przecież jak człowiek wgłębi się w te informacje to uświadomi sobie, ze to jest absurdalne
1
Który klub najbardziej pasowałby Messiemu oprócz Barcelony? Moim zdaniem City
0
Zdecydowanie Albę, ale nawet on by nie pomógł naszej reprezentacji
0
Myślicie, że Neymar kiedyś wróci na szczyt swoich umiejętności i wygra przynajmniej 1 złotą piłkę? Myślę, że pierwszym krokiem musi być opuszczenie PSG. Z jednej strony patrząc, jest to utalentowany zawodnik (swego czasu top3, a moim zdaniem nawet najlepszy przez krótki okres czasu), ale z drugiej strony jednak to Brazylijczyk...