Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli mój kupon okazał się zwycięski, gdzie powinienem odebrać pieniądze? W tym samym miejscu, w którym obstawiałem mecze czy mogę w innym?
0
Nawet nie przejrzałem historię ostatnich meczów Chelsea w L.E, taki typ do podbicia...
0
Wiesz czemu może Hazard na ławce? Jakiś odpoczynek czy coś? Nie interesuję się Chelsea szczerze mówiąc
0
U mnie takie same typy, tylko jeszcze Chelsea dałem x2, teoretycznie z najniższym Kursem na podbicie
0
Za dychę do wygrania lekko ponad 200, duży kuponik pod względem ilości meczów
0
W sumie racja, ale pensja i tak byłaby wysoka
0
Jeszcze tylko Chelsea i pierwszy, większy kuponik w życiu wygrany
0
Niepotrzebny transfer, coś ala Willian
0
Jeśli De Jong będzie grał tak w samo w Barcelonie, jak w dotychczas w Ajaxie, to tylko pytanie jest, kto usiądzie na ławce, Rakitic czy Busquets
0
Która drużyna z pary Totki-City, Ajax-Juve będzie gospodarzem pierwszego meczu półfinałowego?
2
Wczoraj był teoretycznie najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Dlaczego?
-Od kilku lat w tym okresie graliśmy przeciętnie
-Messi nie strzelił bramki w ćwierćfinale od dłuższego czasu
-Zmęczenie, wynikające z meczu z Atletico. Widoczne było, że nasi zawodnicy nie byli zregenerowani w 100 procentach.
-Na przeciwko Nas stanęła drużyna, która nie grała mecz w weekend.
-Wyjazd, więcej mówić nie trzeba.
-Ćwierćfinał i mecz na wyjeździe. Ostatnie nasze wyniki? 0-2, 0-4, 0-3, 0-3, zero zdobytych bramek, dwanaście straconych.
Teraz już powinno być tylko lepiej. Trudny mecz przed Manchesterem w Premier League, więc muszą wystawić podstawową jedenastkę. Barcelona w swojej lidze ma już dużą swobodę i może wystawić rezerwy. Do tego mecz odbędzie się na Camp Nou.
1
Messi i Suarez nie powinni być nawet powołani na najbliższy mecz ligowy, bo po co?
0
Zagraliśmy, podobnie jak Real w poprzednich trzech edycjach.
0
Wie ktoś, z kim graliśmy w poprzednim sezonie przed rewanżowym meczem z Romą? Chciałbym zobaczyć, jakie zostały zastosowane rotacje przy wygranej lidze
0
W poprzedni weekend, kosztował nas wiele sił, teraz będzie można grubo rotować składem w lidze
2
W sumie teoretycznie to mógł być najtrudniejszy mecz w całym sezonie, w ćwierćfinałach zawsze nam szło bardzo trudno, do tego mecz w sobotę z Atletico...
4
Bo nasz środek pola jest zdominowany przez Freda
0
Jestem mocno ciekaw składu na mecz z Huesca. Mam nadzieje, ze wszyscy odpoczną z 1 składu
1
Ile Simeone ma na koncie trofeów ligi mistrzów, dzięki swojemu minimalizmowi ??
0
Jakbyśmy grali z PSG na ich stadionie, to byłaby powtórka sprzed 2 lat
1
De Jong z miejsca wejdzie do 1 składu w next sezonie
0
Rakitic jest przeceniany.
1
Rakitic i Busquets nie są gotowi nawet na 30 minut przy takim tempie
3
Pogba przykrywa czapka Rakiticia i Busquetsa razem
1
Wiem, ze Rakitic i Busquets grają od dłuższego czasu w pierwszym składzie Barcy, ale oni nie wytrzymują tego tempa w lidze mistrzów
0
Busquets do zmiany w 45 za Vidala
1
Busquets Standard.
0
Busquets parodia na razie
2
Busquets swoje
0
Ronaldo w poprzednich edycjach LM udowodnił, że jest wielkim piłkarzem. Znajdą się tacy ludzie, którzy oglądają tylko te najważniejsze mecze i nie biorąc pod uwagę cały sezon, tylko poszczególne mecze, stwierdzają, że on jest najlepszy. Ale wiadomo jaka jest prawda