0

Jeśli mój kupon okazał się zwycięski, gdzie powinienem odebrać pieniądze? W tym samym miejscu, w którym obstawiałem mecze czy mogę w innym?

0

Nawet nie przejrzałem historię ostatnich meczów Chelsea w L.E, taki typ do podbicia...

0

Wiesz czemu może Hazard na ławce? Jakiś odpoczynek czy coś? Nie interesuję się Chelsea szczerze mówiąc

0

U mnie takie same typy, tylko jeszcze Chelsea dałem x2, teoretycznie z najniższym Kursem na podbicie

0

Za dychę do wygrania lekko ponad 200, duży kuponik pod względem ilości meczów

0

W sumie racja, ale pensja i tak byłaby wysoka

0

Jeszcze tylko Chelsea i pierwszy, większy kuponik w życiu wygrany

0

Niepotrzebny transfer, coś ala Willian

0

Jeśli De Jong będzie grał tak w samo w Barcelonie, jak w dotychczas w Ajaxie, to tylko pytanie jest, kto usiądzie na ławce, Rakitic czy Busquets

0

Która drużyna z pary Totki-City, Ajax-Juve będzie gospodarzem pierwszego meczu półfinałowego?

2

Wczoraj był teoretycznie najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Dlaczego?
-Od kilku lat w tym okresie graliśmy przeciętnie
-Messi nie strzelił bramki w ćwierćfinale od dłuższego czasu
-Zmęczenie, wynikające z meczu z Atletico. Widoczne było, że nasi zawodnicy nie byli zregenerowani w 100 procentach.
-Na przeciwko Nas stanęła drużyna, która nie grała mecz w weekend.
-Wyjazd, więcej mówić nie trzeba.
-Ćwierćfinał i mecz na wyjeździe. Ostatnie nasze wyniki? 0-2, 0-4, 0-3, 0-3, zero zdobytych bramek, dwanaście straconych.

Teraz już powinno być tylko lepiej. Trudny mecz przed Manchesterem w Premier League, więc muszą wystawić podstawową jedenastkę. Barcelona w swojej lidze ma już dużą swobodę i może wystawić rezerwy. Do tego mecz odbędzie się na Camp Nou.

1

Messi i Suarez nie powinni być nawet powołani na najbliższy mecz ligowy, bo po co?

0

Zagraliśmy, podobnie jak Real w poprzednich trzech edycjach.

0

Wie ktoś, z kim graliśmy w poprzednim sezonie przed rewanżowym meczem z Romą? Chciałbym zobaczyć, jakie zostały zastosowane rotacje przy wygranej lidze

0

W poprzedni weekend, kosztował nas wiele sił, teraz będzie można grubo rotować składem w lidze

2

W sumie teoretycznie to mógł być najtrudniejszy mecz w całym sezonie, w ćwierćfinałach zawsze nam szło bardzo trudno, do tego mecz w sobotę z Atletico...

4

Bo nasz środek pola jest zdominowany przez Freda

0

Jestem mocno ciekaw składu na mecz z Huesca. Mam nadzieje, ze wszyscy odpoczną z 1 składu

1

Ile Simeone ma na koncie trofeów ligi mistrzów, dzięki swojemu minimalizmowi ??

0

Jakbyśmy grali z PSG na ich stadionie, to byłaby powtórka sprzed 2 lat

1

De Jong z miejsca wejdzie do 1 składu w next sezonie

0

Rakitic jest przeceniany.

1

Rakitic i Busquets nie są gotowi nawet na 30 minut przy takim tempie

3

Pogba przykrywa czapka Rakiticia i Busquetsa razem

1

Wiem, ze Rakitic i Busquets grają od dłuższego czasu w pierwszym składzie Barcy, ale oni nie wytrzymują tego tempa w lidze mistrzów

0

Busquets do zmiany w 45 za Vidala

1

Busquets Standard.

0

Busquets parodia na razie

2

Busquets swoje

0

Ronaldo w poprzednich edycjach LM udowodnił, że jest wielkim piłkarzem. Znajdą się tacy ludzie, którzy oglądają tylko te najważniejsze mecze i nie biorąc pod uwagę cały sezon, tylko poszczególne mecze, stwierdzają, że on jest najlepszy. Ale wiadomo jaka jest prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?