Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od razu piszę, ze nie interesuje się polityką. Jeśli wygra ktoś inny niż PiS (np PO) to kto będzie decydował o ewentualnej pensji dla nauczycieli?
13
Będący pod presja Coutinho już za niedługo będzie miał tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Ronaldo
28
Póki gra Messi, niezależnie od trenera, zawsze będę odliczał minuty do rozpoczęcia spotkania Barcy :)
5
Ale symulant z tego pajaca
0
Kupili Ronaldo, aby wygrał im ligę mistrzów i jednak odpadli szybko na etapie ćwierćfinału. W pucharze niespodziewanie odpadli. Może trochę naciągany ten „frajer” sezonu, ale jeśli Barcelona by miała podobny scenariusz to raczej każdy by się z niej śmiał
0
Za co ten United? Bardziej Atletico jak już, Liverpool jeśli nie zdobędzie żadnego trofeum i ewentualnie Juventus można dorzucić
12
Messi > Mane, Firmino, Salah
4
Ale ten klub jest uzależniony od Messiego, x mecz będzie Argentyńczyk wchodził ratować wynik
0
Coutinho na Liverpool jednak
0
Które drużyny najczęściej albo najboleśniej popsuły Wasze kupony? Nie licząc Arsenalu i Napoli, bo to pewniaki ;p
2
Wygranie Copa America
Król strzelców Copa America
;)
0
Komentarz usunięty
1
ten Juventus to się już wszędzie pcha XD
1
Nowy Messi? no to już po chłopaku
2
Na razie nie potrafią zdobyć ani jednego trofeum. Mogą nawet zdobyć 100 punktów w Premier League, ale nikogo to nie będzie obchodzić, jeśli City zostanie mistrzem. Tak samo jeśli zagraliby w finale LM, w którym przegraliby
23
Jurgen Klopp wbija szpilę Manchesterowi United: My nie mamy wpływu na derby, ale wygląda na to, że oni również.
Mam nadzieję, że liverpool nie skończy z żadnym trofeum na koniec. Mam wrażenie, że czują się jakimiś Bogami futbolu w tym sezonie, tylko czy mają do tego powody? Trafił się im jeden fartowny sezon i zaczynają się jakieś wbijanie szpil w stronę innych klubów. Końcówka sezonu ich zweryfikuje i jeśli faktycznie wszystko przegrają, można będzie ich nazwać frajerami sezonu
1
Wiadomo kto skomentuje mecz z Liverpoolem? Modlę się za polski naród, aby nie musiał słuchać tych przeciętniaków, jakimi są Borek i hajto
4
dobrze, że Neymar wrócił, teraz będzie "kradł" bramki mbappe
2
Neymar być może zagra dzisiaj z Monaco. W końcu wraca po kontuzji
66
W sumie ten żart z Isco śmieszny i to bardzo XD
4
Oby Liverpool stracił punkty
1
Tez bym skrytykował Valverde, ale po przemyśleniu, jakby nie patrząc, każda drużyna chciałaby być na naszym miejscu. Półfinał LM, finał PK, 1 miejsce w tabeli z 9 punktową przewagą. A teraz taki Real, 3 miejsce w tabeli, odpadniecie z PK i LM. Cieszę się ze zwycięstwa, który znacznie przybliżył nas do zdobycia ligi :)
1
Zgadzam się.
0
Nie no nie, ale Neymar > Dembele i każdy się z tym powinien zgodzić
3
Nie.
5
Czepianie się na sile
1
A nie powiedział, że Premier League ma 6 drużyn, które są w stanie wygrać z każdym? Słuchałem jednym uchem :) Bo to co napisałeś to jakiś oksymoron
1
O luju, ludzie poniżej cieszą się bo Atletico (jedyny konkurent w lidze) wygrało, ponieważ wolą, aby Real był na 3, a nie na 2 miejscu. Chyba lepiej zapewnić sobie jak najszybciej mistrzostwo i skupić się w 100-procentach na lidze mistrzów. A nawet jeśli to niech sobie mają te 2 miejsce, kto o tym będzie pamiętał?
1
Piłkarz mem, bo mecz mu nie wyszedł?
0
Jest ktoś zawieszony za kartki w obu drużynach?