Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kto rskitica zastąpi?
0
Kibice maja prawo pisać co chcą, przecież zawodnicy i klub totalnie ich opluli
1
Przecież ta bramka na 4-0 to jest identyczna do tej na 3-0 z Romą, dosłownie taka sama
0
To z Chelsea to i tak na farcie
0
Wymieńcie mi 10 meczów za Valverde, w których byliśmy zdecydowani lepsza drużyna i mieliśmy przejęty środek pola przez większość spotkania, albo inaczej wymieńcie 2 takie mecze z ligi mistrzów
1
Lepiej miec dzbana poza boiskiem niż dzbana na boisku, dlatego TAK dla Neymara
1
Messiemu z całego serca życzę przejścia do City
0
Kogo widzicie w środku pomocy w przyszłym sezonie? Bo na razie widzę De Jonga i długo długo nic
0
Jak Messi odejdzie to będziemy średniakiem, 5-1 z realem tego nie zmieni
7
Marc-André ter Stegen był jedynym zawodnikiem Barcelony, który po meczu podziękował kibicom za wsparcie. Żaden inny piłkarz nie podszedł do zajmowanej przez nich strefy na Anfield. [Mundo Deportivo]
Szczyt chamstwa. Ja rozumiem ze to tylko sport, ale jak można tak potraktować ludzi, którzy wydają masę pieniędzy, jadą tysiące kilometrów aby wesprzeć drużynę, a oni ich wprost opluwają. Nie wspomnę już o wcześniejszych wywiadach, ze liga mistrzów to priorytet, nie będzie powtórki z Romą. Wstyd straszny, gorzej niż PSG
5
Ta porażka jest bardziej upokarzają od dwumeczu z bayernem w 2013
0
Martino myśle. Za kadencji valverde Real nie jest tak mocny, wiec łatwiej zdobyć ligę. A w lidze mistrzów jesteśmy najśmieszniejsza drużyna dekady
1
Oby gościa z twojego avatara nie było już z nami w następnym sezonie
0
Jakby ten przeciętniak powiedział Paco, ze na niego liczy i będzie dostawał szanse to by został
0
Tam spalony był, wiec i tak by nie uznali
8
>miec jakiekolwiek pojęcie o piłce
>nie wiedzieć, ze do tej pory Messi ratował dupę valverde
0
Śniło mi się, ze Messi po sezonie odszedł do City lub Liverpoolu.
4
Ale już na chłodno, Barcelona za kadencji Valverde w lidze mistrzów (faza pucharowa)
Chelsea wyjazd:
Środek pola oraz cały mecz zdominowany przez klub z Londynu, dwa słupki po strzałach Williana, jednak popełnili wielbłąd, po którym bramkę strzelił Messi
Chelsea dom:
Również słaby mecz, ale odezwał się geniusz Messiego. Chelsea miała swoje okazje, otarcia o słupek, poprzeczki ale jednak Argentyńczyk był kluczowy. To również był słaby mecz pomimo wyniku.
Lyon wyjazd:
Dobry mecz, bardzo słaba skuteczność. Około 20 sytuacji mówi samo za siebie.
Lyon dom:
Słaby mecz, w pewnym momencie drżeliśmy o awans (na całe szczęście tylko 5 minut). Geniusz Messiego (2 bramki, 2 asysty) znów załatwił sprawę.
United wyjazd:
Nasza pomoc nie istniała (oni kiedyś istnieli w lidze mistrzów?) ale w defensywie zagraliśmy bardzo dobrze. Do tego bramka zdobyta na wyjeździe, akurat tutaj ładnie
United dom:
Pierwsze minuty to już pare sytuacji dla United, potem dwie bramki Messiego, po których Manchester zwątpilo.
Liverpool dom:
(Moje zdanie) przecież to była gra na 1:0. Mówicie, ze założenia taktyczne.. gdyby Liverpool miał szczęście (albo inaczej, nie miał pecha) to by strzelił 2/3 bramki na Camp Nou. Do tego ratuje nas Messi, mógł dobić Dembele ale tego nie zrobił.
W każdym z tych meczu nasza pomoc nie zdominowała środka pola, dla przypomnienia
0
Dobra, ostatnie pytanie. Nie wiem jaki był wynik, ale dostawaliśmy ostro w dupę. Zmiana Semedo za ... najlepszego naszego piłkarza w tym meczu, który jest bez żółtej kartki. Rakitic i Busquets którzy mają żółte kartki, grają na tej samej pozycji, grają jedno wielkie gowno (jak od 4 lat, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy piszą ze on jest niedoceniany), tempa meczu już po 30 minut nie wytrzymali zostają na boisku. Na ta zmianę nie ma argumentów
0
Obaj są na bardzo niskim poziomie. Jak ja się cieszę ze De Jong przechodzi
0
Z tą pomocą ligi mistrzów nie wygramy. Momentami to byliśmy zdominowani przez Lyon. Cały czas mowie ze trzeba pożegnać się z Rakiticiem, bo pomocą wygrywa się LM. On jest dobry na typowe średniaki z la ligi, ale jeśli trzeba zagrać mecz od akcji do akcji to on jest gotowy na 30 min.
19
A już wole miec kretynów, którzy odwalają szopki poza boiskiem (patrz Neymar, Griezmann) niż zawodników, którzy codziennie wypisują jakieś „visca el barca, we are strong team” a potem na boisku są obsrani jak głowa mała (patrz Rakitic. Roberto )
0
Za Pepa porażki z Chelsea czy Interem po prostu było brakiem szczęścia, które dopisywało nam do dzisiaj
5
W sumie to już wywalone, jebac Valverde, który zniszczył styl, dzięki któremu pokochałem ten klub
2
Z takim syfem jak Rakitic w pomocy ciężko strzelić bramkę, Ronaldo miał Modricia który dawał mu kilka setek co mecz
0
W pierwszym meczu Liverpool był również lepszy, tylko mieliśmy farta i Messiego w gazie
0
Kibice maja prawo pisać co tylko zechcą, zostali opluci przez klub, który kochają. Po co te wywiady, ze wyciągnęliśmy wnioski z meczu z Roma? Pierwszy raz taki przypadek
4
Gdyby nie Messi to byśmy odpadli już dawno w pucharze króla, w lidze mistrzów to z Lyonem a jeśli nie to z United a w lidze to byśmy się teraz bili do końca z Atletico
4
NIKT i NIGDY nie przekona mnie do tego ze Rakitic jest przynajmniej w top 10 Śp
0
Nie ma takiego drugiego klubu, który plułby jak Barcelona. Nie dziwie się, ze 90% kibiców tu jest bo Messi