0

To kto rskitica zastąpi?

0

Kibice maja prawo pisać co chcą, przecież zawodnicy i klub totalnie ich opluli

1

Przecież ta bramka na 4-0 to jest identyczna do tej na 3-0 z Romą, dosłownie taka sama

0

To z Chelsea to i tak na farcie

0

Wymieńcie mi 10 meczów za Valverde, w których byliśmy zdecydowani lepsza drużyna i mieliśmy przejęty środek pola przez większość spotkania, albo inaczej wymieńcie 2 takie mecze z ligi mistrzów

1

Lepiej miec dzbana poza boiskiem niż dzbana na boisku, dlatego TAK dla Neymara

1

Messiemu z całego serca życzę przejścia do City

0

Kogo widzicie w środku pomocy w przyszłym sezonie? Bo na razie widzę De Jonga i długo długo nic

0

Jak Messi odejdzie to będziemy średniakiem, 5-1 z realem tego nie zmieni

7

Marc-André ter Stegen był jedynym zawodnikiem Barcelony, który po meczu podziękował kibicom za wsparcie. Żaden inny piłkarz nie podszedł do zajmowanej przez nich strefy na Anfield. [Mundo Deportivo]

Szczyt chamstwa. Ja rozumiem ze to tylko sport, ale jak można tak potraktować ludzi, którzy wydają masę pieniędzy, jadą tysiące kilometrów aby wesprzeć drużynę, a oni ich wprost opluwają. Nie wspomnę już o wcześniejszych wywiadach, ze liga mistrzów to priorytet, nie będzie powtórki z Romą. Wstyd straszny, gorzej niż PSG

5

Ta porażka jest bardziej upokarzają od dwumeczu z bayernem w 2013

0

Martino myśle. Za kadencji valverde Real nie jest tak mocny, wiec łatwiej zdobyć ligę. A w lidze mistrzów jesteśmy najśmieszniejsza drużyna dekady

1

Oby gościa z twojego avatara nie było już z nami w następnym sezonie

0

Jakby ten przeciętniak powiedział Paco, ze na niego liczy i będzie dostawał szanse to by został

0

Tam spalony był, wiec i tak by nie uznali

8

>miec jakiekolwiek pojęcie o piłce
>nie wiedzieć, ze do tej pory Messi ratował dupę valverde

0

Śniło mi się, ze Messi po sezonie odszedł do City lub Liverpoolu.

4

Ale już na chłodno, Barcelona za kadencji Valverde w lidze mistrzów (faza pucharowa)

Chelsea wyjazd:

Środek pola oraz cały mecz zdominowany przez klub z Londynu, dwa słupki po strzałach Williana, jednak popełnili wielbłąd, po którym bramkę strzelił Messi

Chelsea dom:

Również słaby mecz, ale odezwał się geniusz Messiego. Chelsea miała swoje okazje, otarcia o słupek, poprzeczki ale jednak Argentyńczyk był kluczowy. To również był słaby mecz pomimo wyniku.

Lyon wyjazd:

Dobry mecz, bardzo słaba skuteczność. Około 20 sytuacji mówi samo za siebie.

Lyon dom:

Słaby mecz, w pewnym momencie drżeliśmy o awans (na całe szczęście tylko 5 minut). Geniusz Messiego (2 bramki, 2 asysty) znów załatwił sprawę.

United wyjazd:

Nasza pomoc nie istniała (oni kiedyś istnieli w lidze mistrzów?) ale w defensywie zagraliśmy bardzo dobrze. Do tego bramka zdobyta na wyjeździe, akurat tutaj ładnie

United dom:

Pierwsze minuty to już pare sytuacji dla United, potem dwie bramki Messiego, po których Manchester zwątpilo.

Liverpool dom:

(Moje zdanie) przecież to była gra na 1:0. Mówicie, ze założenia taktyczne.. gdyby Liverpool miał szczęście (albo inaczej, nie miał pecha) to by strzelił 2/3 bramki na Camp Nou. Do tego ratuje nas Messi, mógł dobić Dembele ale tego nie zrobił.



W każdym z tych meczu nasza pomoc nie zdominowała środka pola, dla przypomnienia

0

Dobra, ostatnie pytanie. Nie wiem jaki był wynik, ale dostawaliśmy ostro w dupę. Zmiana Semedo za ... najlepszego naszego piłkarza w tym meczu, który jest bez żółtej kartki. Rakitic i Busquets którzy mają żółte kartki, grają na tej samej pozycji, grają jedno wielkie gowno (jak od 4 lat, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy piszą ze on jest niedoceniany), tempa meczu już po 30 minut nie wytrzymali zostają na boisku. Na ta zmianę nie ma argumentów

0

Obaj są na bardzo niskim poziomie. Jak ja się cieszę ze De Jong przechodzi

0

Z tą pomocą ligi mistrzów nie wygramy. Momentami to byliśmy zdominowani przez Lyon. Cały czas mowie ze trzeba pożegnać się z Rakiticiem, bo pomocą wygrywa się LM. On jest dobry na typowe średniaki z la ligi, ale jeśli trzeba zagrać mecz od akcji do akcji to on jest gotowy na 30 min.

19

A już wole miec kretynów, którzy odwalają szopki poza boiskiem (patrz Neymar, Griezmann) niż zawodników, którzy codziennie wypisują jakieś „visca el barca, we are strong team” a potem na boisku są obsrani jak głowa mała (patrz Rakitic. Roberto )

0

Za Pepa porażki z Chelsea czy Interem po prostu było brakiem szczęścia, które dopisywało nam do dzisiaj

5

W sumie to już wywalone, jebac Valverde, który zniszczył styl, dzięki któremu pokochałem ten klub

2

Z takim syfem jak Rakitic w pomocy ciężko strzelić bramkę, Ronaldo miał Modricia który dawał mu kilka setek co mecz

0

W pierwszym meczu Liverpool był również lepszy, tylko mieliśmy farta i Messiego w gazie

0

Kibice maja prawo pisać co tylko zechcą, zostali opluci przez klub, który kochają. Po co te wywiady, ze wyciągnęliśmy wnioski z meczu z Roma? Pierwszy raz taki przypadek

4

Gdyby nie Messi to byśmy odpadli już dawno w pucharze króla, w lidze mistrzów to z Lyonem a jeśli nie to z United a w lidze to byśmy się teraz bili do końca z Atletico

4

NIKT i NIGDY nie przekona mnie do tego ze Rakitic jest przynajmniej w top 10 Śp

0

Nie ma takiego drugiego klubu, który plułby jak Barcelona. Nie dziwie się, ze 90% kibiców tu jest bo Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?