Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Arthur - De Jong - Coutinho, zdecydowanie lepsza pomoc
0
Jak Alena wejdzie za Vidala to będzie jedno wielkie XD
0
Złota piłka dla niego
0
Sędzia ma lepszą technikę, niż Busquets i Rakitic razem wzięci :D
49
Ofensywna drużyna Guardioli - City
Ilość straconych bramek w PL: 23
Defensywna drużyna Valverde - Barca
Ilość straconych bramek w La liga: 34
4
Ter Stegen - Semedo - Pique - Lenglet - Alba - Arthur - De Jong - Coutinho - Dembele (Malcom) - Suarez - Messi
Z obecnej paki można już stworzyć fajna drużynę.
6
No Rakitic to okazał nam szacunek, który po meczu z liverpoolem miał tylko do powiedzenia, ze zostaje w Barcelonie
0
Dlaczego kibice gwiżdżą na Coutinho, a na takiego Rakiticia już nie?
3
Równie dobrze Pique mógłby zagrać w tej pomocy. Nie dość ze kreatywność wzrosłaby przynajmniej o 3 poziomy, to jeszcze większa pewność w defensywie
1
Przynajmniej w jednym meczu dla kibiców Valverde mógł wystawić ofensywny skład, żeby było co oglądać. Wtedy to nawet przegrana 3-5 bym zaakceptował. A tak to widzimy to samo co przez ostatnie miesiące. Słaba gra, Rakitic zbierający się do czegokolwiek kilka sekund, Busquets z 10 stratami w pierwszej połowie. Identyczna sytuacja co rok temu. Jeśli Valverde zostanie, dostaniemy oklep w lidze mistrzów w podobnym stylu co w meczu z Live czy Roma. Nie zapominajmy ze Real się już wzmacnia ;)
0
Tak samo jak z liverpoolem, tylko gramy ze słabszym rywalem
19
Coutinho to za co? XD
0
Nie mieliśmy słabszej pomocy w ostatnich 10 latach, jak nie więcej
1
Jeśli Valverde zostanie, to z kim skompromitujemy się w przyszłym roku? Wydaje mi się, ze dla odmiany jakaś drużyna z niemieckiej ligi, czyli Bayern. 3-1 u siebie, 0-4 wyjazd.
0
Jakieś gwizdy oprócz na Coutinho od początku meczu?
2
Fajny ten pierwszy skład, taki oczywisty
2
valverde wystawiając taki skład, chyba chce przekonać zarząd do zwolnienia. Albo jednak jest przeciętnym trenerem
0
Jak oglądam multiligę i na ekranie widzę ten stadion Liverpoolu, to kuje mnie tak od środka :( mam nadzieję, że nastąpi rewolucja w następnym okienku
8
Aż dziwne ze Aguero nigdy do nas nie dołączył
0
Co ma Rakitic w sobie czego nie ma Modric, KDB, Pogba, Pjanic i wielu, wielu innych?
0
Spodziewacie się gwizdów dla drużyny? Albo przynajmniej dla poszczególnych piłkarzy (Busquets czy Rakitic)
1
Haha faktycznie, mój błąd
2
Ter Stegen - Semedo - Pique - Umtiti - Alba - Vidal - Puig - Alena - Malcom - Messi - Ruiz, chciałbym zobaczyć dziś taką jedenastkę i tak już nie gramy o nic
0
nawet bym się na wahał
1
szczerze mówiąc możemy dzisiaj nawet przegrać, bo i tak to nie wpływa na dalsze losy tych rozgrywek. Mam nadzieję, że Messi coś ukuje, zasłużył w pełni na złotego buta
3
Zamiast zmieniać kapitana, może lepiej zająć się grą w piłkę? Bo tego Rakitic, Busquets czy Suarez nie robią w ostatnim czasie
0
od Rakiticia hahahhahahaha
1
(ale to oczywiście zrozumiałe)
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, albo po prostu już nie masz argumentów za Rakiticiem ;)
18
Inni zawodnicy po odpadnięciu z Liverpoolem:
-Przepraszamy
-Nigdy się nie poddany, itp itd
Rakitic po odpadnięciu z Liverpoolem:
-Nie odchodzę z Barcelony, nie musicie się martwić.
Czy ten zawodnik ma świadomość tego, że jest on jeden z wielu winowajców kompromitacji w LM i ogólnie słabej gry? On myśli, ze kibice chcą, aby pozostał w tym klubie na dłużej? Jeszcze do tego imprezka rodzinna po meczu (ale to oczywiście zrozumiałe). Strasznie na tym zawodniku się zawiodłem, nie wiem jak wy
0
Na insta story złożył życzenia Iniescie i zdementował plotki o ewentualnym transferze