5

Arthur - De Jong - Coutinho, zdecydowanie lepsza pomoc

0

Jak Alena wejdzie za Vidala to będzie jedno wielkie XD

0

Złota piłka dla niego

0

Sędzia ma lepszą technikę, niż Busquets i Rakitic razem wzięci :D

49

Ofensywna drużyna Guardioli - City

Ilość straconych bramek w PL: 23

Defensywna drużyna Valverde - Barca

Ilość straconych bramek w La liga: 34

4

Ter Stegen - Semedo - Pique - Lenglet - Alba - Arthur - De Jong - Coutinho - Dembele (Malcom) - Suarez - Messi

Z obecnej paki można już stworzyć fajna drużynę.

6

No Rakitic to okazał nam szacunek, który po meczu z liverpoolem miał tylko do powiedzenia, ze zostaje w Barcelonie

0

Dlaczego kibice gwiżdżą na Coutinho, a na takiego Rakiticia już nie?

3

Równie dobrze Pique mógłby zagrać w tej pomocy. Nie dość ze kreatywność wzrosłaby przynajmniej o 3 poziomy, to jeszcze większa pewność w defensywie

1

Przynajmniej w jednym meczu dla kibiców Valverde mógł wystawić ofensywny skład, żeby było co oglądać. Wtedy to nawet przegrana 3-5 bym zaakceptował. A tak to widzimy to samo co przez ostatnie miesiące. Słaba gra, Rakitic zbierający się do czegokolwiek kilka sekund, Busquets z 10 stratami w pierwszej połowie. Identyczna sytuacja co rok temu. Jeśli Valverde zostanie, dostaniemy oklep w lidze mistrzów w podobnym stylu co w meczu z Live czy Roma. Nie zapominajmy ze Real się już wzmacnia ;)

0

Tak samo jak z liverpoolem, tylko gramy ze słabszym rywalem

19

Coutinho to za co? XD

0

Nie mieliśmy słabszej pomocy w ostatnich 10 latach, jak nie więcej

1

Jeśli Valverde zostanie, to z kim skompromitujemy się w przyszłym roku? Wydaje mi się, ze dla odmiany jakaś drużyna z niemieckiej ligi, czyli Bayern. 3-1 u siebie, 0-4 wyjazd.

0

Jakieś gwizdy oprócz na Coutinho od początku meczu?

2

Fajny ten pierwszy skład, taki oczywisty

2

valverde wystawiając taki skład, chyba chce przekonać zarząd do zwolnienia. Albo jednak jest przeciętnym trenerem

0

Jak oglądam multiligę i na ekranie widzę ten stadion Liverpoolu, to kuje mnie tak od środka :( mam nadzieję, że nastąpi rewolucja w następnym okienku

8

Aż dziwne ze Aguero nigdy do nas nie dołączył

0

Co ma Rakitic w sobie czego nie ma Modric, KDB, Pogba, Pjanic i wielu, wielu innych?

0

Spodziewacie się gwizdów dla drużyny? Albo przynajmniej dla poszczególnych piłkarzy (Busquets czy Rakitic)

1

Haha faktycznie, mój błąd

2

Ter Stegen - Semedo - Pique - Umtiti - Alba - Vidal - Puig - Alena - Malcom - Messi - Ruiz, chciałbym zobaczyć dziś taką jedenastkę i tak już nie gramy o nic

0

nawet bym się na wahał

1

szczerze mówiąc możemy dzisiaj nawet przegrać, bo i tak to nie wpływa na dalsze losy tych rozgrywek. Mam nadzieję, że Messi coś ukuje, zasłużył w pełni na złotego buta

3

Zamiast zmieniać kapitana, może lepiej zająć się grą w piłkę? Bo tego Rakitic, Busquets czy Suarez nie robią w ostatnim czasie

0

od Rakiticia hahahhahahaha

1

(ale to oczywiście zrozumiałe)
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, albo po prostu już nie masz argumentów za Rakiticiem ;)

18

Inni zawodnicy po odpadnięciu z Liverpoolem:
-Przepraszamy
-Nigdy się nie poddany, itp itd
Rakitic po odpadnięciu z Liverpoolem:
-Nie odchodzę z Barcelony, nie musicie się martwić.

Czy ten zawodnik ma świadomość tego, że jest on jeden z wielu winowajców kompromitacji w LM i ogólnie słabej gry? On myśli, ze kibice chcą, aby pozostał w tym klubie na dłużej? Jeszcze do tego imprezka rodzinna po meczu (ale to oczywiście zrozumiałe). Strasznie na tym zawodniku się zawiodłem, nie wiem jak wy

0

Na insta story złożył życzenia Iniescie i zdementował plotki o ewentualnym transferze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?