1

Ale my jesteśmy słabi. Gdyby nie Messi, to z Realem byśmy się bili o 2 miejsce w lidze

0

Oby Arthur był w formie w następnym sezonie to przynajmniej nie zobaczymy jednego zawodnika z dwójki Busquets, Rakitic. De Jong to z miejsca powinien miec 1 skład

28

Busquets
>dostań piłkę na 20 metrze od swojej bramki
>zrób kółeczko
>strać piłkę, ewentualnie daj się sfaulować
>powtórz

7

Ale Messi musi być zajebisty, ze z takimi kreatywnymi zawodnikami w składzie strzela 50 bramek w sezonie, wiedząc, ze żaden inny zawodnik nie ma nawet 40 goli

0

Typie chodzi mi o mecze w LM czy Realem a nie z Eibarem w ostatniej kolejce lol

0

Hahahah już widzę jak Valverde daje szansę Wague. Nawet jakby Roberto kontuzji doznał, to by zagrał tam nawet Malcom czy inny Rakitic

3

Ilość straconych bramek w lidze:
City: 23
Barca: 36

XD

1

No to jak Rakitic i Busquets się zgrali przed meczem w PK, poproszę Puiga albo Alene za jednego z nich :D

0

Może dlatego ze wygrywamy mhm.. zwykle dzięki niemu? (Chociaż akurat dzisiaj kluczowe role odegrały podania Vidala i Rakiticia)

16

6 kluczowe podanie Rakiticia w... całym sezonie

1

Wiem, ze nie powinno się gdybać ale jeśli Messi grałby w tym sezonie w takim Atletico, to klub ze stolicy Hiszpanii byłby liderem

2

Oczywiście to zasługa Valverde, przypominam

6

Cristiano Ronaldo, przynajmniej gralibyśmy ofensywnie i mobilizacja byłaby lepsza

1

Wolałbym dzisiaj Alene czy nawet Puiga za Rakiticia. Gra nie byłaby gorsza, a przynajmniej mogliby czymś zaskoczyć od czasu do czasu

0

Mi tam zależy żeby Messi strzelił jak najwiecej i tyle

1

Ale ta nasza pomoc jest słaba, o luju

0

Busquets strata numer 394858 w tym sezonie

0

Pamiętaj ze nie da się tak nagle przestać jeść ulubionego smakołyku. Najpierw musisz ograniczać, co tydzień jeść coraz mniej, a po pewnym (może dłuższym) czasie powinieneś zniwelować do minimum, a następnie do zera

8

Szczerze mówiąc to jedyną rzeczą, która mnie zachęca w jakimkolwiek stopniu do oglądania meczu Barcelony jest obecność Messiego na boisku. Dzięki niemu mam jakieś chęci do oglądania meczu.

0

nawet jakby nie było tego finału, skład byłby identyczny

6

Modric nie zasługuje nawet na top 100 najlepszych piłkarzy tego sezonu, pół żartem, pół serio

1

Szkoda, że Valverde zostaje. Łudziłem się, że Malcom zostanie. Kiedy grał, nawet fajne klepki mu wychodziły z Messim, niestety tylko przez krótki okres czasu...

1

jutro powinniśmy grać tylko na Messiego, aby strzelił jak najwięcej bramek (tak wiem, że robimy to od początku sezonu)

0

Najlepszy oraz najbardziej kompromitujący moment Barcelony odkąd zaczęliście jej kibicować?

1

Getafe prawdopodobnie nie wystąpi w LM

0

to samo co rok temu po porażce z Romą XD

0

A ja polecam udać się na lekcje języka polskiego, w celu poznania ironii

3

Kiedy widzę/słyszę nazwisko Valverde rośnie mi ciśnienie

0

U Guardioli czy Kloppa (czyli najlepszych trenerów) nie poradziłby sobie, jestem tego pewny

0

Klęska w LM? Barça musi wrócić do dominowania meczów. Jeśli nie będzie tego robić, wygranie LM będzie niemożliwe. Tak nam mówi historia. Barça zdobywała LM, gdy dominowała grę, całe mecze. Teraz się tak nie dzieje”

Myśle ze to spokojnie może być cytat miesiąca a nawet roku. Odkąd gramy bez prawdziwych crackow w środku pola nigdy nie będziemy w stanie zdominować meczu. Rakitic czy Busquets to już niestety nie ten poziom. Tempo w lidze mistrzów jest dla nich za szybkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?