2

Ciekawe jak to wygląda w środku szatni, że pilkarze bronią Valverde w każdym wywiadzie. Z perspektywy kibica Valverde bardzo dużo brakuje do Guardioli czy nawet Enrique. Nawet kłóciłbym się czy nie jest gorszym trenerem dla Barcy od Martino 

0

Wolę, aby piłkarzy, którzy skrzywdzili klub wybierając pieniądze (sytuacja z Neymarem) niż zawodników, którzy krzywdzą klub na boisku. 

1

Nie wiem czy zauważyliście, ale w pewnym momencie nawet Pique pokazywał Rakiticiowi, aby grał do przodu... parodia

0

@KacperVEB De Bruyne? Już transfer Ronaldo byłby bardziej realistyczny 

0

@D10SLEO spodziewałem się takiego komentarza, nawet mnie nie denerwuj

0

Panowie, jak widzicie naszą najmocniejszą pomoc w przyszłym sezonie? De Jong - Arthur - Coutinho? 

1

Kolejny rok niepowodzeń. Mam nadzieję, że Messi coś ugra w tym Copa America

1

@LuisSalvano zła dobrana taktyka i po prostu słabi zawodnicy. Można wymienić spokojnie z 20 klubów, którzy maja lepszą pomoc od naszej 

0

Największa zaleta Rakiticia, czyli bieganie bez piłki przerodziła się w wadę. Zwróciłem uwagę na jego grę, kiedy posiadaliśmy piłkę. Brak prób na zaskoczenie rywala poprzez zmiany pozycji. „Patrzenie” co zrobi Messi. Wszystko on robi to powolnie, jakby nie miał kompletnie sił. Tego zawodnika nie może być w następnym sezonie. 

0

From treble to terrible :(

1

A jeszcze jedna rzecz dla obrońców Valverde Brak stylu, brak LM < styl, brak LM
Oczywiście może być jeszcze przypadek, w którym będzie styl i LM :)

30

„Zawsze ktoś musi przegrać” „mogliśmy odpaść już wcześniej” mentalność Valverde, to mi się śni 

2

Złość po zmianie: Na boisku dałem z siebie wszystko, angażowałem się w każdą piłkę, ale jeśli trener uznał, że tak było lepiej, akceptuję to. Moja reakcja nie była skierowana w stronę trenera, tylko samego siebie.
to żart? 

0

@bolo93 piłkarze chcący "pozbyć się" trenera jak w Manchesterze mówili coś w stylu "Trener wykonuje swoją robotę" "Ja nie jestem od oceniania trenera" itp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

największą zagadką jest opinia zawodników na temat Valverde. Jeszcze zrozumiem, że wychwala go taki Rakitic (jego mentalność zwycięzcy i ogólnie gra jest na poziomie dna, ale to nieważne) który wiedząc, że gdy Valverde zostanie, to będzie grał w pierwszym składzie non stop. Ale Messi? Największa kompromitacja w historii, styl paskudny, gra 8 defensywnymi zawodnikami a Leo broniąc Valverde zrzuca całą winę na drużynę, wtf?

2

Tak na dobicie miśki, dokładnie rok temu Real zdobył trzecią LM pod rząd :)

46

już wolę Xaviego  z zerowym doświadczeniem, niż typa, którego mentalność jest na poziomio dna

4

subiektywnie mówiąc, to w meczach z Realem czy w pierwszym spotkaniu z Liverpoolem to mieliśmy po prostu farta, a nie jakiś geniusz trenerski valverde

0

i ten rakitic :moja pozycja jest zajęta" hahahha, zobaczcie jego powrót przy 1 bramce, sabotaż

1

Jeśli Bartomeu w pierwszych słowach wspomina, że to nie jest winą trenera, wiedz, że to jest faktycznie wina trenera ;)  takie na "siłę" bronienie

3

cały piłkarski świat z nas się smieje. Największa kompromitacja w historii klubu i do tego porażka w finale CdR,.. ale dobry sezon bo mistrzostwo zdobyte, szkoda ze nie wspomną o najsłabszym Realu w 21 wieku 

0

nigdy nie wygramy LM z taką mentalnością, jaką ma Rakitic i Busquets. Oni w ogole meczem nie zyją

1

Jestem w stAnie wymienić przynajmniej 50 pomocników lepszych od Rakiticia i Busquetsa 

9

Porównajcie mentalność Malcoma do mentalności Rakiticia czy Busiego 

0

Malcom zrobił w kilka minut więcej niż nasi pomocnicy razem wzięci przez cały mecz 

0

Valverde powiedział, ze nie widzi Malcoma w swoim zespole. Ten sam zawodnik zostaje wpuszczony w drugiej połowie aby ratować dwa najważniejsze mecze w sezonie XDDDD

2

Hahahhahahhhahahahahahahhhhhhahahahahhahahahahah ten trener to dno, tr zmiany już mnie przekonały 

1

Subiektywnie mówiąc Valverde jest gorszym trenerem od Martino 

1

Ten cały Parejo wciąga nosem dzisiaj Busquetsa i Rakiticia razem wziętych 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?