0

Ciekawe kto więcej ma do powiedzenia w klubie, zarząd, dyrektorzy itd czy zawodnik o nazwisku Messi

0

Neymar, De Ligt czy Griezmann? Kogo byście wzięli, jakbyście mieli do wybrania tylko jednego z nich?

6

@BarcaInfo nie jestem fanem Dembele, ale myśle, ze on jest naszą przyszłością. Zmniejszyłbym kwotę i zamiast Francuza dodałbym Coutinho (ktory jednak dla PSG byłby lepszym piłkarzem od Dembele) ale to pewnie nierealne

3

Oby Messi i reszta Argentyńczyków trafili w formę na Copa America. Messiemu te trofeum należy się jak psu buda

1

@macio_944 Moim zdaniem Rakitic jest dobry na zespoły z La Ligi (a nawet i może idealny) ale jak przyjdzie czas, aby zagrać w LM w półfinale tak jak z Liverpoolem, to niestety Chorwat nie nadąża za akcjami, bo gra jest po prostu za szybka. Nie oszukujmy się nasz środek pola jest zjadany mecz Eibar czy Girone... (chociaż to nie wina Rakitica, lecz całej pomocy) i po prostu potrzebne są zmiany. Z całym szacunkiem dla Rakiety ale jego czas pomału mija i należy go wymienić na kogoś innego (być może De Jong jest tym zawodnikiem)

3

@A_Gomesinho_21 Ronaldinho za dwa dobre sezony?

0

@klopx @Odesseiron @Azi Wskażcie przynajmniej jednego lepszego zawodnika... Pele? xD

0

Prawda jest taka, że Messi i Ronaldo to najlepsi zawodnicy w historii piłki nożnej, a reszta im do pięt nie sięga. Za poprzedni rok złotą piłkę powinien otrzymać Ronaldo, za teraźniejszy Messi.

0

@aspider nie. Messiemu i Ronaldo zawsze zdarzały się takie błędy, tylko po prostu się o tym zapomina

15

@Nano22 najlepszy i zarazem najbardziej pechowy piłkarz w historii piłki noznej

0

@pepo_barcarzadzi imo miał, lepszy bramkarz wybroniolvy to?

0

Strzał dobry, ale co bramkarz odwalił?

3

Niech te okienko już się kończy... właśnie przeczytałem jak jeden z użytkowników wciska Rakiticia do City. On kompletnie tam nie pasuje. Co najwyżej Chorwat dozna zawrotów głowy patrząc na szybką grę Manchesteru

0

@ddanioofcb 2/100

1

@LeoMessi1994 Gra na takiej pozycji, że akurat to normalne.

0

Czy są jakiekolwiek zdjęcia, jak wyglądają nasze wyjazdowe koszulki ( 19/20) na żywo?

81

Hiszpański podryw?
Bar, cel: ona

Wiem stare ale na dobranoc nie zaszkodzi :D

5

Czy Griezmann poprawi sytuację Barcelony? Do dzisiaj pamiętam jak po meczu z Romą dużo osób pisało, że gdyby Coutinho mógł grać w LM to takiej kompromitacji by nie było

6

@Barcelismo myślałem ze Neymar oficjalnie wrócił do Barcy...

0

Jak myślicie kto będzie grał na 9 w Argentynie na CA? Niby powinien grać Aguero, ale on chyba ostatnimi czasy nie był nawet powoływany

2

@AdrianGajewski2005 lepiej mieć odciski na rękach, niż pustkę w głowie. Nie przejmuj się takimi sprawami

0

@JokeRTS nienawiść do Realu, tak zostałem urodzony

0

@puyol_presidend5 dokąd przeszedł z Barcy?

1

Jednego możemy być pewni: Łatwiejszej edycji ligi mistrzów już nie będzie

0

Varane rok temu zdobył mistrzostwo świata i ligę mistrzów, a nawet w top3 najlepszych zawodnikow 2018 roku nie był

1

W ogóle kto został MVP wczorajszego meczu?

6

Jak Ronaldo był w Realu, to zarząd idrużyna robiły wszystko , aby Portugalczyk zdobył ZP. Większy hype, nakręcanie w mediach i doszło do tego, że Cristiano ma już 5 złotych piłek. Może Barcelona powinna coś zrobić coś podobnego, tylko na rzecz Messiego? Nie są mu w stanie załatwić drużyny do wygrywania, to niech zapewnią co innego...

0

Kto jest lepszym trenerem, Valverde czy Klopp?

26

2017/18 ➡️ Coutinho odchodzi z Liverpoolu do Barcelony, żeby mieć większe szanse na wygranie Ligi Mistrzów

2017/18 ➡️ Liverpool w finale Ligi Mistrzów

2018/19 ➡️ Liverpool wygrywa Ligę Mistrzów ????

2018/19 ➡️ Coutinho na wylocie z Barcelony

via. Ekstraklasa Trolls

1

@Kamiloza91 Szczerze mówiąc tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?