Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Nawet jeśli Griezmann z Neymarem do nas przejdą, moim zdaniem transfer De Jonga może nie będzie najgłośniejszą, ale najlepszą transakcją tego lata
1
Siema. Właśnie zauważyłem jakie są kursy w meczu Brazylia-Argentyna i już wiem, że wakacje spędzę na Malediwach. Kurs na Argentynę wynosi aż 4,90 i jak z takiego prezentu nie skorzystać? Oczywiście zaraz niektórzy napiszą, ze pomiędzy Argentyną a Brazylią jest kilka klas różnicy, do tego grają u siebie itp ale zaraz wam przytoczę pare argumentów, dlaczego Argentyną jest pewniakiem w tym meczu. Po pierwsze: murawa, wiadomo jaka jest i myśle, ze jakby porównać techników z obu drużyn, jednak Brazylia jest w tym aspekcie lepsza wiec gorsza murawa stoi po stronie Argentyny. Grają oni zdecydowanie silniej (no może oprócz Messiego) I może dlatego lepiej, że Brazylijczycy wyeliminowali Paragwaj (którego stylu gry nie trzeba przypominać) niż odwrotnie. Po drugie boki obrony Brazylii, Felipe Luis i Dani Alves. Razem maja juz +/- 70 lat(?). Alves ostatnie pół roku spędził na prawej pomocy w PSG, bo nie radził sobie na obronie. Do tego kumpel Messiego, wiadomo, ze da mu wygrać upragnione trofeum ;). Felipe Luis będzie miał na swojej stronie Messiego, wiec życzę mu powodzenia. Do tego on wie, ze ewentualna wygrana zmniejszy jego szansę na transfer do Barcelony. Mam nadzieje, ze obaj zawodnicy będą objeżdżani równo przez ofensywnych zawodników z Argentyny. Następna sprawa: Coutinho. Gość był obsrany w meczu z Liverpoolem i nie był nic w stanie pokazać. Przecież jak on zobaczy, że koło niego będzie grał Messi a na trybunach będzie głośny doping Argentyńczyków i jeszcze do tego ostra gra zawodników przeciwnej drużyny? Nie widzę tego. O Casemiro wspominać nie będę, wiadomo, że przy jego obecności na boisku, skill Messiego wzrasta parokrotnie. Do tego jest jeszcze pare takich czynników jak większa pewność Argentyny po ostatnim meczu, która była jedyną drużyną strzelająca bramkę w ćwierćfinale. A i jak widzę na środku obrony Thiago Silve, który zawsze jest obsrany w ważnych meczach, teraz będzie podobnie.
Jestem bardzo pewny tego meczu i zobaczycie, ze w środę o 4:30 Argentyna będzie czekać na drugiego finalistę. Możecie robić screeny
19
Valverde idealnie pasowałby do Argentyny :D
0
Di Maria najgorszy mecz w karierze
10
Link do meczu Argentyny po polsku
http://www.realstream.cc/en/player/5d04ceae60a27744483471/1/118/5d05691ed8196
Ktoś mi kiedyś pomógł, teraz ja pomagam innemu. Vamos Argentyna, Vamos Messi!
1
Ma ktoś linka do streama z meczem Argentyny?
0
Jest VAR na Copa America?
42
Ale bym zobaczył takiego uśmiechniętego Messiego w koszulce Argentyny
2
Niezwykłe jest to ile osób zarywa nockę, aby zobaczyć jednego piłkarza na boisku. Jedni chcą aby wygrał, a inni życzą sobie, aby odniósł porażkę. I takich ludzi jest miliony na świecie. To pokazuje jak wielkim piłkarzem jest Messi
1
@AdrianGajewski2005 takimi przypadkami się wygrywa turnieje (Portugalia na Euro czy Real w LM po błędach bramkarzy Bayernu i Liverpoolu)
1
@Gaucho Możliwe :D ale nie zmienia faktu, że lepiej obejrzeć mecz Argentyny
5
@Elosek o północy to już lepiej obejrzeć cokolwiek niż się uczyć, bo więcej zapomnisz niż się nauczysz
0
@GeraltzKatalonii ta La Rambli, zobacz jakikolwiek post Barcelony na instagramie od meczu z Liverpoolem. Najczęściej lajkowane to te z hasztagiem #valverde out
16
Vamos Argentyna, Vamos Messi
0
@Wittgenstein Argentyna wygra Copa America. A tak szczerze pomimo tylu problemów, mam nadzieję, że w końcu wygrają
0
@AdrianGajewski2005 Argentynie
6
No to Copa America czas zacząć. Będzie trudno, ale wierze w Argentynę. Niech ten turniej wygra piłkarz, dzięki któremu mam nadal ochotę oglądać Barcelonę
0
@A_Gomesinho_21 Reprezentacji nie powinno się brać pod uwagę, wystarczy spojrzeć na Coutinho. Ze zwycięskich meczów przywołałeś mecze z Lyonem, Atletico czy Manchesterem. Nie mowie, ze Rakitic zagrał słabo, ale co on wniósł do ofensywy w tych meczach? Gdyby nie Messi to kto wie czy byśmy już nie odpadli z Lyonem. Oczywiście nie musi być to wina Rakiticia, a trenera. Wiemy jak dobrze grał Chorwat przed przyjściem Valverde, teraz nadeszła zmiana. Myśle, ze jeśli Chorwat miałby zostać w klubie, trzeba byłoby zmienić jego pozycje. Pomoc De Jong - Rakitic (def pomocnik) - Arthur wygląda bardzo fajnie.
3
@A_Gomesinho_21 Polecam obejrzeć wszystkie mecze ligi mistrzów w fazie pucharowej, szczególnie ten z Liverpoolem. Ok, Rakitic na średniaki w lidze jest idealny, ale kiedy przyjdzie mecz z lepszym rywalem niestety Chorwat nie wytrzymuje tempa meczu, po prostu jest ono za szybkie.
@Rewolucja123 Co tutaj udowadniać? Wszyscy widzieliśmy jak wyglądała pomoc w tym sezonie. Jeden zawodnik z ataku zmiażdżył ich statystykami, jeśli chodzi o kluczowe podania, asysty czy wykreowane sytuacje. Jednak w takim klubie jak Barcelona powinno się to od pomocnika wymagać
8
Oho jak już mit dotyczący Rakiticia i jego niewidocznej ciężkiej pracy został obalony, jego obrońcy znaleźli kolejny argument, ze jest on najważniejszym naszym zawodnikiem zaraz po Messim (???). Co tym razem? Chorwat wykonuje dwa razy więcej roboty na prawej strony bo.... Messi nie bierze udziału w defensywie. Chciałem ich uświadomić, ze podczas gdy przeciwnik posiada piłkę, zaczynamy grać formacją 4-4-2, wiec Argentyńczyk staje się napastnikiem. Ktokolwiek by zagrał na miejscu Rakiticia pełniłby taką samą rolę (nawet jeśli nie byłoby Messiego na boisku) i bzdurą jest stwierdzenie, że na tamtej pozycji biega się dwa razy więcej, bo jednak liczby nie kłamią i Ivan przebiegał tyle samo co reszta pomocników
3
Mamy tak mocny skład, ze potrzebujemy maksymalnie 2-3 transfery. Inna sprawa to trener, który wystawia (i nadal będzie to robił) zawodników, którzy na ten moment nie zasługują na pierwszą 11.
0
@AmigoBlancos Aguero, KDB i Veratti
17
@MESSIah16 Jakby Dembele strzelił, byśmy dostali 5-0. Byliśmy rozbici mentalnie
0
@kibicbarcy678 Valverde.
0
Najgłupsza, najśmieszniejsza albo najbardziej kompromitująca konferencja/wypowiedź jakiegoś piłkarza?
Mój typ to Ronaldo mówiący „ja mam 5 złotych piłek, a on żadnej”
0
@PawkoFCB nadzieja umiera ostatnia ;)
0
@PawkoFCB jeśli mam być szczery, na miejscu De Ligta przeszedłbym do PSG. Większa kasa, pierwszy skład, gwarancja pucharów, liga mistrzów. W Barcelonie tylko Messi jest jedynym czynnikiem, który mógłby przekonać mnie żebym przeszedł do Barcelony (oczywiście będąc bezstronną osobą jak De Ligt). Do tego Valverde, o którym nic nie trzeba już pisać
0
@Katalończyk 99 nudne ale prawdziwe. Zreszta zobaczycie w kwietniu w przyszłym roku
1
To jest porażka z tym Valverde i Rakiticiem. Jakkolwiek byśmy nie grali dobrze w następnym sezonie, odpadniemy w lidze mistrzów jak zwykle. Co z tego, ze wygramy pierwszy mecz 2-0, 3-0, 4-1 jak w rewanżowym meczu przeciwnik strzeli jedną bramkę i uwierzy w awans i oczywiście mu się to uda bo w takich przypadkach mobilizacja spada do zera
0
@BoRoWieC Felipe z Atletico. On razem z zawodnikami których wymieniłeś raczej by wystarczyli (no moze jeszcze bramkarz jak wspomniałeś). Ewentualnie Neymar ale to nierealny transfer