Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar miał być twarzą mundialu w Katarze, a teraz nagle szejk jest skłonny go sprzedać klubowi, który zabrał mu De Jonga jeszcze pół roku temu, wtf?
0
Jak otrzymać konto premium? Domyślam się, ze trzeba wpłacić na jakieś konto, ale może bardziej szczegółowo?
0
@Transu96 Chodzi o to, co napisał wyżej KamQiX
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6177472
Jak ten czas się zmienia :P
0
@Aaron10 Aaa piłkarka, myślałem, że piosenka, to Marta ale nie wiem co tam u niej
2
@D10SLEO Zapraszam po meczu na dyskusję
8
Mecz Argentyny z Wenezuelą był zdecydowanie przełomowym momentem. Trenerzy w końcu zrozumieli, że nie ma co opierać gry na Messim, tylko trzeba zagrać zespołowo i każdy powinien skupić się na sobie. Podwójne czy potrójne krycie Messiego jest szansą dla innych zawodników jak Martinez czy Aguero, którzy nie szukali Leo na siłę. Mecz z Brazylią będzie podobnie wyglądał, ale to wyjdzie tylko na dobre... Messi nie będzie miał wielkiego meczu, ale być może znajdą się w finale właśnie Argentyńczycy. (Chociaż wiadomo, że Messi potrafi zaskoczyć jakimś strzałem z wolnego czy podaniem za obrońców)
7
Oby Coutinho obsrał zbroję jak zobaczy Messiego na swojej stronie
0
Neymar będzie mieszkał koło Messiego i Suareza jak kiedyś?
1
@KSSniper hahah oczywiście Brazylia, tak mi się napisało z przyzwyczajenia :P
1
@KSSniper d, będą grali na strasznym klepisku a wiadomo, ze Barcelona będzie drużyną dominująca i pewnie Argentyną po jakiejś kontrze albo rożnym strzeli bramkę na 1-0 i będzie murowanko
4
@Jonyx jestem w Brazylii i wiem lepiej kiedy jest mecz
1
Dzisiaj Messi zrobi wiatrak z Felipe Luisa
4
@BarcaInfo 400 milionów to nadal ponad 90. Niech wpłacają klauzule
3
@fifek Szczerze mówiąc, nocki żeby obejrzeć Messiego mógłbym zarywać co tydzień, niezależnie od meczu
1
@dominiczek12 sport365 wpisz w google i masz. Polecam bardzo bo jest dużo transmisji w innym języku niż polskim i nie musisz słuchać głupot (np, że Messi wybiera skład)
0
@AboveYou Przy okazji, ale jednak wolałbym żeby odpadli w półfinale niż przegrali kolejny finał xD
10
@MrShakira Uśmiechnięty Messi przez kilkadziesiąt sekund > Grający Neymar w Barcelonie przez kilka lat. A tak poważnie, myślę, że Messi po zdobyciu CA miałby jeszcze większą motywację na następne sezony i byłby jeszcze lepszy
37
Szczerze mówiąc, bardziej mi zależy na zdobyciu CA przez Argentynę, niż na transferze Neymara do Barcelony
0
@Kozinho. Neymar żył piłką na boisku. Zawsze dawał z siebie 100% podczas meczu, a poza boiskiem niech sobie myśli o czym chce
2
Jak Puyol życzy powodzenia Messiemu, to na pewno się uda :) Vamos Argentyna
4
@Deraxium Akurat z tym tekstem o Bartomeu to się zgodzę
0
@olejtm 27 czy 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza, a presja na wygraną ligi mistrzów już jest bardzo duża
2
Hahahahaha ja rozumiem, że nie lubicie Neymara ale żeby pisać o jakichś zdradach albo co lepsze porównywać do zerwania z dziewczyna? Odszedł bez słowa, teraz chce wrócić, bo zrozumiał swój błąd. Ronaldo jeszcze niedawno pozował do zdjęcia z karteczką „loyalty” a w Realu już go nie ma
0
@Kredon Nie, w Barcelonie są inni lekarze itd. W ogóle w tej Francji kopali go po kostkach jak się tylko dało, bo nie ten poziom jednak
0
@masq Nie miał tego wypisanego w kontrakcie, więc nie jest to argument, aby zacząć buntować. A nawet jeśli, prezes PSG powiedział, że nikogo nie będzie trzymać na siłę, więc się wyrównuje
52
Neymar buntujący się w PSG - zwykłe świństwo, wysłać go do rezerw.
Dembele buntujący się w Dortmundzie - Wszystko ok
Trochę tutaj hipokryzji
0
@BykFCB "Messi nie brał prawie wcale udziału w grze defensywnej" no to w najważniejszym meczu brał udział, więc? Od pomocnika powinna być wymagana przede wszystkim kreatywność
0
@BykFCB Pomocnik nie jest tylko od kreacji, ale w takim klubie jak Barcelona to jest raczej podstawa. Btw Messi miał więcej odbiorów niż Rakitic w pierwszym meczu z Liverpoolem
0
@BykFCB faktycznie trudne zadanie to było xd jak tam Messi więcej w kreacji robił niż wszyscy pomocnicy razem wzięci