0

Neymar miał być twarzą mundialu w Katarze, a teraz nagle szejk jest skłonny go sprzedać klubowi, który zabrał mu De Jonga jeszcze pół roku temu, wtf?

0

Jak otrzymać konto premium? Domyślam się, ze trzeba wpłacić na jakieś konto, ale może bardziej szczegółowo?

0

@Transu96 Chodzi o to, co napisał wyżej KamQiX

3

0

@Aaron10 Aaa piłkarka, myślałem, że piosenka, to Marta ale nie wiem co tam u niej

2

@D10SLEO Zapraszam po meczu na dyskusję

8

Mecz Argentyny z Wenezuelą był zdecydowanie przełomowym momentem. Trenerzy w końcu zrozumieli, że nie ma co opierać gry na Messim, tylko trzeba zagrać zespołowo i każdy powinien skupić się na sobie. Podwójne czy potrójne krycie Messiego jest szansą dla innych zawodników jak Martinez czy Aguero, którzy nie szukali Leo na siłę. Mecz z Brazylią będzie podobnie wyglądał, ale to wyjdzie tylko na dobre... Messi nie będzie miał wielkiego meczu, ale być może znajdą się w finale właśnie Argentyńczycy. (Chociaż wiadomo, że Messi potrafi zaskoczyć jakimś strzałem z wolnego czy podaniem za obrońców)

7

Oby Coutinho obsrał zbroję jak zobaczy Messiego na swojej stronie

0

Neymar będzie mieszkał koło Messiego i Suareza jak kiedyś?

1

@KSSniper hahah oczywiście Brazylia, tak mi się napisało z przyzwyczajenia :P

1

@KSSniper d, będą grali na strasznym klepisku a wiadomo, ze Barcelona będzie drużyną dominująca i pewnie Argentyną po jakiejś kontrze albo rożnym strzeli bramkę na 1-0 i będzie murowanko

4

@Jonyx jestem w Brazylii i wiem lepiej kiedy jest mecz

1

Dzisiaj Messi zrobi wiatrak z Felipe Luisa

4

@BarcaInfo 400 milionów to nadal ponad 90. Niech wpłacają klauzule

3

@fifek Szczerze mówiąc, nocki żeby obejrzeć Messiego mógłbym zarywać co tydzień, niezależnie od meczu

1

@dominiczek12 sport365 wpisz w google i masz. Polecam bardzo bo jest dużo transmisji w innym języku niż polskim i nie musisz słuchać głupot (np, że Messi wybiera skład)

0

@AboveYou Przy okazji, ale jednak wolałbym żeby odpadli w półfinale niż przegrali kolejny finał xD

10

@MrShakira Uśmiechnięty Messi przez kilkadziesiąt sekund > Grający Neymar w Barcelonie przez kilka lat. A tak poważnie, myślę, że Messi po zdobyciu CA miałby jeszcze większą motywację na następne sezony i byłby jeszcze lepszy

37

Szczerze mówiąc, bardziej mi zależy na zdobyciu CA przez Argentynę, niż na transferze Neymara do Barcelony

0

@Kozinho. Neymar żył piłką na boisku. Zawsze dawał z siebie 100% podczas meczu, a poza boiskiem niech sobie myśli o czym chce

2

Jak Puyol życzy powodzenia Messiemu, to na pewno się uda :) Vamos Argentyna

4

@Deraxium Akurat z tym tekstem o Bartomeu to się zgodzę

0

@olejtm 27 czy 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza, a presja na wygraną ligi mistrzów już jest bardzo duża

2

Hahahahaha ja rozumiem, że nie lubicie Neymara ale żeby pisać o jakichś zdradach albo co lepsze porównywać do zerwania z dziewczyna? Odszedł bez słowa, teraz chce wrócić, bo zrozumiał swój błąd. Ronaldo jeszcze niedawno pozował do zdjęcia z karteczką „loyalty” a w Realu już go nie ma

0

@Kredon Nie, w Barcelonie są inni lekarze itd. W ogóle w tej Francji kopali go po kostkach jak się tylko dało, bo nie ten poziom jednak

0

@masq Nie miał tego wypisanego w kontrakcie, więc nie jest to argument, aby zacząć buntować. A nawet jeśli, prezes PSG powiedział, że nikogo nie będzie trzymać na siłę, więc się wyrównuje

52

Neymar buntujący się w PSG - zwykłe świństwo, wysłać go do rezerw.
Dembele buntujący się w Dortmundzie - Wszystko ok

Trochę tutaj hipokryzji

0

@BykFCB "Messi nie brał prawie wcale udziału w grze defensywnej" no to w najważniejszym meczu brał udział, więc? Od pomocnika powinna być wymagana przede wszystkim kreatywność

0

@BykFCB Pomocnik nie jest tylko od kreacji, ale w takim klubie jak Barcelona to jest raczej podstawa. Btw Messi miał więcej odbiorów niż Rakitic w pierwszym meczu z Liverpoolem

0

@BykFCB faktycznie trudne zadanie to było xd jak tam Messi więcej w kreacji robił niż wszyscy pomocnicy razem wzięci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?