0

@kkbarca Griezmann, Suarez, Neymar, Messi, Dembele? Nie widzę tego

1

@kkbarca W sumie to jest nam na rękę, nic nam się nie stanie

1

@grizzy10 My problem mieliśmy z takimi drużynami jak Betis, Girona czy inny Villareal. Dzięki tej grze Messiego byliśmy w półfinale LM i wygraliśmy wcześnie ligę

63

Przeciwnicy Neymara mają mocne argumenty, ale nie wiem czy chciałbym oglądać kolejny sezon, w którym tylko Messi ciągnie grę z przodu.

37

Słowo „Messi” było najczęściej wpisywanym wyrazem w google w ostatnim tygodniu.

0

2021 rok będzie przełomowym momentem. Od tego czasu wygramy 4 LM z rzędu

0

#tiki-taka
Czemu Argentyna miałaby odejść z conmebolu?

0

@Cave A moim zdaniem zwiększył, przynajmniej szum wokół siebie zrobił.

0

@szkutnik91 A Neymar już wyleczył się czy dalej ma tę kontuzję?

0

@BarcaInfo Wiadomo, kiedy PSG zaczyna treningi? Jeśli wtedy nie będzie żadnych cyrków, to transferu raczej nie będzie

4

@speed1 ah shit, here we go again

3

@Orlik00 a Nedved odpowiedział, ze Ronaldo

3

@krzychu1526 fsjny ten twerk, taki niezbyt udany

3

Vamos Peru! Niech przynajmniej oni wygrają na zakończenie tych rozgrywek

0

Semedo ma odejść? Ok, ale z Roberto i Wague nie widzę prawej obrony w następnym sezonie.

21

@chudym XD, dwaj kolesie pokłócili się w internecie (!) na temat Messiego, a Wy tutaj tak to przeżywacie, jakby 3 wojnę światowa wywołali

0

@barcelonaLM rozumiem, a dlaczego ma nie być?

1

@Mario96w nie wiem co miałem w głowie, nie pytaj

1

Czy przypadkiem w 2021 nie ma pucharu konfederacji? Wyczytałem, że turniej odbywa się rok przed MŚ. Może Messi tam osiągnie sukces :v

2

https://www.fcbarca.com/79206-chlopak-z-chorwacji-wchodzi-do-baru.html

Bardzo fajny artykuł, miło się czytało. Może więcej takich artykułów na temat innych piłkarzy?

1

Wiadomo, kiedy głosowanie grup LM?

12

Komentarz usunięty

0

Wiadomo czy zasada z bramkami liczonymi podwójnie na wyjeździe zostanie zniesiona na następny sezon ligi mistrzów? Był jakieś plotki na ten temat, ale chyba nie ma nic oficjalnego. Myślę, że to byłby plus dla nas, bo i tak na wyjazdach nie potrafimy grać

22

@Pawlak1992 Takie wałki są w tym roku, więc postanowili powtórzyć turniej za rok

14

@FafitFCB Messi już wszystko wiedział wcześniej :D

0

Komentarz usunięty

24

Messi bez jaj - źle
Messi z jajami - źle

Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej, wiec nic dziwnego, ze jest najbardziej „hejtowany” spośród wszystkich piłkarzy :)

5

@Chwytliwy Ale ty jesteś dzbanem xD

dzban 2019 roku oficjalnie wędruje doCiebie

0

@Chwytliwy ale byłeś kibicem Barcelony. Dobrze wiemy, że tak było, bo po prostu nie zaprzeczyłeś xD

0

@Chwytliwy podałem przykład. Jeśli po meczach Realu sam wylewałeś frustrację, a teraz piszesz, że Messi tak nie powinien robić to jesteś po prostu hipokrytą, co tu więcej dodawać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?