Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauważyliście, że Ci "najwięksi" są najczęściej wyzywani i nielubiani? Trzy przykłady z Polski: Legia, Widzew, Wisła. Cały czas można zauważyć jak ludzie docinają tym klubom. Następny przykład - Barcelona i Real, tutaj to jest tak bardzo zauważalne, że żaden mecz w Anglii nie ma podjazdu do El Clasico. Tak samo jest z piłkarzami, ile ludzi obejrzało każdy mecz Argentyny na Copa trzymając kciuki za przeciwną drużynę, aby tylko Messi nie wygrał :D
0
@damianex10 Jeszcze brakuje tutaj sytuacji z Valencią w finale PK.
30
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67367634_2322761648038680_5378093438858166272_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQloY1tqMVB5reUUhUlmNN_fXHOOZgWLeyYdPdSUMUkUd9QiCZU9jTqtUsAWEMOc0nw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=6888eef7918ed9fe3d5a5be84247d8b8&oe=5DB1BF3F
w punkt
0
@student97r Z grubsza te wszystkie nienawiści, bo ktoś wyznaje inną religie albo woli osoby tej samej płci (nawet na to się nie ma wpływu) są śmieszne. A jest jeszcze więcej "powodów", aby nienawidzić drugą osobę...
10
@student97r Masz racje. Ja jestem osobą tolerancyjną, ale te wszystkie marsze/protesty działają tylko na ich niekorzyść
3
@MarioVeB! Gość wyraził swoją opinie na temat piłki noznej na stronie piłkarskiego klubu, to niezły spam
0
Neymar w Juventusie? Już widzę jak Ronaldo toleruje kolejnego piłkarza, który uważa Messiego za najlepszego na świecie
0
Komentarz usunięty
0
Cristiano Ronaldo is very near from winning his 6th Ballon d'or award of his career.(Marca)
0
@Fabik87 Wiem, ale ogólnie pytam. Znudzenie się piłką, brak dostępu do oglądania czy praca/studia, dużo może być powodów. Albo nie ma takiej rzeczy, która była w stanie przeszkodzić oglądnięcia meczu
0
Mieliście jakiś sezon, którego "odpuściliście" albo przynajmniej przestaliście oglądać część lub większość meczów Barcy z różnych powodów?
5
@A_Gomesinho_21 ja na pozycje Messiego, bo tam biegać nie trzeba
24
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67112886_653091625206325_4522926181338578944_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlOm8kmCqPesDN1NdjyO6EpgG1ljooLFApIz0MCW6wU5EBULP8ROgUJ7h75vrl69jQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=9f8156dbc67615357a9ab77faf8e70a1&oe=5DB3E68A
xD
0
@zadafcb hype na niego niezły jest, zobaczymy co pokaże w następnym sezonie
10
@AnnaMarianna szczerze jeśli dziewczyna pali/jara to mnie to już odrzuca, ale wszystko jestem w stanie zaakceptować, wiec zależy od chłopa
0
@Bobo25 no ale wiadomo o co chodzi
0
Najlepsza sprzedaż Barcelony oprócz Miny i Neymara?
1
@didzejos taki filmik z Messim to można 30 minutowy zrobić
45
Znany i lubiany Mattihjs De Ligt po pierwszym meczu z Juventusem w Lidze Mistrzów wstawił zdjęcie podczas walki o piłkę z Cristiano i kontrowersyjnym podpisem "Jestem dumny, że mogłem zagrać przeciwko 2 najlepszemu piłkarzowi świata" (wiadomo wpis jest przetłumaczony z londońskiego, De Ligt nie potrafi mówić po polsku).
Post został wczoraj usunięty...
3
@cules100pro brak ambicji to chyba ostatnie co można zarzucić Malcomowi
8
Komentarz usunięty
2
@Odesseiron twoje ostatnie zdanie to bzdura, nie musze nawet tego argumentowac
12
Oddanie Coutinho i Rakiticia za Neymara to byłby najlepszy-możliwy deal jaki można sobie wyobrazić. Zamieniamy nieudany transfer na totalnego kozaka, który odciąży Messiego. Do tego zwalnia się miejsce w pomocy, w związku z czym powinno pojawić się więcej minut dla Puiga
10
De Ligt owszem jest kozakiem, ale bez przesady, żeby robić z niego najlepszego obrońcę na świecie. W meczu z Juventusem dwie bramki które strzelił CR (w obu meczach) były jego winą, więc nie jest zawodnikiem nieomylnym
1
@Kubsoleon Juventus to ta sama polka piłkarska? Takie kluby to nawet podjazdu nie mają do takiego Realu czy Barcy
2
@Forza_Juve piłka nożna się tak zmieniła, ze transfery powinno się robić maksymalnie 5 lat w przód
0
@Nano22 Chodzi mu o serduszko, nie te "minki". A serduszka nie ma po przetrzymaniu wiadomości
0
@Polnar już widzę ten taniec z Messim
4
Carvajal on Messi-Ronaldo rivalry: “I think Messi and Cristiano are hardy comparable. They are two of the best players in the world, but they very different. Messi is a player who generates more football, he has better vision for a pass [sport]
1
@Deathwing112 to oni powinni przeprosić Messiego.