0

Zauważyliście, że Ci "najwięksi" są najczęściej wyzywani i nielubiani? Trzy przykłady z Polski: Legia, Widzew, Wisła. Cały czas można zauważyć jak ludzie docinają tym klubom. Następny przykład - Barcelona i Real, tutaj to jest tak bardzo zauważalne, że żaden mecz w Anglii nie ma podjazdu do El Clasico. Tak samo jest z piłkarzami, ile ludzi obejrzało każdy mecz Argentyny na Copa trzymając kciuki za przeciwną drużynę, aby tylko Messi nie wygrał :D

0

@damianex10 Jeszcze brakuje tutaj sytuacji z Valencią w finale PK.

0

@student97r Z grubsza te wszystkie nienawiści, bo ktoś wyznaje inną religie albo woli osoby tej samej płci (nawet na to się nie ma wpływu) są śmieszne. A jest jeszcze więcej "powodów", aby nienawidzić drugą osobę...

10

@student97r Masz racje. Ja jestem osobą tolerancyjną, ale te wszystkie marsze/protesty działają tylko na ich niekorzyść

3

@MarioVeB! Gość wyraził swoją opinie na temat piłki noznej na stronie piłkarskiego klubu, to niezły spam

0

Neymar w Juventusie? Już widzę jak Ronaldo toleruje kolejnego piłkarza, który uważa Messiego za najlepszego na świecie

0

Komentarz usunięty

0

Cristiano Ronaldo is very near from winning his 6th Ballon d'or award of his career.(Marca)

0

@Fabik87 Wiem, ale ogólnie pytam. Znudzenie się piłką, brak dostępu do oglądania czy praca/studia, dużo może być powodów. Albo nie ma takiej rzeczy, która była w stanie przeszkodzić oglądnięcia meczu

0

Mieliście jakiś sezon, którego "odpuściliście" albo przynajmniej przestaliście oglądać część lub większość meczów Barcy z różnych powodów?

5

@A_Gomesinho_21 ja na pozycje Messiego, bo tam biegać nie trzeba

0

@zadafcb hype na niego niezły jest, zobaczymy co pokaże w następnym sezonie

10

@AnnaMarianna szczerze jeśli dziewczyna pali/jara to mnie to już odrzuca, ale wszystko jestem w stanie zaakceptować, wiec zależy od chłopa

0

@Bobo25 no ale wiadomo o co chodzi

0

Najlepsza sprzedaż Barcelony oprócz Miny i Neymara?

1

@didzejos taki filmik z Messim to można 30 minutowy zrobić

45

Znany i lubiany Mattihjs De Ligt po pierwszym meczu z Juventusem w Lidze Mistrzów wstawił zdjęcie podczas walki o piłkę z Cristiano i kontrowersyjnym podpisem "Jestem dumny, że mogłem zagrać przeciwko 2 najlepszemu piłkarzowi świata" (wiadomo wpis jest przetłumaczony z londońskiego, De Ligt nie potrafi mówić po polsku).

Post został wczoraj usunięty...

3

@cules100pro brak ambicji to chyba ostatnie co można zarzucić Malcomowi

8

Komentarz usunięty

2

@Odesseiron twoje ostatnie zdanie to bzdura, nie musze nawet tego argumentowac

12

Oddanie Coutinho i Rakiticia za Neymara to byłby najlepszy-możliwy deal jaki można sobie wyobrazić. Zamieniamy nieudany transfer na totalnego kozaka, który odciąży Messiego. Do tego zwalnia się miejsce w pomocy, w związku z czym powinno pojawić się więcej minut dla Puiga

10

De Ligt owszem jest kozakiem, ale bez przesady, żeby robić z niego najlepszego obrońcę na świecie. W meczu z Juventusem dwie bramki które strzelił CR (w obu meczach) były jego winą, więc nie jest zawodnikiem nieomylnym

1

@Kubsoleon Juventus to ta sama polka piłkarska? Takie kluby to nawet podjazdu nie mają do takiego Realu czy Barcy

2

@Forza_Juve piłka nożna się tak zmieniła, ze transfery powinno się robić maksymalnie 5 lat w przód

0

@Nano22 Chodzi mu o serduszko, nie te "minki". A serduszka nie ma po przetrzymaniu wiadomości

0

@Polnar już widzę ten taniec z Messim

4

Carvajal on Messi-Ronaldo rivalry: “I think Messi and Cristiano are hardy comparable. They are two of the best players in the world, but they very different. Messi is a player who generates more football, he has better vision for a pass [sport]

1

@Deathwing112 to oni powinni przeprosić Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?