32

„Neymar nie jest decydujący bo przegraliśmy z Juve 0-3”

Najgłupszy argument o Neymarze jaki słyszałem. W takim razie Ronaldo tez nie jest decydujący bo Ajax pykło Juventus. tak samo Messi, który nic nie pokazał z Romą

0

@kerouac w takim razie nie ma żadnego piłkarza który jest decydujący (wspomnisz o CR, wspomnę o Ajaxie)

13

Neymar przyjdzie - spoko opcja
Neymar nie przyjdzie - również spoko opcja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tego jeszcze nie grali XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@BarcaInfo Pozostawienie w klubie Neymara i wystawianie go w pierwszym składzie w następnym sezonie będzie opluciem pozostałych piłkarzy PSG

5

Mane i ZP XDDDDD

2

@pr0b4rtez „po bardzo dobrym sezonie” przestałem czytać

0

@kewin Instagram PSG

1

Neymar nieobecny na dzisiejszym treningu PSG.

To jedziemy dalej, chociaż z tego co wiem, Brazylijczyk ma dalej "wolne"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Norkusik Jak Neymar zostanie kupiony, to Coutinho i Malcom out na 100%

1

@Colon a to już rozwiązanie klubu nie będzie najlepszym rozwiązaniem? Przynajmniej Neymara za darmo byśmy mieli

13

Akurat transfer Neymara nie dopłacając żadnych pieniędzy byłby spoko. Coutinho + zawodnik typu Semedo czy Rakitic i witamy z powrotem w klubie Brazylijczyka

0

Wiadomo o której trening PSG? Ciekawe czy wszyscy piłkarze będą obecni

89

Sezon 18/19 był jednym z najlepszych (tak, dla mnie najlepszy) okresów Messiego w klubowej karierze. Gość strzela 50 bramek (PIĘĆDZIESIĄT) mając koło siebie takich wirtuozów jak Rakitic czy Busquets (oczywiście, to nie krytyka w ich stronę, niech będzie, ze maja inne zadania) i do tego otyły Suarez, wiecznie kontuzjowany Dembele czy przeciętny Coutinho. Gość wygrywa nam mecze z Lyonem czy Manchesterem (z Liverpoolem tez, ale ten rewanż...) strzela nieprawdopodobne bramki jak właśnie z Liverpoolem czy Betisem. Zostaje królem strzelców LM (wiemy, jakim kotem w tej dziedzinie jest CR) i Otrzymuje złotego buta zdobywając dwa razy więcej bramek od pewnego Portugalczyka z Włoch czy prześcigając Mbappe, który strzela bramki jakims średniakiom. Zresztą więcej pisać nie musze, ale szlag mnie trafia, jak widzę, ze ktoś pisze jaki to był słaby sezon Argentyńczyka i ze ewentualna ZP byłaby absurdem.

1

@IronSanHybrid kompletnie zapomniałem, to zmieniamy kanał :D

2

Barca-Betis na eleven 2, jak komuś się nudzi

1

@Cave teoretycznie w 15/16 mieliśmy mega formę, wtedy była jeszcze większa szansa

2

0

Lepiej odpadać jak w półfinale z Chelsea w 2012 czy Liverpoolem?

0

Wchodzisz na La Ramble i czytasz, że Messi jest sprzedawany. Chyba nic tutaj już mnie nie zaskoczy

0

@Chwytliwy Pełna zgoda, wyjąłeś mi to z ust

1

@BarcaInfo ciekawe czy De Jonga tez tak przywita :D

1

Messi planuje skończyć przygodę z reprezentacją w 2026 roku po mistrzostwach świata.

Coś takiego znalazłem na fb, wiec info raczej nierzetelne, ale fajnie jakby informacja się sprawdziła

2

@Nano22 Zapomniałeś o Griezmannie
edit o De Jongu i Dembele też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?