Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha znajome
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66229507_653867725130593_4466504351317229568_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkKmmJS8R_dsbDTa9Xk6upH48BmlmRdYKPt7zae368t1B8yeUll78OVTxyrvo34gT4&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=8a6562e59429fa6bbe5110ad413abbda&oe=5DA813C2
32
„Neymar nie jest decydujący bo przegraliśmy z Juve 0-3”
Najgłupszy argument o Neymarze jaki słyszałem. W takim razie Ronaldo tez nie jest decydujący bo Ajax pykło Juventus. tak samo Messi, który nic nie pokazał z Romą
0
@kerouac w takim razie nie ma żadnego piłkarza który jest decydujący (wspomnisz o CR, wspomnę o Ajaxie)
13
Neymar przyjdzie - spoko opcja
Neymar nie przyjdzie - również spoko opcja
80
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67217375_476454596532643_615536669705109504_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmRxmDDW_FppCrZDXcyL5i1TYm8bNn3KRo9x152zzSBC5-AWNNpa4Vy5Oat2WIrvYU&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=c56e68678c03272435503eafff4805f1&oe=5DC22ABD
Oby żaden koszmar w tej postaci nie wrócił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
78
Griezmann: „Sądzę, że siedzę już przy tym samym stole co Ronaldo i Messi”
Rzeczywistość: https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66818132_2344486932458471_2439845619481706496_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnG4GWVJNwpih4qJ3MdLVqxGI3yJRonK8cy3YRBvH9zOCZP1g-ILsy9S193Eu7qpKg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=edb42c315601772f75cb6f6c37d6b946&oe=5DB21030
2
Tego jeszcze nie grali XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@BarcaInfo Pozostawienie w klubie Neymara i wystawianie go w pierwszym składzie w następnym sezonie będzie opluciem pozostałych piłkarzy PSG
5
Mane i ZP XDDDDD
2
@pr0b4rtez „po bardzo dobrym sezonie” przestałem czytać
0
@kewin Instagram PSG
1
Neymar nieobecny na dzisiejszym treningu PSG.
To jedziemy dalej, chociaż z tego co wiem, Brazylijczyk ma dalej "wolne"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Norkusik Jak Neymar zostanie kupiony, to Coutinho i Malcom out na 100%
1
@Colon a to już rozwiązanie klubu nie będzie najlepszym rozwiązaniem? Przynajmniej Neymara za darmo byśmy mieli
13
Akurat transfer Neymara nie dopłacając żadnych pieniędzy byłby spoko. Coutinho + zawodnik typu Semedo czy Rakitic i witamy z powrotem w klubie Brazylijczyka
0
Wiadomo o której trening PSG? Ciekawe czy wszyscy piłkarze będą obecni
89
Sezon 18/19 był jednym z najlepszych (tak, dla mnie najlepszy) okresów Messiego w klubowej karierze. Gość strzela 50 bramek (PIĘĆDZIESIĄT) mając koło siebie takich wirtuozów jak Rakitic czy Busquets (oczywiście, to nie krytyka w ich stronę, niech będzie, ze maja inne zadania) i do tego otyły Suarez, wiecznie kontuzjowany Dembele czy przeciętny Coutinho. Gość wygrywa nam mecze z Lyonem czy Manchesterem (z Liverpoolem tez, ale ten rewanż...) strzela nieprawdopodobne bramki jak właśnie z Liverpoolem czy Betisem. Zostaje królem strzelców LM (wiemy, jakim kotem w tej dziedzinie jest CR) i Otrzymuje złotego buta zdobywając dwa razy więcej bramek od pewnego Portugalczyka z Włoch czy prześcigając Mbappe, który strzela bramki jakims średniakiom. Zresztą więcej pisać nie musze, ale szlag mnie trafia, jak widzę, ze ktoś pisze jaki to był słaby sezon Argentyńczyka i ze ewentualna ZP byłaby absurdem.
1
@IronSanHybrid kompletnie zapomniałem, to zmieniamy kanał :D
2
Barca-Betis na eleven 2, jak komuś się nudzi
1
@Cave teoretycznie w 15/16 mieliśmy mega formę, wtedy była jeszcze większa szansa
2
https://www.instagram.com/p/Bz6BTMZisIm/
Messi z rodzinką :)
0
Lepiej odpadać jak w półfinale z Chelsea w 2012 czy Liverpoolem?
0
Wchodzisz na La Ramble i czytasz, że Messi jest sprzedawany. Chyba nic tutaj już mnie nie zaskoczy
0
@Chwytliwy Pełna zgoda, wyjąłeś mi to z ust
1
@BarcaInfo ciekawe czy De Jonga tez tak przywita :D
1
Messi planuje skończyć przygodę z reprezentacją w 2026 roku po mistrzostwach świata.
Coś takiego znalazłem na fb, wiec info raczej nierzetelne, ale fajnie jakby informacja się sprawdziła
2
@Nano22 Zapomniałeś o Griezmannie
edit o De Jongu i Dembele też