Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Chwytliwy po przekrętach w lidze mistrzów na korzyść Realu też pisałeś, że to tylko wylew frustracji? proszę, nie kompromituj się.
4
Najlepsze jest to, że dzięki parom słowom Messiego, Copa America straci na wartości. Od tego momentu każdy będzie kojarzył tę federację z przekrętami, słabymi przygotowaniami do turnieju czy pchaniem gospodarza turnieju do finału. Na dobre im na pewno to nie wyjdzie
48
Mam nadzieję, że Peru jakiś fartem ogra tę Brazylię po jakiejś samobójczej bramce
59
@KapiFCB Czyli Messi nie powinien nic mówić na temat sędziów, bo jego reprezentacja nie wygrywa po 4-0
29
Messi jest większy niż ta cała Copa America, federacja i każdy z osobna biorący udział w tej korupcji
10
@antylegionista ta bramka z gry na 2-0 jednocześnie odebrała karnego dla Argentyny, wiec jest to jeszcze gorsza sytuacja
57
Największy absurd jest z tym Varem, można go użyć ale sędziowie tego nie robią bo...nie? Coś w stylu jakby nauczyciel kłócił się z uczniem o końcowy wynik z jakiegoś przykładu, a następnie uczeń proponuje o zajrzenie do książki, w której znajdują się odpowiedzi ale nauczyciel odmawia, będąc pewnym swojego zdania. Wypowiedz Messiego jest strzałem w dziesiątkę, od dobrych kilku lat tyle absurdalnych meczów zobaczyłem, ze w końcu ktoś musiał o tym powiedzieć
0
Prawda jest taka, ze teraźniejsze CA było większym skandalem niż LM w ostatnich latach z udziałem Realu czy kto tam woli mecze z PSG czy Chelsea
2
Dobrze, ze CA za rok w Argentynie, sędziowie będą z nimi
109
Nasi pomocnicy w fazie pucharowej ligi mistrzów strzelili 0 bramek i zaliczyli 0 asyst, kryminał
0
@halfnolife on powinien wrócić jak najpóźniej, ewidentnie jest zmęczony sezonem
0
Najlepszy sezon w wykonaniu trenera? Tzn bez niego sezon bez niego nie wyglądałby tak samo, mój typ: Mourinho i tryplet z Interem
6
Jak Dembele czy tam Coutinho są lepsi od Neymara to niech pokażą coś produktywnego w tej lidze mistrzów. Od dwóch lat w tych rozgrywkach ciągnie nas tylko Messi, wcześniej przynajmniej mu Neymar pomagał
0
@fajny_football Dembele do pięt nie dorasta Neymarowi
1
Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat możecie wybrać jeden mecz, który moglibyście powtórzyć zaczynając od 1 minuty. Który byście wybrali? Mój typ: Argentyna - Niemcy
1
@takisobiektos własna opinia=płacz lol, weź wyjdź na dwór
5
Przecież takie mecze jak wczoraj są większym wałkiem sędziowskim niż mecze Barcy z PSG czy Realu z Bayernem. Tam były tak dwie ewidentne jedenastki, ze Argentyńczycy nie powinni zaczynać gry ze środka pola, póki sędzia nie obejrzy sytuacji na varze. Mam nadzieje, ze Chile zniszczy ich w finale
8
A i jeszcze jedno: fajnie jakby Coutinho zagrał przynajmniej jeden mecz w Barcelonie z taka mentalnością jak dzisiaj
4
Najlepszy, ale nie mistrz. Dobranoc
Btw mam nadzieje ze za rok w Argentynie wałki sędziowskie będą takie same, tylko na korzyść Argentyny, która będzie gospodarzem turnieju
26
Hahah Arthur i Coutinho nagle przypomnieli sobie jak się gra agresywnie, szkoda ze z Live grali jak pipeczki
0
Coutinho haha teraz taki twardziel, szkoda, ze taki w meczu z Live nie był ;)
2
Brazylijczycy obsrani
1
@Zip Najładniejsza dziewczyna z tych bardziej znanych piłkarzy imo
0
@FafitFCB nadzieja umiera ostatnia
0
Nie wiem jak Wam, ale mi czas szybciutko leci. Obejrzałem już skróty Argentyny z mistrzostw świata i w każdym meczu mieli co najmniej kilka stuprocentowych szans, może to nie był słaby turniej w ich wykonaniu
0
@Janek10FCB na papierze niestety Brazylia i to dużo lepsza
3
@Hosh Nie no żart. Oni tam będą mieli mecz o 21, więc spoko, wszyscy powinni się dostosować do nich. A co do El Clasico o 12 to jestem przeciwko takim przypadkom, bo wiadomo, że to wszystko ustawione dla Azji dla hajsu
6
Szczerze mówiąc tam w Brazylii powinni dostosować godzinę pod nasz kraj
0
@Colon Argentyna-Brazylia 4-3
0
@Katalonbar ja nie mam nic przeciwko, oczywiście pod warunkiem, ze w finale będzie grać Argentyna