0

Ten najnowszy transfer Realu to nie jest trochę na "siłę"? Mają w tamte miejsce Marcelo, który pomimo wieku jest klasą światową. Do tego był Reguilón, który nie grał najsłabiej. I teraz przychodzi kolejny lewy obrońca. I jednak nie ściągają jednego z najlepszych LO świata.

4

Valverde mówił to samo rok temu, Rakitic zawiódł. I znowu to samo?

0

@SeeleyBooth E tam ja płakać nie będę, jeśli De Ligt do nas nie przejdzie.

1

38

@KamQiX 4 przebłyski w 4 możliwych momentach

5

„Ronaldo to tak ambitny, pracowity, z mentalnością zwycięzcy człowiek, ze można pomyśleć, ze jakikolwiek sport w przeszłości by zaczął uprawiać prędzej czy później byłby najlepszy. Piłka nożna jest wyjątkiem, trafił na Messiego”

2

@Rewolucja123 Szczególnie w 14/15 grał jako ofensywny pomocnik. Ty chyba nie pojmiesz tego, że Coutinho jest tematem, a nie Messi.

4

@Nano22 O i jest ten śmieszny argument. Nie trzeba być kucharzem, żeby stwierdzić, że danie jest niedobre ;) a nawet jeśli, to ostatnio na stronie pojawiło się dużo wywiadów z byłymi piłkarzami, którzy stwierdzili, że jest coś nie tak.

@Azi To w takim razie gdzie ma grać Coutinho? Na skrzydle sobie nie radzi, w pomocy jest Messi. To po co on przychodził do tego klubu?

3

@Azi Inieste zastąpił Coutinho a nie Vidal jak piszesz. Niech przynajmniej trener raz wystawi De Jonga, Arthura i Coutinho w pomocy a zapewniam, że będzie to dużo lepiej wyglądało.

2

@Transu96 Chodzi o zmianę stylu gry. Niepojęte jest to, że przyjeżdża średniak na Camp Nou i robi co chce na boisku. De Jong niczego tutaj nie zmieni

0

Ter Stegen - Roberto - Pique - Lenglet - Alba - Rakitic - Busquets - De Jong - Messi - Coutinho - Suarez, obstawiam taką podstawową jedenastkę na najbliższy sezon. Łudziłem się, ze będą jakieś zmiany ale już odpuściłem

5

@Yanek Wydaje mi się, że zagrają turniej życia

3

Zieliński jest bardziej kreatywny od Rakiticia....

0

Waszym zdaniem co zawiodło w największym stopniu, jeśli chodzi o poprzedni sezon?
a) Trener oraz jego decyzje
b) Osamotniony Messi, nikt poza nim nie potrafił wziąć grę na siebie
c) Słaba i niekreatywna pomoc (Najważniejsza formacja w piłce nożnej)
d) Głowa czy brak mobilizacji
Czy może coś innego, albo wszystko po trochu? Jestem ciekaw waszego zdania.

28

Król strzelców w La Lidze i lidze mistrzów z tak kreatywnymi pomocnikami jak Rakitic i Busquets jest dla mnie wystarczającym argumentem na zdobycie złotej piłki

15

Tak przypominam tym, którzy dawają ZP Ronaldo, Portugalczyk ma mniej goli w tym sezonie od Benzemy, który gra w drużynie, która nic nie zdobyła w ostatnim roku

6

Widzę hype na Van Dijka już osiągnął szczyt. Zero odbiorow, jeden wielki błąd ale można wyczytać, że gra kapitalny mecz :D

12

@Chwytliwy to niezły kapitalny mecz XD

14

Van Dijk to czasami mam wrażenie, że w jego głowie siedzi myśl, aby nie zostać miniętym, niż sam wynik...

0

Ronaldo przegrał jakiś finał? (Nie licząc ten z nami kiedy był w United)

3

@Gaucho De Jong - Arthur - Coutinho... ale pomoc. Szkoda, ze nie możemy tak grać

3

@mauerinho Jednak Juventus to nie sam ten prestiż co Barca czy Real

2

Tak ogólnie sportowo to Neymar > Dembele i Coutinho

22

@KingKahuka Barcelona nie potrzebuje wzmocnień w ataku? Messi w tym sezonie był jedynym ofensywnym zawodnikiem, który trzymał formę

1

Dzisiejszy mecz pomiędzy Holandią a Portugalią rozstrzygnie zwycięzcę złotej piłki

0

@AboveYou Dużo kibiców Barcelony jest jednocześnie fanboyami Messiego (nie ma co się dziwić, od kilku lat samodzielnie nam dupę ratuje). Zreszta można to zobaczyć po komentarzach... po meczu z Liverpoolem większym zmartwieniem dla niektorych była informacja, ze szanse na ZP dla Leo się zmniejszyły, a nie samo odpadniecie. I stad moje pytanie, bo jednak mistrzostwo świata to jednak trofeum ponad inne

2

W przeciągu 3 latach nie zdobywamy żadnego LM, ale w 2022 MŚ zdobywa Polska albo realniej Argentyna (po hattricku Messiego w finale, fanboye Leo na pewno by się ucieszyli). Poszlibyście na taki układ?

0

@Homeopata8989 szczerze mówiąc, ten turniej będę oglądał ze względu na Messiego

1

Moim zdaniem ewentualne przejście Neymara do Barcelony (tak wiem, prawie niemożliwe) zje wszystkie inne transfery Realu, które dokonają w tym okienku

0

@Rewolucja123 Chodzi mi ogólnie o klub. Załóżmy, że Messi nie zgadza się ze zdaniem zarządu w jakiejś kluczowej sprawie.. nawet może być to transfer Neymara czy innego zawodnika.

Gdzie ja tutaj Ci wspomniałem o Valverde? Owszem jestem za jego zwolnieniem, ale już dawno się pogodziłem z tym, ze zostanie z nami w klubie i od dłuższego czasu nie pisze nic na jego temat. W tej szkole to ja nie wiem czego Was uczyli, bo na pewno nie czytania ze zrozumieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?