26

to teraz pozostało kibicować Argentynie na Copa

1

@Kamiloza91 Bardziej dobija mnie fakt, ze to była najłatwiejsza edycja od lat i z takim składem powinnismy ja wygrać... jakbyśmy się nie skompromitowali po zaliczce 3-0 to byśmy dzisiaj świętowali LM... w poprzednich edycjach nawet jakbyśmy wyeliminowali Romę, Juventus czy Atletico to nie bylibyśmy pewni czy damy radę później...

5

Nie wiem czemu ale jestem bardziej wkurzony, niż wtedy kiedy Real wygrał LM

1

@Witekk10 niby miły gest i w ogóle, ale po przeczytaniu tego niezłego wkurwa dostałem

4

Od 2015 roku żadna drużyna (grająca w finale) której kibicuje nie zdobyła ligi mistrzów (Real, Real, Real, Liverpool) oraz nie zdobyła żadnego trofeum międzynarodowego (Portugalia, Chile, Chile, Francja)

0/8

14

Messi oficjalnie królem strzelców w tegorocznej edycji LM! ;)

0

Od razu się przypomniała bramka Neymara w finale LM w 2015 roku ...

0

@Jacu327 nadal czekam aż wejdzie na boisko i zrobi swoje Siiiiiiii

6

Już mecz Piast-Lech był na wyższym poziomie

12

To jest moment, aby wpuścić Semedo za Coutinho

0

Co jak co ale Totki dzisiaj są lepsza drużyną (choć tez padake grają)

2

@Striker obudzić kibiców ze śpiączki

0

Laska pewnie to zrobiła w celu uzyskania fejmu, patrząc po jej instagramie

0

@Cariones w trakcie

1

Instagram tej laski kinsey_sue
Nie dziękujcie :D

0

@AboveYou Jedno nie wyklucza drugiego

1

Messi się w łóżku przewraca oglądając dzisiejszy finał

5

Wszyscy tutaj żałują, ze Barcy nie ma a taka prawda ze gdyby Ajax wytrzymał te dwie minuty więcej, to dzisiaj by podniósł puchar

28

Ci potencjalni kandydaci do złotej piłki którzy są na boisku Messiemu do pięt nawet nie dorastają.

23

Brakuje jeszcze tego, żeby Ronaldo wybiegł na boisko i zrobił swoje Siiiii. Przynajmniej mielibyśmy bohatera meczu

13

Nic dziwnego, jak pod każdym postem znajduje się tysiące komentarzy #valverdeout

4

Przynajmniej te finały z Realem miały jakieś emocje a tak to większość czasu spędzam na fb czy tutaj

0

@norbi77 to ten ewidentny karny według niektórych? XD

11

Laska podsumowała ten finał

4

Mógłby Ronaldo ogłosić jakiś transfer, żeby przyćmić ten finał

1

@Wilczeq Salah, chyba karnego nie widziałeś

3

Nawet w rękę nie dostał XD.

0

Przecież to nie jest karny lol ?

0

@Arthur jednak inne drużyny nie miały priorytetu aby wygrać LM i nie sfrajerzyly się tak jak my

0

Teraz doszedłem do wniosku, ze LM > puchar króla, liga... jednak większy prestiż i w ogóle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?