0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Szczerze mówiąc jestem za Totkami, tylko dlatego, ze jeśli wygrają, Messi raczej zdobędzie złota piłkę

3

Ciekawostka:
Sezon 11/12 ofensywna Barcelona Pepa traci 29 bramek w lidze, zdobywając 114, z czego az 50 strzelił Messi.

Sezon 18/19 defensywna Barcelona Valverde traci 36 bramek w lidze, zdobywając tylko 90.

I teraz najlepsze: w sezonie 11/12 zdobyliśmy wicemistrzostwo, a w tym mistrza...

2

@Kapitan_SW ja totalnie bez emocji podchodzę do meczu

0

Właśnie przeczytałem komentarz (który na pewno nie był baitem) ze Messi czy Ronaldo nie mogą się nazywać się uznawać za jednych z najlepszych piłkarzy w historii bo żaden z nich nie ma mistrzostwa świata.. o luju

2

@Chwytliwy czuć ten wewnętrzny ból, wiedząc, ze Barcelona powinna tam być :(

1

Najlepsze duo jakie było lub jakie jest w piłce nożnej? 

7

@Terminatorexi12 wraca? Jak już to może Real wrócić, my od 5 lat nawet w finale nie byliśmy

0

w przyszłym sezonie bramki na wyjeździe będą liczone podwójnie czy zniosą te zasadę? 

25

Za kilkanaście dni Copa America... Messi przed kolejną szansą na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją... będzie trudno, ale choćby miał grać z kucharzami, prawnikami i innymi kurierami, będę mu kibicował do ostatniej minuty każdego meczu. Dzięki niemu pokochałem piłkę i póki Leo gra  w reprezentacji, będę kibicował Argentynie jak Barcelonie

0

@Solimalhio Pewnie cześć osób go nawet nie zna :P

0

Jak Totki dzisiaj wygrają, to kto niby mógłby odebrać ZP Messiemu? 

1

@Gaucho No faktycznie nie jest nam potrzebny, lepszy rezerwowy, ponad 30-letni zawodnik z Chelsea

0

@AlvaroHanso najgorszy sezon pod względem rozczarowania, stylu itp. Bo mysle, ze teraz ludzie bardziej są zdenerwowani teraźniejszym sezonem niż  kilka lat temu  pod koniec maja 

0

@AlvaroHanso Alba w tej sytuacji był na spalonym, wiec pewnie bramka zostałaby nieuznana, bo jak wiemy Var już jest obecny w LM. Myśle, ze za Martino Messi nie był decydujący. Teraz zagrał kosmiczny sezon, dzięki któremu zdobywamy mistrzostwo. Myśle, ze Argentyńczyk miał ogromny wpływ we wszystkich rozrywkach i jakby zamienić Leo z 13/14 na teraźniejszego to by tak kolorowo nie było. Ale tez tak gdybam, gdybam, może Valverde ma coś takiego, dzięki czemu Messi gra jak gra. Trudno oceniac sytuacje z zewnątrz... przyszły sezon zweryfikuje wszystko 

5

Chyba już zgłupiałem ale subiektywnie pisząc myślę, ze od końca ery Guardioli teraźniejszy sezon był jednym z najgorszych (albo nawet najgorszy) sezonów w ostatnich 7 latach. Wiem, ze półfinał LM, mistrzostwo ale po prostu mieliśmy furę szczęścia oraz Messiego w swojej najlepszej formie czy najlepszego bramkarza na świecie. 

0

Fajnie jakby Neymar pomyślał 2 lata temu i teraz w kontrakcie mialby jakieś informacje, które ułatwią transfer do Barcelony. Bo wiadomo, ze z PSG negocjować się nie da

1

@bartekvisca  Również mam nadzieję, że Totki wygrają, ale na pewno to nie zamaże wielkiego rozczarowania sezonem Barcy ;)

0

Waszym zdaniem jaki zawodnik powinien być priorytetem  Barcelony w następnym okienku? Oprócz Mbappe bo jednak tutaj nie ma jakiejkolwiek szansy na transfer 

0

Kiedy Messi otrzyma złotego buta?

1

Według Was która pozycje mamy najsłabiej obsadzoną z podstawowej 11? Ktoś z pomocy czy atak, a może prawa obrona?

0

@Witekk10 Całkowicie inna sytuacja. Myślę, że te dwa sezony Dembele powinni porównać do pierwszych dwóch sezonów Neymara w Barcelonie

0

De Jong to bardziej pozycja Rakitica czy Busquetsa? 

1

@Nano22 od dłuższego czasu czytam twoje komentarze z uśmiechem na twarzy. Poczytaj swoje posty sprzed 3 dni, za każdym razem sądzisz coś innego sugerując się śmiesznymi plotkami koniec dyskusji

1

@MarioVeB! Za siebie? Raczej większość osób z tej strony przejrzała na oczy i zauważyła, ze ta „niewidoczna” praca Chorwata jest po prostu mitem,  polecam sprawdzić instagrama tego kreatywnego pomocnika... Aż dziwne ze jeszcze nie zablokował opcje komentowania. 

7

@Bartek22 „De Jong? Moja pozycja w Barcelonie jest już zajęta” powiedział pewny siebie Rakitic po fantastycznym sezonie 

10

„Oferta z Chin? W ogóle nie chciałem odchodzić. Nie kłamię, była oferta. Korzystasz z niej, gdy jeden z dwóch filarów zawodzi. Gdy kibice cię nie chcą, odchodzisz”
Rakitic, bierz przykład z Ramosa ;) bo w twoim przypadku już kibice Cię nie chcą 

9

@Pogba 2019 i Veratti nadal lepszy od naszych pomocników 

9

Oby drużyna Argentyny zagrała turniej życia w czerwcu :)

2

Presja w następnym sezonie będzie tak duża, ze tylko wygranie ligi mistrzów mogłoby ucieszyć kibiców Barcy 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?