Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Szczerze mówiąc jestem za Totkami, tylko dlatego, ze jeśli wygrają, Messi raczej zdobędzie złota piłkę
3
Ciekawostka:
Sezon 11/12 ofensywna Barcelona Pepa traci 29 bramek w lidze, zdobywając 114, z czego az 50 strzelił Messi.
Sezon 18/19 defensywna Barcelona Valverde traci 36 bramek w lidze, zdobywając tylko 90.
I teraz najlepsze: w sezonie 11/12 zdobyliśmy wicemistrzostwo, a w tym mistrza...
2
@Kapitan_SW ja totalnie bez emocji podchodzę do meczu
0
Właśnie przeczytałem komentarz (który na pewno nie był baitem) ze Messi czy Ronaldo nie mogą się nazywać się uznawać za jednych z najlepszych piłkarzy w historii bo żaden z nich nie ma mistrzostwa świata.. o luju
2
@Chwytliwy czuć ten wewnętrzny ból, wiedząc, ze Barcelona powinna tam być :(
1
Najlepsze duo jakie było lub jakie jest w piłce nożnej?
7
@Terminatorexi12 wraca? Jak już to może Real wrócić, my od 5 lat nawet w finale nie byliśmy
0
w przyszłym sezonie bramki na wyjeździe będą liczone podwójnie czy zniosą te zasadę?
25
Za kilkanaście dni Copa America... Messi przed kolejną szansą na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją... będzie trudno, ale choćby miał grać z kucharzami, prawnikami i innymi kurierami, będę mu kibicował do ostatniej minuty każdego meczu. Dzięki niemu pokochałem piłkę i póki Leo gra w reprezentacji, będę kibicował Argentynie jak Barcelonie
0
@Solimalhio Pewnie cześć osób go nawet nie zna :P
0
Jak Totki dzisiaj wygrają, to kto niby mógłby odebrać ZP Messiemu?
1
@Gaucho No faktycznie nie jest nam potrzebny, lepszy rezerwowy, ponad 30-letni zawodnik z Chelsea
0
@AlvaroHanso najgorszy sezon pod względem rozczarowania, stylu itp. Bo mysle, ze teraz ludzie bardziej są zdenerwowani teraźniejszym sezonem niż kilka lat temu pod koniec maja
0
@AlvaroHanso Alba w tej sytuacji był na spalonym, wiec pewnie bramka zostałaby nieuznana, bo jak wiemy Var już jest obecny w LM. Myśle, ze za Martino Messi nie był decydujący. Teraz zagrał kosmiczny sezon, dzięki któremu zdobywamy mistrzostwo. Myśle, ze Argentyńczyk miał ogromny wpływ we wszystkich rozrywkach i jakby zamienić Leo z 13/14 na teraźniejszego to by tak kolorowo nie było. Ale tez tak gdybam, gdybam, może Valverde ma coś takiego, dzięki czemu Messi gra jak gra. Trudno oceniac sytuacje z zewnątrz... przyszły sezon zweryfikuje wszystko
5
Chyba już zgłupiałem ale subiektywnie pisząc myślę, ze od końca ery Guardioli teraźniejszy sezon był jednym z najgorszych (albo nawet najgorszy) sezonów w ostatnich 7 latach. Wiem, ze półfinał LM, mistrzostwo ale po prostu mieliśmy furę szczęścia oraz Messiego w swojej najlepszej formie czy najlepszego bramkarza na świecie.
0
Fajnie jakby Neymar pomyślał 2 lata temu i teraz w kontrakcie mialby jakieś informacje, które ułatwią transfer do Barcelony. Bo wiadomo, ze z PSG negocjować się nie da
1
@bartekvisca Również mam nadzieję, że Totki wygrają, ale na pewno to nie zamaże wielkiego rozczarowania sezonem Barcy ;)
0
Waszym zdaniem jaki zawodnik powinien być priorytetem Barcelony w następnym okienku? Oprócz Mbappe bo jednak tutaj nie ma jakiejkolwiek szansy na transfer
0
Kiedy Messi otrzyma złotego buta?
1
Według Was która pozycje mamy najsłabiej obsadzoną z podstawowej 11? Ktoś z pomocy czy atak, a może prawa obrona?
0
@Witekk10 Całkowicie inna sytuacja. Myślę, że te dwa sezony Dembele powinni porównać do pierwszych dwóch sezonów Neymara w Barcelonie
0
De Jong to bardziej pozycja Rakitica czy Busquetsa?
1
@Nano22 od dłuższego czasu czytam twoje komentarze z uśmiechem na twarzy. Poczytaj swoje posty sprzed 3 dni, za każdym razem sądzisz coś innego sugerując się śmiesznymi plotkami koniec dyskusji
1
@MarioVeB! Za siebie? Raczej większość osób z tej strony przejrzała na oczy i zauważyła, ze ta „niewidoczna” praca Chorwata jest po prostu mitem, polecam sprawdzić instagrama tego kreatywnego pomocnika... Aż dziwne ze jeszcze nie zablokował opcje komentowania.
7
@Bartek22 „De Jong? Moja pozycja w Barcelonie jest już zajęta” powiedział pewny siebie Rakitic po fantastycznym sezonie
10
„Oferta z Chin? W ogóle nie chciałem odchodzić. Nie kłamię, była oferta. Korzystasz z niej, gdy jeden z dwóch filarów zawodzi. Gdy kibice cię nie chcą, odchodzisz”
Rakitic, bierz przykład z Ramosa ;) bo w twoim przypadku już kibice Cię nie chcą
9
@Pogba 2019 i Veratti nadal lepszy od naszych pomocników
9
Oby drużyna Argentyny zagrała turniej życia w czerwcu :)
2
Presja w następnym sezonie będzie tak duża, ze tylko wygranie ligi mistrzów mogłoby ucieszyć kibiców Barcy