0

W przyszłym sezonie będziemy mówić, żeby nie było drugiej Romy czy drugiego Liverpoolu?

0

Interesuje się ktoś reprezentacjami z Ameryki południowej i orientuje się kto moze być faworytem „na papierze” i czy Argentyna ma jakiekolwiek szanse na wygranie tego tytułu? (Na MŚ tez szans mieli nie miec a odpadli po wyrównanej walce z mistrzem świata) 

0

Tak będąc obiektywnym, myślicie, ze sędziowie celowo pomagali jednej z drużyn np w meczu Barca-PSG lub Real-Bayern czy po prostu przypadek i błędy w popełnianiu decyzji?

1

@Misanthrope KFC w finale LM XD made my day 

0

Na każdą pozycję mamy przynajmniej top 5 czy to atak, obrona czy bramka. Tylko w tej pomocy  jestem w stanie znaleźć z 15/20 zawodników lepszych od Rakiticia czy Busquetsa. To jest ta stabilizacja i równowaga?

0

Według Was która drużyna „lepiej” grała w piłkę, Real z sezonu 17/18 czy Barca z 18/19?

0

Najgorsze jest to, że jak zostanie Valverde mamy stuprocentową pewność, że gra w LM się nie poprawi. Piłkarze będą mieli w głowie Romę i Liverpool. Mobilizacja będzie na takim samym poziomie, czyli na zerowym. W pucharze króla będziemy mieli kłopoty, bo nie będzie już dwumeczy i będziemy grać tylko jeden mecz na wyjeździe. A wiadomo jak gramy na obcym terenie. Do tego mocniejszy Real niż rok temu, który będzie z nami rywalizował o pierwsze miejsce w lidze. I teraz najgorsza wiadomość: Valverde zostanie = Rakitic i Busquets w pierwszym składzie. Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego to będzie katastrofa. Nie zdziwię się, jak nic nie wygramy w następnym sezonie
Edit: Już widzę tę ogromną presję ze strony kibiców. Wygramy 5 meczów pod rząd w La lidze i potem przegramy 1, od razu zacznie się wywalanie itp

26

Przecież teraz nie ma kompletnie żadnych argumentów za Valverde. Brak wyników, brak stylu, brak wprowadzania młodych graczy, marnowanie talentów, marnowanie kariery Messiego, który jest coraz starszy, największe kompromitacje LM od wielu lat. Gdyby nie Leo to byśmy byli w gorszej sytuacji niż Real, który w tym wieku nie był jeszcze taki słaby...

3

Pozostawienie Valverde na stanowisku trenera to będzie już trzecia kompromitacja w tym roku 

0

Wraz z przyjściem Neymara mobilizacja Messiego i Suareza wzrosłaby kilkakrotnie

0

@Rewolucja123 dlatego napisałem to w cudzysłowiu :D      

0

Jednak przegrany finał w pucharze króla miał wypływ na decyzję o pozostaniu Valverde. Może będą jakieś „plusy” z tego meczu 

24

@MarioVeB! Kocham takie komentarze, wiedziałem ze taki się pojawi. Tez się cieszę, ze nie decyduję kto gra w klubie. Ale nauczyłem się, żeby nie ufać decyzjom trenera. Głupio myślałem, ze jednak Rakitic i jego mityczna gra jest ważną częścią naszej drużyny. 

78

Mam nadzieje, ze Malcom zostanie. Gościu dostawał szanse co półtora miesiąca i potrafił strzelić bramkę Interowi, Realowi i być jednym z najlepszych na boisku w finale pucharu króla. Jakbym miał sprzedać za 40 mln jednego z graczy - Rakitic, Malcom to ten pierwszy pożegnałby się z klubem. Tylko nie jedzcie tak po mnie, to tylko moje zdanie :D

20

Pierwszy sezon jak najbardziej na plus, drugi katastrofalny. W trzecim sezonie lepiej na pewno nie będzie, wiec należy podziękować i pożegnać się z Valverde

0

Wiadomo, ze Valverde jest głównym powodem np porażki  z Liverpoolem. Ale czasami mi się wydaje, ze niektórzy piłkarze grają za karę... Rakitic (ja nie wiem jak można go nazwać niedocenianym) wychodzi z myślą na boisku, aby podać piłkę 50 razy i skończyć mecz. Wynik/Waga meczu nie ma jakiegokolwiek wpływu na grę tego piłkarza. Takie przeciwieństwo Malcoma, który płacze po bramce z Realem. A Rakitic? Spójrzcie na jego celebracje po golu Messiego z Liverpoolem. Jakby nie wiedział po co tam jest, w ogóle zero czucia meczu. Z całym szacunkiem dla tego zawodnika, ale jego czas się skończył. Moim subiektywnym zdaniem pierwszy zawodnik z podstawowej 11 do odstrzału 

5

Brakuje mi tego, kiedy największym problem u Valverde było wystawianie Coutinho na prawej stronie XD 

1

@Persyfl czytanie ze zrozumieniem na poziomie dnia, koniec dyskusji. @adamt1996  3 największe kompromitacje w ostatniej dekadzie w LM? Dwa razy braliśmy udział :D

0

@Persyfl prędzej o tobie, sugerując się reszta twoich komentarzy 

4

@adamt1996 Hahaha niestety trzy słowa „Barcelona i liga mistrzów” prędzej wzbudza śmiech niż strach, bądźmy obiektywni ;)

4

Stajemy się pośmiewiskiem w piłkarskim świecie, a oni mają dylemat czy czegoś nie zmieniać

0

@Rewolucja123 faktycznie zmiana na plus

0

Jak Semedo odejdzie, kto wejdzie na jego pozycje? Bo samego Roberto tam nie widzę 

2

@Theodore_Bagwell Ronaldo na finał LM odpoczywa?

40

Gdybyśmy nie mieli Messiego w zespole to naprawdę nie wiem czy byśmy nie mieli podobnego sezonu, do tego co ma Real Madryt 

0

@daniel32778 nasza pomoc prezentuje się następująco (moje subiektywne zdanie)Vidal > Arthur > Alena > Rakitic > Busquets

9

@Danny Gaucho Jednak w ostatnich latach 3 finały, potrafili wyjść z grupy na MŚ. A odpadli z mistrzem świata po fajnym meczu 3-4, gdzie zostawili serce na boisku. Piłka mnie już nauczyła pokory, więc będę wierzył w Leo

14

Pozostało trzymać kciuki za Argentynę w Copa America. 

8

Jak słyszę, że Messi jest przyczyną klęski w LM to mnie krew zalewa. Gdyby nie Argentyńczyk to rok temu byśmy odpadli już z Chelsea, a w tym to nie wiadomo co by było w meczu z Lyonem na Camp Nou gdyby nie jego dwie asysty i dwie bramki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?