Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
My jesteśmy średniakiem który ma najlepszego zawodnika na świecie.
0
Bez wyolbrzymiania przy Messim pojawia się 6 zawodników, kiedy on utrzymuje się przy piłce.
0
Nie miałbym problemu wymienić lepszą formacje w pomocy od naszej w innych 20 klubach
0
Jesteśmy gorsi od Argentyny
0
Kibice Barcelony powinni prowadzić doping dla Messiego, bo niestety jest on jedyna osoba która potrafi zmienić losy meczu. A gnieździe oczywiście Valverde, bo co on by zrobił bez Argetnynczyka
0
Messi, pierwszy raz z Tobą się nie zgodzę. Valverde mówiąc najdelikatniej jest przeciętnym trenerem i nie pasuje pod żadnym względem do Barcelony. #valverdeout
6
Spójrzcie na powrót Rakiticia hahahaha przecież to jest sabotaż
0
Brawo! Valverde siema.
0
@plutonio wymieniłem piłkarzy, którzy mają problem z kreatywnością (co jest jednym z najważniejszych czynników w środku pola), juz tak nie spinaj bo ci żyłka pęknie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepszy mecz który oglądaliście? (Bez udziału Barcelony czy reprezentacji Polski)
39
zawodnik, który spędza większość czasu na 30-35 metrze od bramki przeciwnika dostaje złotego buta, nieźle
43
Ancelotti wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Gerardo Martino.- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?- Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga – mówi Martino, po czym woła do siebie Messiego.- Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?- Eee, proste! To przecież ja!Ancelotti zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Barcelony.- Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.- OK. Masz czas do jutra.Po treningu Ronaldo podchodzi do Garetha Bale'a i pyta się go:- Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Nie wiesz? To przecież ja!Następnego dnia Ancelotti woła do siebie Ronaldo i pyta:- Zastanowiłeś się?- Tak! Chodziło o Bale'a! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.Ancelotti wściekł się i mówi:- Ty głąbie! To przecież Messi!
Nawet śmiechłem
93
Najlepszy zawodnik 2018 roku (Modric), drugi najlepszy zawodnik 2018 roku (Ronaldo), trzeci zawodnik 2018 roku (Griezmann) strzelili w tym sezonie razem 50 goli. Piąty zawodnik 2018 roku strzelił... 50 bramek, co poszło nie tak?
Ciekawe jak to jest z asystami ;)
0
Ta już widzę jak Mbappe strzela 3 czy 4 bramki w 8 minut. Jak to zrobi oddam PSC o wartości 100 zł
1
@barcanawieki z tych najbardziej nierealnych to zdjęcie z Messim, a oprócz tego to zwiedzenie Barcelony (w wakacje się uda) i oczywiście chciałbym bardzo dobrze płatną pracę w przyszłości i super rodzinę :)
1
Higuain... tak wiem, nie jest to Barca, ale strasznie boli od środka :(
1
3:06, zobaczcie jaka różnica w sprincie... a co do meczu, to moja drużyna juniorska lepiej by się zaprezentowała
3
A tu cyk Messi oznajmia, że przechodzi do City. Ale byśmy byli w dupie w następnym sezonie
0
@Mario96w Zabrakło szczęścia w LM? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
21
W edycjach ligi mistrzów kiedy graliśmy z Interem czy Chelsea brakowało nam tego, co mamy teraz - szczęścia i skuteczności. W teraźniejszych edycjach brakuje nam to, co mieliśmy kiedyś - dominację w środku pola, kontrolowanie gry, brak oddania inicjatywy rywalowi.
1
Pamięta ktoś jak wyglądała gra defensywna tercetu MSN za czasów Enrique? Teraz, kiedy przeciwnik posiada piłkę (czyli częsty przypadek) w grze defensywnej uczestniczy każdy oprócz Messiego i Suareza. Może tutaj coś jest nie tak? Nie do wiary, ze z trzema defensywnymi pomocnikami tracimy 34 bramki w sezonie
2
Ronaldo nie zasługuje na jedenastkę a co dopiero na złota piłkę. A do złotej piłki w top 3 na pewno go przecież nie będzie
0
Nie patrząc komu kibicujecie, na miejscu jakiegokolwiek piłkarza (np Mbappe) wolelibyście dołączyć do Realu czy Barcelony?
71
Oj Rugani, Rugani..
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61028914_1144046355798728_1096909324271222784_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=1c2dd059faa59fedc3854a119e78a80b&oe=5D94BF1A
0
Kto by się spodziewał, ze w ostatnich latach w lidze mistrzów jedynym piłkarzem, który ciągnął grę Barcelony podczas słabszej dyspozycji Messiego był Neymar :(
0
Najlepszy i najgorszy transfer Barcelony w ostatnich 10 latach? Biorąc pod uwagę wiek, umiejętności oraz cenę
0
A Ter Stegen znów bez polowania. Tak wiem, ze ma kontuzje ale Neuer również ją ma i jest powołany. Do tego wróci chyba wcześniej niż bramkarz Bayernu
2
@Odesseiron ale nad czym tutaj się pastwić? Po prostu już brakuje argumentów za Rakiticiem.
5
@Odesseiron Ale jakie zadania? Ofensywne? Wiesz w jakiej dupie byśmy byli, gdyby nie Messi i jego geniusz w tym sezonie? Defensywne? Tracimy 34(!) bramki w lidze, a City, w którym 3 pomocników ma zadania ofensywne traci 23 bramki... straciliśmy totalną dominację, Eibar, Leganes, Girona przejmuje środek pola jak chce... Jakie wy macie tutaj zadania?