2

My jesteśmy średniakiem który ma najlepszego zawodnika na świecie.

0

Bez wyolbrzymiania przy Messim pojawia się 6 zawodników, kiedy on utrzymuje się przy piłce.

0

Nie miałbym problemu wymienić lepszą formacje w pomocy od naszej w innych 20 klubach

0

Jesteśmy gorsi od Argentyny

0

Kibice Barcelony powinni prowadzić doping dla Messiego, bo niestety jest on jedyna osoba która potrafi zmienić losy meczu. A gnieździe oczywiście Valverde, bo co on by zrobił bez Argetnynczyka 

0

Messi, pierwszy raz z Tobą się nie zgodzę. Valverde mówiąc najdelikatniej jest przeciętnym trenerem i nie pasuje pod żadnym względem do Barcelony. #valverdeout

6

Spójrzcie na powrót Rakiticia hahahaha przecież to jest sabotaż 

0

Brawo! Valverde siema.           

0

@plutonio wymieniłem piłkarzy, którzy mają problem z kreatywnością (co jest jednym z najważniejszych czynników w środku pola), juz tak nie spinaj bo ci żyłka pęknie 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepszy mecz który oglądaliście? (Bez udziału Barcelony czy reprezentacji Polski) 

39

zawodnik, który spędza większość czasu na 30-35 metrze od bramki przeciwnika dostaje złotego buta, nieźle

43

Ancelotti wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Gerardo Martino.- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?- Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga – mówi Martino, po czym woła do siebie Messiego.- Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?- Eee, proste! To przecież ja!Ancelotti zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Barcelony.- Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.- OK. Masz czas do jutra.Po treningu Ronaldo podchodzi do Garetha Bale'a i pyta się go:- Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Nie wiesz? To przecież ja!Następnego dnia Ancelotti woła do siebie Ronaldo i pyta:- Zastanowiłeś się?- Tak! Chodziło o Bale'a! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.Ancelotti wściekł się i mówi:- Ty głąbie! To przecież Messi!
Nawet śmiechłem 

93

Najlepszy zawodnik 2018 roku (Modric), drugi najlepszy zawodnik 2018 roku (Ronaldo), trzeci zawodnik 2018 roku (Griezmann) strzelili w tym sezonie razem 50 goli. Piąty zawodnik 2018 roku strzelił... 50 bramek, co poszło nie tak?
Ciekawe jak to jest z asystami ;)

0

Ta już widzę jak Mbappe strzela 3 czy 4 bramki w 8 minut. Jak to zrobi oddam PSC o wartości 100 zł 

1

@barcanawieki z tych najbardziej nierealnych to zdjęcie z Messim, a oprócz tego to zwiedzenie Barcelony (w wakacje się uda) i oczywiście chciałbym bardzo dobrze płatną pracę w przyszłości i super rodzinę :)

1


Higuain... tak wiem, nie jest to Barca, ale strasznie boli od środka :(

1


3:06, zobaczcie jaka różnica w sprincie... a co do meczu, to moja drużyna juniorska lepiej by się zaprezentowała

3

A tu cyk Messi oznajmia, że przechodzi do City. Ale byśmy byli w dupie w następnym sezonie

0

@Mario96w Zabrakło szczęścia w LM? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

21

W edycjach ligi mistrzów kiedy graliśmy z Interem czy Chelsea brakowało nam tego, co mamy teraz - szczęścia i skuteczności. W teraźniejszych edycjach brakuje nam to, co mieliśmy kiedyś - dominację w środku pola, kontrolowanie gry, brak oddania inicjatywy rywalowi.

1

Pamięta ktoś jak wyglądała gra defensywna tercetu MSN za czasów Enrique? Teraz, kiedy przeciwnik posiada piłkę (czyli częsty przypadek) w grze defensywnej uczestniczy każdy oprócz Messiego i Suareza. Może tutaj coś jest nie tak? Nie do wiary, ze z trzema defensywnymi pomocnikami tracimy 34 bramki w sezonie 

2

Ronaldo nie zasługuje na jedenastkę a co dopiero na złota piłkę. A do złotej piłki w top 3 na pewno go przecież nie będzie 

0

Nie patrząc komu kibicujecie, na miejscu jakiegokolwiek piłkarza (np Mbappe) wolelibyście dołączyć do Realu czy Barcelony? 

0

Kto by się spodziewał, ze w ostatnich latach w lidze mistrzów  jedynym piłkarzem, który ciągnął grę Barcelony podczas słabszej dyspozycji Messiego był Neymar :(

0

Najlepszy i najgorszy transfer Barcelony w ostatnich 10 latach? Biorąc pod uwagę wiek, umiejętności oraz cenę

0

A Ter Stegen znów bez polowania. Tak wiem, ze ma kontuzje ale Neuer również ją ma i jest powołany. Do tego wróci chyba wcześniej niż bramkarz Bayernu 

2

@Odesseiron ale nad czym tutaj się pastwić? Po prostu już brakuje argumentów za Rakiticiem. 

5

@Odesseiron  Ale jakie zadania? Ofensywne? Wiesz w jakiej dupie byśmy byli, gdyby nie Messi i jego geniusz w tym sezonie? Defensywne? Tracimy 34(!) bramki w lidze, a City, w którym 3 pomocników ma zadania ofensywne traci 23 bramki... straciliśmy totalną dominację, Eibar, Leganes, Girona przejmuje środek pola jak chce... Jakie wy macie tutaj zadania? 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?