Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
7 po Coutinho, mam nadzieje ze De Jong przejmie 4 :)
1
Od 2 lat to zagraliśmy jakiś dobry mecz w LM w rundzie pucharowej? No może oprócz meczu z Utd u siebie
25
Nie.
0
Ciekawe czy odpadniecie z LM ma jakiś wpływ na transfer Griezmanna
0
kwestia godzin
8
Rakitic i Coutinho myślę
1
Nie uważacie, że większe problemy w lidze mistrzów zaczęły się pojawiać kiedy Xavi odszedł z Barcy a Iniesta był już coraz starszy? W ich erze myślę, że Bayern był jedyną drużyną, która była lepsza od nas w tamtych czasach. Pomoc to najważniejsza formacja w piłce nożnej i z takimi zawodnikami jak teraźniejszy Busquets czy Rakitic nigdy nie wygramy LM. Przyjeżdża do nas Lyon, przejmuje środek pola i Messi musi ratować awans do ćwierćfinału...
0
Mbappe będzie mógł zagrać w najbliższym spotkaniu?
0
Copa America za równy miesiąc. Widzę, że mecze będą rozgrywana dosyć późno. Będziecie oglądać mecze w nocy?
0
No nie wiem, ludziom zależy po prostu na lidze mistrzów. W tym sezonie to nawet Martino by zdobył PK i ligę bo Real najsłabszy od lat, a Atletico zawsze było poziom niżej. Jest duża przepaść między zdobyciem dwóch krajowych trofeów a zdobyciem trypleta. Zresztą podobnie jest w Juventusie
0
Bralibyście w ciemno 2 kolejne tytuły w przyszłym sezonie + superpuchar Hiszpanii ale odpadniecie w podobnym stylu jak w Liverpoolu w ćwierćfinale LM?
0
Kto ma najwiecej zdobytych bramek przeciwko Barcy i Realowi (choć tu pewnie Messi)?
3
Valverde to na 100%, Rakitic i Busquets zależy czy pogodzą się z rolą rezerwowego
8
Ale te argumenty ze nie ma kto bronić są słabe, o luju. Typie zrozum, ze takie City gra 4 obrońcami a reszta zawodników jest skupiona na ofensywie. Efekt? 23 stracone bramki. Barcelona broni się 7 zawodnikami (czasami nawet 8) i traci 34 bramki w lidze. I dostajemy łomot w lidze mistrzów
3
Dembele prawa Messi 10 Coutinho lewa atak Suarez
1
Duma
0
Dożyliśmy czasów, w których wyeliminowanie Barcelony w LM nie jest niczym specjalnym
2
Kilka dni po blamażu, liga wygrana już dawno, pozostało dać trochę radości kibicom. I co? Valverde wystawia 3 defensywnych pomocników grając najnudniejszą piłkę na świecie. Jeśli w takim meczu nic się nie zmieniło to za miesiąc, rok będzie tak samo z tym trenerem
5
Piękne a zarazem smutne
0
Zawodnicy, którzy „zniknęli” przez jakiegos piłkarza? Dla mnie Dybała przez Ronaldo
3
Chyba 29 dzień zimno od miesiąca
0
Jeśli Rakitic i Busquets maja zostać na przyszły sezon w Barcelonie, nie powinni zagrać więcej minut od Malcoma w tym sezonie
9
Połowa maja a zimno jak w listopadzie wtf....
0
Miło ze pozdrawiasz :).
2
Jeśli Valverde ma zostać w przyszłym sezonie, to ja nie wiem co pomyśli Messi, który będzie nam przez większość sezonu dupę ratował, a reszta piłkarzy odwdzięczy mu się blamażem w lidze mistrzów
2
Tytuły krajowe nie zasłonią tego, ze drugi raz stajemy się pośmiewiskiem w Europie. Najlepsze jest to, ze w przyszłym sezonie w meczu, w którym odpadniemy w LM będzie taki sam skład jak w meczu z Liverpoolem, maksymalnie 1-2 zmiany
3
Nikt o to nie ma pretensji. Ale Ivan, nadszedł czas na zmiany w środku pola i nie będziesz jej główna częścią
0
jak Valverde zostanie na przyszły sezon, jak obstawiacie, z jaką drużyną skompromitujemy się za rok?
0
„1-0 to nie jest wynik, któremu można wierzyć do samego końca” no chyba nie u Valverde
8
jak my nie uczymy się błędów kilka dni po kompromitacji, to juz widzę jak to robimy po kilku miesiącach