0

Malcom płacze po bramce przeciwko Realowi czy Interowi, nagrywa reakcje Messiego na jego bramki, Neymar płacze po awansie przeciwko PSG, płacze po odpadnięciu z Juventusem. Rakitic dzień po meczu... (wiadomo jakim, szkoda tłumaczyć) jakieś zdjęcie z typkami, wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha. Rozumiem prywatne życie, ale to pokazuje charyzmę czlowieka. Gościa nigdy nie lubiłem, dobry na średniaków z La ligi, w lidze mistrzów nic nie pokazuje, moim subiektywnym zdaniem jest przehajpowany

0

Czas na opuszczenie Barcelony tez jest

2

Nie, ale jednak nie wypada wstawiać takich zdjęć. I tak trzeba z nim się pożegnać, bo on nawet w top25 pomocników nie jest

0

Chodzi o wyjazd

0

Llorente - 2 bramki w 5 minut w wyjazdowym meczu LM
Suarez - 2 lata bez strzelonej bramki w LM

0

Mam przeczucie, ze Messi na to nie pozwoli. Widać po nim, ze się meczy z tym wszystkim

0

Wyobrażałem sobie pomoc De Jong Arthur Coutinho, ale Philippe ponoć ma odejść, wiec kto za niego miejsce? My w tej formacji musimy miec absolutny top, Rakitic i niestety już Busquets do nich nie należą

3

W finale to piątkę byśmy od nich dostali

0

W ogóle ostatnio moda jest pisanie, że anty-futbol przejmuje kontrole nad piłka? Przykład Barcelony, Atletico pokazuje, że jest inaczej. Mundial wygrała mocno ofensywna drużyna, w tegorocznej LM w finale wystąpią dwie drużyny, które skupiają się na ataku

4

Busquets i Rakitic < De Jong

2

własnie zastanawiam się między Busquetsem a Rakiticiem

0

Jak widzicie pierwsza jedenastkę w przyszłym sezonie?

1

Zawsze lepiej miec maturę niż nie miec, a mak jest dla osób leniwych, którym nie chce się szukać pracy

1

No szczególnie w meczach z PSV i Tottenhamem

0

przed meczem z Liverpoolem ;)

0

moim zdaniem szansę na zp stracił (choć zasługuje na nią w 100%) bo wiadomo jak tam w france football jest

1

Szukamy napastnika, który potrafi odegrać piłkę z pierwszej, zastawić się oraz jest "rozgrywającym" w jakimś tam stopniu. Nasz teraźniejszy napastnik jeśli nawet odegra poprawnie piłkę (1 na 10 prób) to te podanie nic nie daje bo futbolówka znajduje się na wysokości metra.

3

Najlepsze jest to, ze wszyscy myśleli ze pierwszy mecz to zasługa Valverde. Tam gdyby nie Messi i fart to byśmy przegrali.

0

No wiem ale nadal zrobił więcej niż nasi pomocnicy :D

3

De Jong nie będąc piłkarzem Barcelony, w fazie pucharowej zrobił dla Blaugrany więcej (wyeliminował najtrudniejszych przeciwników) niż nasi pomocnicy razem wzięci (no może Vidal jest wyjątkiem)

1

Na pewno nie. Jeśli poleci to dopiero po sezonie

0

Pomocą wygrywa się mecze. W naszym przypadku nie jest trudne znalezienie conajmniej 15 lepszych graczy od Rakiticia czy Busquetsa

1

Coś czuje ze będą białe chusteczki w meczu z Getafe

0

Ale trzeba być zaślepionym, żeby twierdzić, ze Valverde nie jest winowajcą

1

Wiedziałem ze będzie taki komentarz. Więcej kreatywności następnym razem

1

Na miejscu Messiego zwróciłbym się do zarządu i poprosił o transfer, jeśli trener oraz kadra maja się nie zmienić

0

Rakitic ZDDDDDDDD

1

Neymar > Dembele, Coutinho i to zdecydowanie

0

who cares.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?