Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.instagram.com/p/BxNxf3fg4eG/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=19gydm2npwiwo
Pozostawię to bez komentarza
0
Malcom płacze po bramce przeciwko Realowi czy Interowi, nagrywa reakcje Messiego na jego bramki, Neymar płacze po awansie przeciwko PSG, płacze po odpadnięciu z Juventusem. Rakitic dzień po meczu... (wiadomo jakim, szkoda tłumaczyć) jakieś zdjęcie z typkami, wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha. Rozumiem prywatne życie, ale to pokazuje charyzmę czlowieka. Gościa nigdy nie lubiłem, dobry na średniaków z La ligi, w lidze mistrzów nic nie pokazuje, moim subiektywnym zdaniem jest przehajpowany
0
Czas na opuszczenie Barcelony tez jest
2
Nie, ale jednak nie wypada wstawiać takich zdjęć. I tak trzeba z nim się pożegnać, bo on nawet w top25 pomocników nie jest
0
Chodzi o wyjazd
0
Llorente - 2 bramki w 5 minut w wyjazdowym meczu LM
Suarez - 2 lata bez strzelonej bramki w LM
0
Mam przeczucie, ze Messi na to nie pozwoli. Widać po nim, ze się meczy z tym wszystkim
0
Wyobrażałem sobie pomoc De Jong Arthur Coutinho, ale Philippe ponoć ma odejść, wiec kto za niego miejsce? My w tej formacji musimy miec absolutny top, Rakitic i niestety już Busquets do nich nie należą
3
W finale to piątkę byśmy od nich dostali
0
W ogóle ostatnio moda jest pisanie, że anty-futbol przejmuje kontrole nad piłka? Przykład Barcelony, Atletico pokazuje, że jest inaczej. Mundial wygrała mocno ofensywna drużyna, w tegorocznej LM w finale wystąpią dwie drużyny, które skupiają się na ataku
4
Busquets i Rakitic < De Jong
2
własnie zastanawiam się między Busquetsem a Rakiticiem
0
Jak widzicie pierwsza jedenastkę w przyszłym sezonie?
1
Zawsze lepiej miec maturę niż nie miec, a mak jest dla osób leniwych, którym nie chce się szukać pracy
1
No szczególnie w meczach z PSV i Tottenhamem
0
przed meczem z Liverpoolem ;)
0
moim zdaniem szansę na zp stracił (choć zasługuje na nią w 100%) bo wiadomo jak tam w france football jest
1
Szukamy napastnika, który potrafi odegrać piłkę z pierwszej, zastawić się oraz jest "rozgrywającym" w jakimś tam stopniu. Nasz teraźniejszy napastnik jeśli nawet odegra poprawnie piłkę (1 na 10 prób) to te podanie nic nie daje bo futbolówka znajduje się na wysokości metra.
3
Najlepsze jest to, ze wszyscy myśleli ze pierwszy mecz to zasługa Valverde. Tam gdyby nie Messi i fart to byśmy przegrali.
0
No wiem ale nadal zrobił więcej niż nasi pomocnicy :D
3
De Jong nie będąc piłkarzem Barcelony, w fazie pucharowej zrobił dla Blaugrany więcej (wyeliminował najtrudniejszych przeciwników) niż nasi pomocnicy razem wzięci (no może Vidal jest wyjątkiem)
1
Na pewno nie. Jeśli poleci to dopiero po sezonie
0
Pomocą wygrywa się mecze. W naszym przypadku nie jest trudne znalezienie conajmniej 15 lepszych graczy od Rakiticia czy Busquetsa
1
Coś czuje ze będą białe chusteczki w meczu z Getafe
0
Ale trzeba być zaślepionym, żeby twierdzić, ze Valverde nie jest winowajcą
1
Wiedziałem ze będzie taki komentarz. Więcej kreatywności następnym razem
1
Na miejscu Messiego zwróciłbym się do zarządu i poprosił o transfer, jeśli trener oraz kadra maja się nie zmienić
0
Rakitic ZDDDDDDDD
1
Neymar > Dembele, Coutinho i to zdecydowanie
0
who cares.