Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
W takim razie czeka go ławka, dość nudnej gry i kompromitacji w LM.
2
Moim zdaniem pomocnicy to priorytet
3
Coutinho sprzed roku, obecnie nie mam pojecia
Messi
Messi
Higuain
Busquets
Ronaldo
Alba, Suarez (konkurencja duża)
Balotelli
Mascherano z najlepszych czasów, obecnie nie mam pojęcia, albo jednak Vidal
Neymar
0
Alba Rakitic i Busquets
0
jedno zdanie: Gdyby nie Messi, to byśmy byli w czarnej dupie, więc te 2 porażki nie jest żadnym argumentem
1
Mam jakieś przeczucie ze Neymar do nas trafi w tym okienku. Jego odejście tylko źle zrobiło nam i przede wszystkim jemu
1
Jordi Alba na Instagramie: Błędy są częścią życia. Sprawiają, że czujesz się bardzo źle. Najważniejsze jest to, jak sobie z tym radzisz. Trzeba wierzyć w pracę, kolegów i zespół. Zawsze pracujemy, być coraz lepsi.
Wszystko spoko, tylko Messi w tym roku będzie miał już 32 lata
0
Tkwił*
że*
przebiegliśmy*
1
O zaczyna się dokładnie to co rok temu. Jakieś wpisy na instagramie „wrócimy silniejsi, najgorszy moment życia”. Przecież to jest mdlenie oczu. Dlaczego nie było sportowej złości na boisku? Dlaczego po tylu obietnicach przebiegamy ok 10 km mniej od Liverpoolu? Dlaczego po końcowym gwizdku każdy kieruje się w stronę szatni? Spójrzcie na piłkarzy Ajaxu, którzy po golu na 2-3 wszyscy upadli na murawę i zaczęli ostro to przezywać. Nasi myśleli co zaśpiewają w następnym dniu na imprezie rodzinnej (nie, ze coś sugeruje)
0
Worek najlepszy, najwygodniejszy jeśli mam być szczery. Z Torbą to trochę niezdrowe dla jednego z barków, wiec plecak na pewno w tym przypadku lepszy
0
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale po tym jak odzyskaliśmy piłkę w drugiej połowie w meczu z Liverpoolem kibice zaczęli klaskać. Ponieważ od dobrych kilkunastu minut nie mogliśmy utrzymać się przy piłce dłużej niż kilka sekund. Do czego to doszło...
Edit: Chodzi mi o mecz na Camp Nou
0
Chcielibyście Hazarda?
0
Przypadek moim zdaniem. W przyszłym sezonie czuję finał Real-Barca
0
Przepraszam. Coś mi w głowie się pomieszało
0
United ma jeszcze szansę na ligę mistrzów? Bo widzę, że jest opcja, że zagrają 5 drużyny z premier league w LM
1
Zidane chyba
3
Odejście Valverde moim zdaniem jest obowiązkiem. W środku pola nie będzie już świętych krów, Malcom dostanie szansę, bo chłopak potencjał ma. Przyjdzie De Jong, Griezmann, będzie ok
1
Wiem, że jesteśmy Barcą ale wolelibyście przegrać finał PK, ale za to Messi zdobywa tytuł na Copa America z Argentyną czy jednak wolelibyście zatrzymać puchar króla? Luźne pytanie, bez spiny
0
Jeśli się nie mylę to on preferuje grę defensywną, więc jakikolwiek to trener nie był, to bym go nie chciał
0
Oprócz Messiego, Ter Stegena, Vidala i może Malcoma to nie wiem kto mógłby mocniej to przeżywać
15
Jeśli chodzi o Griezmanna to moim subiektywnym zdaniem powinien do nas dołączyć. Wole mieć piłkarzy, którzy są kretynami poza boiskiem, niż tych, którzy najpierw na instagramie wypisują bzdury typu „we are strong team” „we are ready” a potem co do czego dochodzi to są obsrani na boisku
0
W porównaniu do innych pomocników są przeciętni. Jakby popatrzyć na krajowe podwórko są dobrzy
4
Choć faktem jest to, że brakuje rywalizacji na niektórych pozycjach. Myślę, że nawet jeśli Vidal, Arthur czy Alena byliby w formie życia i gwarantowali w LM jakość, Valverde postawiłby na Rakiticia i Busquetsa bo "trzeba" i oni są nieodłącznym elementem taktyki. Najlepsze jest to, że Chorwat i Hiszpan są tak słabi w tym sezonie, że nie znaleźliby się w podstawowych jedenastkach w top 15 drużyn na świecie, a (dla innych tak, dla innych nie) w najlepszym klubie na świecie z góry mają pierwszy skład prezentując tak słaby poziom.
A nawet znalazłem przykład. Malcom. On jest dosłownie kilka miesięcy w tym klubie, gra prawie co nic, ale i tak potrafi strzelić bramkę w meczu z Realem. Po taki meczu nie gra totalnie nic przez kolejne 5 meczów. W przypadku Coutinho, Brazylijczyk po takiej bramce zapewniłby sobie pierwszy skład na kolejne x meczów. W pewnym momencie naprawdę fajnie wyglądała współpraca między Malcomem a Messim. Kompletnie tego nie rozumiem, nawet Messi na miejscu Malcoma miałby bardzo trudno
0
dziwne ze Vidala nie ma, zasłużył sobie
3
Ten sezon w la lidze można porównać do ligi włoskiej. Wiec argument ze średni trener wygrałby ligę hiszpańska jest jak najbardziej odpowiedni. My i tak nie mamy fenomenalnych wyników w teraźniejszym sezonie, tylko po prostu Real jest najsłabszy od wielu lat, a Atletico to zawsze było poziom niżej
0
Pytanie. Jakiś zawodnik Barcy udzielił się w mediach społecznościowych? Nie licząc Semedo oczywiscie
1
Nikt nie ma pretensji do Rakitica za te zdjęcie, bo wiadomo ze rodzina najważniejsza. Ale to tylko pokazuje charyzmę człowieka. Malcom po zdobyciu bramki zaczyna płakać, Neymar po odpadnięciu z Juventusem zaczyna również wylewać łzy. Zobaczcie reakcje piłkarzy Ajaxu po bramce na 2-3 we wczorajszym meczu. Oni żyli tym meczem... u nas po bramkach Messiego przeciwko Manchesterowi czy Live reakcja kolegów była taka nijaka bym powiedział. Oczywiście nie czepiam się, ale jednak myśle, ze w tym aspekcie jest kolosalna różnica.
23
Liczba wykreowanych 100% sytuacji przez pomocników dla Messiego
Atletico: 0
Juventus: 0
Roma: 0
Liverpool: 0
:o
0
ale zdjęcia mógł sobie darować
Oto gra naszego NIEDOCENIANEGO ŚP który jest lepszy od Modricia
https://www.instagram.com/p/BxNxf3fg4eG/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=19gydm2npwiwo
0
Podczas kiedy kibice płaczą kolejną dobę, Malcom błaga wszystko co święte o pare minut na boisku Rakitic (przypomnijmy jego ocenę za mecz: 0) bawi się sevilli...