Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Największa legenda?
Barcy:
Realu:
Juventusu:
Manchesteru United:
0
""Ja jestem tolerancyjny, ale jak widzę cokolwiek związanego z tymi gejami, to mnie szlag trafia."
głupszego argumentu dawno nie widziałem
1
Jeśli mielibyście wyrzucić jednego zawodnika z podstawowego składu, kto by to był? Ja w sumie zastanawiam się między Busquetsem a Rakiticiem, nie wiem kto większy uzyskał większy zjazd
0
Jaki temat miałeś? Ja miałem "Wielkie wydarzenia historyczne i ich bohaterowie" zapomniałem kompletnie odnieść się do bohaterów i mi połowę punktów skasowali, ale najważniejsze, że zdane xD
47
Messi zaczynając jako kapitan:
Meczów: 100
Goli: 107 (!)
Asyst: 41
1
Czy ktoś zabrania trenerowi zmienić naszych pomocników, którzy są gwałceni w każdym możliwym meczu w lidze mistrzów?
4
dwie największe kompromitacje (pod rząd!) w ostatnich 20 latach, jak nie więcej (a może i w historii klubu?) i to wszystko za kadencji jednego trenera, który trenuje nas niecałe 2 lata. To jest juz wystarczający argument, aby zwolnić trenera, niezaleznie kim on jest i jakie wyniki zyskiwał w lidze. Nie będę już nawet wspominał, ze Messi nam dupę ratował co 2/3 mecze
16
Ludzie na serio chcą przyznać ZP dla VVD albo Mane, tak umniejszanie Messiemu to dawno nie widziałem. Varane za LM, MŚ nawet w top3 nie był a Mane to w ogóle jakiś żart, równie dobrze można byłoby dać za niego Sona, Aguero, na jedno by wyszło
0
Zdobyć
0
Przyszły sezon. Dublet (puchary krajowe) czy LM?
0
Już widzę jak z tym trenerem piłkarze będą w 100% zmotywowani na następny sezon.
0
Przecież hiszpańscy kibice są gorsi od naszych. Tylko tutaj jest moda na pisanie komentarzy typu „10 minuta meczu i la rambla chce sprzedać polowe zawodników hehe”. A co do hasztagu w pełni się zgadzam
1
Hahah no bez przesady, ze jakieś Sociecad ma nas bić, mowie o tych lepszych zespołach.
Runda pucharowa LM za Valverde
Dwumecz z Chelsea - zasługa Messiego
Dwumecz z Lyonem - zasługa Messiego
Dwumecz z Manchesterem - zasługa Messiego
Pierwszy mecz z Liverpoolem - zasługa Messiego
0
No nie ma racji, bo wyjątkiem jest Messi
0
No i potem dziwicie się czemu gramy tylko na Leo, nie zdziwcie się jak będziemy się bić o wyjście z grupy z LM po jego odejściu
16
Wtedy to wygrał mecz nam Messi
3
Nikt nie chce ustawiać cou na pozycji Rakiticia lol
1
Paradoksalnie, to możemy mieć jeden z najlepszych pomocy na świecie (De Jong, Arthur i Coutinho), a i tak będziemy grać zawodnikami, którzy niestety nawet do top20 się nie łapią w obecnym czasie (Busquets, Rakitic, Vidal(?))
17
Pierwsze słyszę.
0
Tutaj nie lepiej, uwierz
0
A co ma piernik do wiatraka?
2
Co sądzicie o Mourinho? Szczerze mówiąc nie lubiłem go specjalnie nigdy, ale po wielu wypowiedziach uważam, że w przeciwieństwie do wielu trenów gada bardzo mądrze. Wiadomo co się działo w Realu, ale też trzeba zauważyć, że wygrał z Porto (!) LM, a do tego tryplet z Interem... dla mnie to jest niebywałe. Do tego uważa, że Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie, więc mały plusik jest ;p
2
Załóżmy ze nikt do nas nie dojdzie, ani nie odejdzie (oprócz De Jonga, który jest już naszym zawodnikiem) Co powiecie na taką jedenastkę
Ter Stegen - Semedo (Roberto) - Pique - Lenglet - Alba - De Jong - Arthur - Coutinho - Messi - Suarez - Dembele?
0
Dokładnie to mieliśmy 51%, nie zakłamuj statystyk. Nie zmienia to faktu, ze Liverpool przebiegł 114 km, a przecież to my mamy zawodników od biegania(czyt. Rakitic czy Vidal). Nie musze przypominać kto odpoczywał w weekend, a kto nie
2
Akurat w meczu z Liverpoolem to nie mieliśmy w ogóle piłki
2
Taka ciekawostka:
W meczu Miedź-Śląsk obie drużyny przebiegły więcej km, niż Barcelona w rewanżowym meczu z Liverpoolem.
Śląsk-Lekko ponad 111km
Miedź-Lekko ponad 111km
Barcelona-około 108 km
5
Na razie tylko Messim
0
Chodzi mi o to, że w taktyce Valverde dwóch defensywnych zawodników to jest priorytet. Załóżmy, że pierwsza jedenastka będzie wyglądać następująco (nie ma to znaczenia oczywiście)Ter Stegen - Semedo - Pique - Lenglet - Alba - Busquets - Rakitic. Jest to siedmiu graczy, czyli zostaje nam 4 zawodników. I mamy tutaj Messiego, Suareza, Griezmanna, Arthura, De Jonga, Dembele, Coutinho i ewentualnie Malcom. Z tych 7 czy 8 zawodników możesz wybrać tylko 4. Messi to jest oczywiście pewniak, więc zostaje sześciu zawodników i co teraz?
0
Już widzę jak w pierwszej jedenastce Valverde znajdzie miejsce dla Messiego, Suareza, Griezmanna i De Jonga. A do tego dochodzi jeszcze Dembele czy nawet Coutinho
1
Chyba chodzi o to, że nawet jeśli zagrał jedną minutę, Barcelona zawsze remisowała, bądź wygrywała