0

Tak, szczególnie kiedy pełnisz główną rolę.

0

Jakby Ter Stegen usiadłby na ławce, to kto byłby kapitanem w dzisiejszym meczu?

1

Spytałem jaka, a nie w której minucie została zdobyta, bo się domyśliłem

0

Jaka jest jego najszybsza bramka?

1

Pobicie kibica XDDD ledwo co go dotknął, ale nie zmienia to faktu, ze żałosne zachowanie ze strony Neymara

15

Na pewno będzie wchodził na drugą połowę w meczach na Camp Nou, aby być w rytmie meczowym. Nie zmienia to faktu, że w La lidze Messi już na pewno włączył tryb ultra-oszczędny, bo jeszcze Copa America w czerwcu

29

OFFICIAL: Mbappe handed 3-game ban for red card in Coupe de France final

Messi już chyba ze złotym butem

0

Wtedy co Cristiano hattricka strzelił przeciwko Atletico

2

Oprócz tego ze Messi i Ronaldo są najlepsi w swojej dziedzinie, to do tego są bardzo inteligentni, co w piłce nożnej jest bardzo kluczowe. Wiadomo, że to kompletnie dwa inne charaktery, ale pod wieloma względami są inteligentni, wiedzą jak się zachowywać w stosunku do Mediów, jak dysponować siłami w mniej ważnych meczach, kiedy „odpalić” maszynę w czasie meczu i przygazować. Nic dziwnego ze 34 letni piłkarz strzela hattricka Atletico czy 32 letni zawodnik rozmontowuje silny jak nigdy Liverpool. Tutaj jest ta różnica między nimi a np takim Neymarem, zobaczymy jak będzie z Mbappe w przyszłości

0

Są tu jakieś dziewczyny? Kto jest przystojniejszy, Messi czy Ronaldo?

0

Nie zdziwię się, jeśli Messiego bramka będzie uznana za najładniejsza w 2k19

9

W mniej niż rok 100 bramek XD przecież to jest niepojęte (200 -> 300)

27

Ter Stegen i Vidal

0

Największym minusem zdecydowanie byli komentatorzy, po bramce Suareza to nie wiedziałem czy ta bramka serio padła, bo zero ekscytacji ze strony komentujących. Nie ma nawet co ich porównywać do komentatorów z meczu Barca Bayern w 14/15. Dramat

0

Nope chodzi mi o sytuacje, jak strzelał z lewej nogi z około 16 metrów bodajże, nie zmienia to faktu, ze bardzo słaba zmiana

0

wcześniej to też Dembele zawalił w podobnej sytuacji xD

8

Do czego to doszło, że nawet kibice Realu doceniają wczorajszy występ Messiego i całej Barcelony, a kibice klubu, który nie wygrał ligi od 20 ponad lat piszą, ze wygraliśmy ten mecz szczeniacko, bez honoru. Powód? Niby po każdym faulu każdy piłkarz Barcelony leciał do sędziego z pretensjami

1

Gdyby nie Messi to nie wiem czy gralibyśmy dalej w lidze mistrzów

0

Nie chce ujmować nic naszej legendzie (Inieście), ale Messi jest zdecydowanie lepszym kapitanem na boisku

0

Gdzie obejrzę obszerny skrót z celebracjami, akcjami itp? Na yt wszystko pourywane

0

Nadal lepsi od Liverpoolu, kilka słabszych sezonów tego nie zmieni

0

A to sorki, sugeruje się komentarzami innych użytkowników z tej strony

1

Przykre jest to, ze przychodzi taki przeciętniak (pol) i zaczyna umniejszać Messiemu, mówiąc, że Sterling czy Salah zasługują na złota piłkę

3

„Suarez to gnida, wynik nie odzwierciedla gry, cała druzyna barcelony to banda chamów lecących do sędziego w każdej spornej sytuacji.
Zero szacunku dla tego klubu, kto się zgadza - lajk.”

Najwiecej polubien ma ten komentarz na stronie loserpoolu, mam nadzieje ze w lidze się przejada i zostaną frajerami sezonu zaraz po PSG

0

Nie ma co płakać bo równie dobrze mogło być 0-3 ale Malcom powinien wyjść następnym razem

5

My jesteśmy dużo gorsza drużyna dzisiaj

0

Jak tam był karny to ten typ, który sfaulował Messiego powinien otrzymać czerwo. Jak już łamiemy zasady, to na ostro

1

Ale to nie wina Vidala, ze nie ma kontroli, tylko w tym przypadku Rakiticia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?