Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, szczególnie kiedy pełnisz główną rolę.
21
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59866927_2185925284823530_7557424668789964800_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=108778065a0ced67209d6a250d9103ce&oe=5D2B4167
If you know what I mean ;p
0
Jakby Ter Stegen usiadłby na ławce, to kto byłby kapitanem w dzisiejszym meczu?
1
Spytałem jaka, a nie w której minucie została zdobyta, bo się domyśliłem
0
Jaka jest jego najszybsza bramka?
1
Pobicie kibica XDDD ledwo co go dotknął, ale nie zmienia to faktu, ze żałosne zachowanie ze strony Neymara
15
Na pewno będzie wchodził na drugą połowę w meczach na Camp Nou, aby być w rytmie meczowym. Nie zmienia to faktu, że w La lidze Messi już na pewno włączył tryb ultra-oszczędny, bo jeszcze Copa America w czerwcu
29
OFFICIAL: Mbappe handed 3-game ban for red card in Coupe de France final
Messi już chyba ze złotym butem
0
Wtedy co Cristiano hattricka strzelił przeciwko Atletico
2
Oprócz tego ze Messi i Ronaldo są najlepsi w swojej dziedzinie, to do tego są bardzo inteligentni, co w piłce nożnej jest bardzo kluczowe. Wiadomo, że to kompletnie dwa inne charaktery, ale pod wieloma względami są inteligentni, wiedzą jak się zachowywać w stosunku do Mediów, jak dysponować siłami w mniej ważnych meczach, kiedy „odpalić” maszynę w czasie meczu i przygazować. Nic dziwnego ze 34 letni piłkarz strzela hattricka Atletico czy 32 letni zawodnik rozmontowuje silny jak nigdy Liverpool. Tutaj jest ta różnica między nimi a np takim Neymarem, zobaczymy jak będzie z Mbappe w przyszłości
0
Są tu jakieś dziewczyny? Kto jest przystojniejszy, Messi czy Ronaldo?
0
Nie zdziwię się, jeśli Messiego bramka będzie uznana za najładniejsza w 2k19
9
W mniej niż rok 100 bramek XD przecież to jest niepojęte (200 -> 300)
27
Ter Stegen i Vidal
0
Największym minusem zdecydowanie byli komentatorzy, po bramce Suareza to nie wiedziałem czy ta bramka serio padła, bo zero ekscytacji ze strony komentujących. Nie ma nawet co ich porównywać do komentatorów z meczu Barca Bayern w 14/15. Dramat
0
Nope chodzi mi o sytuacje, jak strzelał z lewej nogi z około 16 metrów bodajże, nie zmienia to faktu, ze bardzo słaba zmiana
0
wcześniej to też Dembele zawalił w podobnej sytuacji xD
14
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59380707_2082690401828589_1305281599666913280_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=1aa5fc3e330cceeca0faecf9dc5cd24a&oe=5D386143
:DD
8
Do czego to doszło, że nawet kibice Realu doceniają wczorajszy występ Messiego i całej Barcelony, a kibice klubu, który nie wygrał ligi od 20 ponad lat piszą, ze wygraliśmy ten mecz szczeniacko, bez honoru. Powód? Niby po każdym faulu każdy piłkarz Barcelony leciał do sędziego z pretensjami
1
Gdyby nie Messi to nie wiem czy gralibyśmy dalej w lidze mistrzów
0
Nie chce ujmować nic naszej legendzie (Inieście), ale Messi jest zdecydowanie lepszym kapitanem na boisku
0
Gdzie obejrzę obszerny skrót z celebracjami, akcjami itp? Na yt wszystko pourywane
0
Nadal lepsi od Liverpoolu, kilka słabszych sezonów tego nie zmieni
0
A to sorki, sugeruje się komentarzami innych użytkowników z tej strony
1
Przykre jest to, ze przychodzi taki przeciętniak (pol) i zaczyna umniejszać Messiemu, mówiąc, że Sterling czy Salah zasługują na złota piłkę
3
„Suarez to gnida, wynik nie odzwierciedla gry, cała druzyna barcelony to banda chamów lecących do sędziego w każdej spornej sytuacji.
Zero szacunku dla tego klubu, kto się zgadza - lajk.”
Najwiecej polubien ma ten komentarz na stronie loserpoolu, mam nadzieje ze w lidze się przejada i zostaną frajerami sezonu zaraz po PSG
0
Nie ma co płakać bo równie dobrze mogło być 0-3 ale Malcom powinien wyjść następnym razem
5
My jesteśmy dużo gorsza drużyna dzisiaj
0
Jak tam był karny to ten typ, który sfaulował Messiego powinien otrzymać czerwo. Jak już łamiemy zasady, to na ostro
1
Ale to nie wina Vidala, ze nie ma kontroli, tylko w tym przypadku Rakiticia