0

@BarcaInfo miesiąc temu myślałem, że ewentualny transfer Neymara byłby najtrudniejszą transakcją, jaka może się nam przydarzyć. Chyba tylko przyjście KdB byłoby trudniejsze do zrealizowania i może Mbappe

0

@Messibestplayerintheworld z Wenezuelą zagrali dobrze. Złe boisko jest na korzyść Argentyny, ale nie dla Messiego. Obstawiam jakieś fartowne 1-0 dla Argentyny a po meczu komentarze, jak to drużyna nie ciągnie Messiego :D

5

@jacobFCB Na początku po przeczytaniu, że się rozstałeś pomyślałem, że rozstałeś się po 3 miesiącach w wieku 17 lat (dla niektórych nawet to jest w jakimś stopniu bolesne) a jak dopisałeś, że po małżeństwie i 7 latach, to współczuje bardzo

0

Moim pierwszym avatarem na tej stronie będzie Messi podnoszący trofeum Copa America

0

@Veb1233 masz racje, ale nie zapominaj, ze presja jest zbyt duża na wygranie ligi mistrzów już teraz. Lubie obu zawodników, ale każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Myśle, ze Dembele na ten moment nie jest w stanie dać połowy tego co dał Neymar kilka lat temu. Nie zmienia to faktu, że w przyszłości może być najlepszym zawodnikiem w ostatnich latach po Messim

1

Od razu piszę, że nie chcę nikogo prowokować ani obrażać, tylko jestem czegoś ciekaw. Dużo osób ma pretensje do Neymara bo wiadomo jak zachował się wobec klubu i kibiców, oczywiście zgodzę się. I pomimo tej głupoty, piłkarze nadal chcą go w szatni. Teraz sytuacja z Dembele. Najlepszy piłkarz na świecie przed sezonem wygłasza, ze w tym sezonie LM jest priorytetem i nowe transfery na pewno pomogą zdobyć owy cel. Później co do czego dochodzi zawodnik, który w klubie jest niecałe dwa lata spóźnia się na treningi. Jest to brak szacunku do innych piłkarzy oraz ich pracy. Jak to wytłumaczyć?

Ten kto gra w piłkę, wie, że atmosfera w klubie jest ważna a boiskowe sytuacje pokazują, ze Messiemu lepiej się grało z Brazylijczykiem niż Francuzem

1

@BarcaInfo jak da Messiemu wygrać mecz za dwa dni i pensja będzie bardzo niska to czemu nie :v

1

@krzychu1526 Juventus który kupił Ronaldo za 100 mln i prawdopodobnie przygarnie De Ligta za około 80 baniek :D takim wyczynem mogą się popisać Totki a nie Juve

3

Akurat bunt Neymara jest nam na rękę. Jak się uda zyskamy top 3 najlepszego piłkarza a jeśli nie to i tak nic nie stracimy tylko PSG

2

@insp1re W pewnym momencie był najlepszym zawodnikiem na świecie po Messim. Wybrał złą drogę, ale jeszcze wszystko można uratować

6

Szczerze wolę Neymara niż De Ligta. Ligę mistrzów musimy zacząć już wygrywać teraz, póki mamy Messiego... Neymar na pewno odciąży Messiego, który nie będzie jedynym zawodnikiem potrafiący wyczarować coś z przodu. De Ligta zawsze możemy odkupić za parę lat

1

@Rewolucja123 Zawiniły, owszem, ale nie zapominajmy, że gdyby nie Pan z numerem 10 to byśmy już po starciu z Lyonem (ewentualnie United) oglądali LM w telewizji

0

@PatrychoO Fakt, nie sprawdziłem. Usunąłbym komentarz, ale nie mogę

2

@Junngeas Messi ma 169, bierz przykład z najlepszych ;)

16

PSG zaprezentowało nowe stroje na przyszły sezon, na głównym planie jest Thiago Silva, Veratti ale nie ma Neymara.

Via. Brfootball, ig

0

@Bartek22 słabej gry? zaryzykowałbym stwierdzeniem, że wcale nie spisywał się gorzej od Dembele w tym sezonie a komunikacje z Messim miał o wiele lepszą

0

@Kuczek No właśnie bardzo dobrze zrobił

2

@Messimilian W nocy ze wtorku na środę o 2:30

37

2 mecze dzielą Messiego od zdobycia upragnionego trofeum i złotej piłki. Mam nadzieję, że w końcu dopisze mu szczęście.

0

Mam pytanie do interesujących się ligą włoską. Czy są jakieś zespoły, które są w stanie zdobyć mistrzostwo w przyszłym sezonie, oprócz Juventusu? W ostatnim roku to różnica była wielka pomiędzy Juve a innymi drużynami.

0

@Encore Komentarze na tych popularnych stronach, które mają po kilka milionów lajkow są tego dowodem. Możesz odwiedzić fb czy ig

1

Haha patologia, zawodnik ciągnie drużynę od początku do końca sezonu w pucharze króla, LM i La lidze, zostaje w najważniejszych rozgrywkach królem strzelców aby później zostać wyśmiany przez fanów Ronaldo bo zagrał parę słabszych meczów w Copa America ponieważ odczuł zmęczenie po tak długim i wyczerpującym sezonie. Ich idol specjalnie odpuszczał mecze ligowe, aby nie odczuć jakiegokolwiek zmęczenia w meczach w lidze mistrzów i skończyło się na ćwierćfinale

0

@Nano22 Bo jest lepszym zawodnikiem.

0

@AboveYou haha nie będzie nie będzie ;)

0

@AboveYou Okej lajtowo, w kontakcie. Pisz priv może, bo rzadko co wchodzę na odpowiedzi

0

@Mns21 też bym się go pozbył, ale jestem pewny, że Valverde z dwójki Rakitić i Busquets postawi przynajmniej na jednego

0

Po ewentualnym przyjściu Neymara i Griezmanna jak widzicie realną pierwszą 11?

Ter Stegen - Roberto - Pique - Lenglet - Alba - De Jong - Rakitic - Arthur - Messi - Griezmann - Neymar to jest moja opcja. Pytanie co z Busquetsem, Suarezem iDembele bo chyba nie będą chcieli pełnić rolę rezerwowego

0

@AboveYou wchodzę w to, zaliczamy dogrywkę?

20

@BarcaInfo Wyobraźmy sobie, że w tym momencie Messi ma 18/19 lat, a trenerem jest Valverde. Ciekawe jak sytuacja by się potoczyła

1

@Sortello głupszego porównania nie słyszałem, porównywać piłkę nożną do codziennego życia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?