Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo miesiąc temu myślałem, że ewentualny transfer Neymara byłby najtrudniejszą transakcją, jaka może się nam przydarzyć. Chyba tylko przyjście KdB byłoby trudniejsze do zrealizowania i może Mbappe
0
@Messibestplayerintheworld z Wenezuelą zagrali dobrze. Złe boisko jest na korzyść Argentyny, ale nie dla Messiego. Obstawiam jakieś fartowne 1-0 dla Argentyny a po meczu komentarze, jak to drużyna nie ciągnie Messiego :D
5
@jacobFCB Na początku po przeczytaniu, że się rozstałeś pomyślałem, że rozstałeś się po 3 miesiącach w wieku 17 lat (dla niektórych nawet to jest w jakimś stopniu bolesne) a jak dopisałeś, że po małżeństwie i 7 latach, to współczuje bardzo
0
Moim pierwszym avatarem na tej stronie będzie Messi podnoszący trofeum Copa America
0
@Veb1233 masz racje, ale nie zapominaj, ze presja jest zbyt duża na wygranie ligi mistrzów już teraz. Lubie obu zawodników, ale każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Myśle, ze Dembele na ten moment nie jest w stanie dać połowy tego co dał Neymar kilka lat temu. Nie zmienia to faktu, że w przyszłości może być najlepszym zawodnikiem w ostatnich latach po Messim
1
Od razu piszę, że nie chcę nikogo prowokować ani obrażać, tylko jestem czegoś ciekaw. Dużo osób ma pretensje do Neymara bo wiadomo jak zachował się wobec klubu i kibiców, oczywiście zgodzę się. I pomimo tej głupoty, piłkarze nadal chcą go w szatni. Teraz sytuacja z Dembele. Najlepszy piłkarz na świecie przed sezonem wygłasza, ze w tym sezonie LM jest priorytetem i nowe transfery na pewno pomogą zdobyć owy cel. Później co do czego dochodzi zawodnik, który w klubie jest niecałe dwa lata spóźnia się na treningi. Jest to brak szacunku do innych piłkarzy oraz ich pracy. Jak to wytłumaczyć?
Ten kto gra w piłkę, wie, że atmosfera w klubie jest ważna a boiskowe sytuacje pokazują, ze Messiemu lepiej się grało z Brazylijczykiem niż Francuzem
1
@BarcaInfo jak da Messiemu wygrać mecz za dwa dni i pensja będzie bardzo niska to czemu nie :v
1
@krzychu1526 Juventus który kupił Ronaldo za 100 mln i prawdopodobnie przygarnie De Ligta za około 80 baniek :D takim wyczynem mogą się popisać Totki a nie Juve
3
Akurat bunt Neymara jest nam na rękę. Jak się uda zyskamy top 3 najlepszego piłkarza a jeśli nie to i tak nic nie stracimy tylko PSG
2
@insp1re W pewnym momencie był najlepszym zawodnikiem na świecie po Messim. Wybrał złą drogę, ale jeszcze wszystko można uratować
6
Szczerze wolę Neymara niż De Ligta. Ligę mistrzów musimy zacząć już wygrywać teraz, póki mamy Messiego... Neymar na pewno odciąży Messiego, który nie będzie jedynym zawodnikiem potrafiący wyczarować coś z przodu. De Ligta zawsze możemy odkupić za parę lat
1
@Rewolucja123 Zawiniły, owszem, ale nie zapominajmy, że gdyby nie Pan z numerem 10 to byśmy już po starciu z Lyonem (ewentualnie United) oglądali LM w telewizji
0
@PatrychoO Fakt, nie sprawdziłem. Usunąłbym komentarz, ale nie mogę
2
@Junngeas Messi ma 169, bierz przykład z najlepszych ;)
16
PSG zaprezentowało nowe stroje na przyszły sezon, na głównym planie jest Thiago Silva, Veratti ale nie ma Neymara.
Via. Brfootball, ig
0
@Bartek22 słabej gry? zaryzykowałbym stwierdzeniem, że wcale nie spisywał się gorzej od Dembele w tym sezonie a komunikacje z Messim miał o wiele lepszą
0
@Kuczek No właśnie bardzo dobrze zrobił
2
@Messimilian W nocy ze wtorku na środę o 2:30
37
2 mecze dzielą Messiego od zdobycia upragnionego trofeum i złotej piłki. Mam nadzieję, że w końcu dopisze mu szczęście.
0
Mam pytanie do interesujących się ligą włoską. Czy są jakieś zespoły, które są w stanie zdobyć mistrzostwo w przyszłym sezonie, oprócz Juventusu? W ostatnim roku to różnica była wielka pomiędzy Juve a innymi drużynami.
0
@Encore Komentarze na tych popularnych stronach, które mają po kilka milionów lajkow są tego dowodem. Możesz odwiedzić fb czy ig
1
Haha patologia, zawodnik ciągnie drużynę od początku do końca sezonu w pucharze króla, LM i La lidze, zostaje w najważniejszych rozgrywkach królem strzelców aby później zostać wyśmiany przez fanów Ronaldo bo zagrał parę słabszych meczów w Copa America ponieważ odczuł zmęczenie po tak długim i wyczerpującym sezonie. Ich idol specjalnie odpuszczał mecze ligowe, aby nie odczuć jakiegokolwiek zmęczenia w meczach w lidze mistrzów i skończyło się na ćwierćfinale
0
@Nano22 Bo jest lepszym zawodnikiem.
0
@AboveYou haha nie będzie nie będzie ;)
0
@AboveYou Okej lajtowo, w kontakcie. Pisz priv może, bo rzadko co wchodzę na odpowiedzi
0
@Mns21 też bym się go pozbył, ale jestem pewny, że Valverde z dwójki Rakitić i Busquets postawi przynajmniej na jednego
0
Po ewentualnym przyjściu Neymara i Griezmanna jak widzicie realną pierwszą 11?
Ter Stegen - Roberto - Pique - Lenglet - Alba - De Jong - Rakitic - Arthur - Messi - Griezmann - Neymar to jest moja opcja. Pytanie co z Busquetsem, Suarezem iDembele bo chyba nie będą chcieli pełnić rolę rezerwowego
0
@AboveYou wchodzę w to, zaliczamy dogrywkę?
20
@BarcaInfo Wyobraźmy sobie, że w tym momencie Messi ma 18/19 lat, a trenerem jest Valverde. Ciekawe jak sytuacja by się potoczyła
1
@Sortello głupszego porównania nie słyszałem, porównywać piłkę nożną do codziennego życia?