0

@Rewolucja123 zdobądźmy w końcu lm

3

@damianex10 typ ma mniejsze pojęcie na temat piłki nożnej, niż większość użytkowników tej strony

0

@krzychu1526 ładna jest bardzo, a co do kolegi to chyba pomylił dziewczynę z Roksaną Węgiel

1

Z czwórki Suarez, Dembele, Coutinho i Griezmann przynajmniej jeden z nich będzie zawodnikiem rezerwowym, albo przynajmniej tym, który będzie grał rzadziej niż w ostatnim sezonie. Jak obstawiacie, kto to będzie i dlaczego?

0

Czy zmieniły się zasady w pucharze króla? Coś mi się przesłyszało, że teraz ma być tylko jeden mecz (na terenie teoretycznie słabszej drużyny) jakoś do półfinału

1

@BarcaInfo Jeśli Neymar ma nie przyjść, nie sprzedawałbym Coutinho. Dembele złapie kontuzję i jesteśmy bez zmienników w ataku

12

@BarcaInfo Dobrze widzę, czy my się "chwalimy" tym, że piłkarz Barcelony podał wcale nietrudną piłkę do przodu? Messi takich piłek to 20 co mecz ma

0

@Lincolm czy udane to dowiemy się po finale LM (jeśli w ogóle do niego dojdziemy)

0

@jeonek póki gra Messi, to będę oglądał każdy mecz Barcelony, niezależnie z jakim trenerem/zarządem i w jakich rozgrywkach

1

Szczerze mówiąc, nie wiem w czym Dembele był lepszy od Malcoma w poprzednim sezonie. Obaj strzelili ważne bramki z Interem, jeden pokazał się w superpucharze, drugi w meczu z Realem. Tylko co z ligą mistrzów? Jeden w szpitalu, drugi na ławce. Różnica jest w tym, że Brazylijczyk zagrał dwa razy mniej od Francuza. Do tego Malcom lepiej dogadywał się z Leo. Zapraszam do dyskusji (nie jedźcie po mnie od razu, że nie znam się na piłce, może faktycznie coś przeoczyłem, albo czegoś nie dostrzegam)

0

Zawodnik, który nigdy nie przeszedł do Barcelony, ale mogłoby się wydawać, ze byłby idealnym transferem. Jakie są wasze typy? Moje: KDB i Aguero

6

@Granto dlatego jestem za sprzedaniem Rakiticia

0

@VamosRakieta 18 trofeów mmm

0

Ter Stegen- Semedo (czy tam Roberto) - Pique - Lenglet - Alba - De Jong - Rakitic - Arthur - Messi - Griezmann - Neymar i dwa tryplety z rzędu

3

@Odesseiron heheheh

0

No Messi no party

0

@Socjopata Pominąłem transfer Benzemy?

3

Droga administracjo, w następnej aktualizacji prosimy o lepszą jakość serwerów zamiast tych wszystkich bajerek jak oznaczanie użytkowników czy inne nowości. 5 komentarzy w przeciągu 30 sekund i strona leży. Myśle, ze ta zmiana powinna być priorytetem w najbliższym czasie

0

Szkoda, ze nie ma dwóch De Jongów żeby zastąpić Rakiticia i Busquetsa jednocześnie :(

3

@Janas11224 nie ma żadnego komentarza, który dotyczy o sprzedaniu Dembele, tylko o jego słabej grze. Zmyślaniem czegoś, co nie miało miejsca

1

@Jaro1279 +1, chłopak ma talent, ale Neymarowi może buty czyścić

3

Arthur (Puig) - Busquets (Vidal) - De Jong (Rakitic) chyba taka linia pomocy byłaby najlepsza na następny sezon

0

@bialagora Matka Rabiota, grubas De Jonga, agent Ronaldo i jeszcze do tego ojciec Neymara, za kilka lat będą mieli duże problemy z finansami.

10

@BarcaInfo
>Nowa Barca
>Rakitić w pierwszym składzie
Wybierz jedną opcję

0

Widzielibyście jakiegoś piłkarza z Realu w naszej drużynie? (nie licząc Hazarda i pewnego Japończyka)

0

Wiadomo kiedy Leo odbierze złotego buta?

24

@Aerox Akurat tutaj ma rację. Oni chyba już zapomnieli kto był bohaterem w finałach LM (i nie, nie był to pewien Portugalczyk)

3

@Makalu przecież to tylko w celach humorystycznych, nie spinaj tak :D

5

@Katalończyk 99 a to dyscyplina i zasady się zmieniają, kiedy nadchodzą mecze o stawkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?