Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 zdobądźmy w końcu lm
3
@damianex10 typ ma mniejsze pojęcie na temat piłki nożnej, niż większość użytkowników tej strony
0
@krzychu1526 ładna jest bardzo, a co do kolegi to chyba pomylił dziewczynę z Roksaną Węgiel
1
Z czwórki Suarez, Dembele, Coutinho i Griezmann przynajmniej jeden z nich będzie zawodnikiem rezerwowym, albo przynajmniej tym, który będzie grał rzadziej niż w ostatnim sezonie. Jak obstawiacie, kto to będzie i dlaczego?
0
Czy zmieniły się zasady w pucharze króla? Coś mi się przesłyszało, że teraz ma być tylko jeden mecz (na terenie teoretycznie słabszej drużyny) jakoś do półfinału
1
@BarcaInfo Jeśli Neymar ma nie przyjść, nie sprzedawałbym Coutinho. Dembele złapie kontuzję i jesteśmy bez zmienników w ataku
12
@BarcaInfo Dobrze widzę, czy my się "chwalimy" tym, że piłkarz Barcelony podał wcale nietrudną piłkę do przodu? Messi takich piłek to 20 co mecz ma
0
@Lincolm czy udane to dowiemy się po finale LM (jeśli w ogóle do niego dojdziemy)
0
@jeonek póki gra Messi, to będę oglądał każdy mecz Barcelony, niezależnie z jakim trenerem/zarządem i w jakich rozgrywkach
1
Szczerze mówiąc, nie wiem w czym Dembele był lepszy od Malcoma w poprzednim sezonie. Obaj strzelili ważne bramki z Interem, jeden pokazał się w superpucharze, drugi w meczu z Realem. Tylko co z ligą mistrzów? Jeden w szpitalu, drugi na ławce. Różnica jest w tym, że Brazylijczyk zagrał dwa razy mniej od Francuza. Do tego Malcom lepiej dogadywał się z Leo. Zapraszam do dyskusji (nie jedźcie po mnie od razu, że nie znam się na piłce, może faktycznie coś przeoczyłem, albo czegoś nie dostrzegam)
0
Zawodnik, który nigdy nie przeszedł do Barcelony, ale mogłoby się wydawać, ze byłby idealnym transferem. Jakie są wasze typy? Moje: KDB i Aguero
6
@Granto dlatego jestem za sprzedaniem Rakiticia
0
@VamosRakieta 18 trofeów mmm
0
Ter Stegen- Semedo (czy tam Roberto) - Pique - Lenglet - Alba - De Jong - Rakitic - Arthur - Messi - Griezmann - Neymar i dwa tryplety z rzędu
3
@Odesseiron heheheh
0
No Messi no party
0
@Socjopata Pominąłem transfer Benzemy?
3
Droga administracjo, w następnej aktualizacji prosimy o lepszą jakość serwerów zamiast tych wszystkich bajerek jak oznaczanie użytkowników czy inne nowości. 5 komentarzy w przeciągu 30 sekund i strona leży. Myśle, ze ta zmiana powinna być priorytetem w najbliższym czasie
0
Szkoda, ze nie ma dwóch De Jongów żeby zastąpić Rakiticia i Busquetsa jednocześnie :(
3
@Janas11224 nie ma żadnego komentarza, który dotyczy o sprzedaniu Dembele, tylko o jego słabej grze. Zmyślaniem czegoś, co nie miało miejsca
1
@Jaro1279 +1, chłopak ma talent, ale Neymarowi może buty czyścić
3
Arthur (Puig) - Busquets (Vidal) - De Jong (Rakitic) chyba taka linia pomocy byłaby najlepsza na następny sezon
0
@bialagora Matka Rabiota, grubas De Jonga, agent Ronaldo i jeszcze do tego ojciec Neymara, za kilka lat będą mieli duże problemy z finansami.
10
@BarcaInfo
>Nowa Barca
>Rakitić w pierwszym składzie
Wybierz jedną opcję
0
Widzielibyście jakiegoś piłkarza z Realu w naszej drużynie? (nie licząc Hazarda i pewnego Japończyka)
0
Wiadomo kiedy Leo odbierze złotego buta?
24
@Aerox Akurat tutaj ma rację. Oni chyba już zapomnieli kto był bohaterem w finałach LM (i nie, nie był to pewien Portugalczyk)
3
@Makalu przecież to tylko w celach humorystycznych, nie spinaj tak :D
5
@Katalończyk 99 a to dyscyplina i zasady się zmieniają, kiedy nadchodzą mecze o stawkę?
26
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67179284_2531594916906298_6201957918162550784_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkqr9nSbCtfEoBtzHpach3FO3KHUq8uPuPx-KDIo1RYNNEa7bIwfZK-Wh7PGAIsn4E&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=54fc05da91c314ee29648df89ceaa13d&oe=5DE9196D
hehe