Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ale trzeba być ślepym człowiekiem, aby twierdzić, ze Ronaldo jest lepszy od Messiego
1
Ale Ronaldo jest dziś kasowany
1
Co XD?
0
No nie zgodzę się z Tobą, to jakby powiedzieć, ze spotkania z PSG, z Chelsea na Camp Nou czy nawet z kogutami nie byli szalonymi meczami. Po prostu trzeba poprawić skuteczność, bo gra z tyłu wczoraj była bardzo dobra
0
Zawodnik, który rok temu grał w ekstraklasie jest OBECNIE lepszy od piłkarza, który swojego czasu wygrywał wyścigi o złotego buta z Messim czy Ronaldo
1
A ile dzisiejszych klarownych sytuacji miało miejsce bez udziału Messiego? 0?
1
Nie wiem czemu Suareza nazwałeś Semedo, ale okej
1
Oczywiście Suareza nie chce krytykować, bo jednak wyrobił swoje nazwisko na najwyższa skale, ale jeśli zastąpiłby obojętnie jakiego napastnika z ekstraklasy, nikt nie zauważyłby różnicy i to tak na poważnie
2
Dzisiaj Rakitic potrzebował tylko 4 kontaktów z piłka, aby odwrócić się o 180•
0
Samo to, ze Suarez zagrał dziś 90 min jest niezrozumiałe i conajmniej głupota ze strony Valverde
0
Moim zdaniem Suarez już nigdy nie znajdzie tej formy, chyba, ze z Leganes czy Huesca. Nie oszukujmy się, 3 lata bez zdobytej bramki na wyjeździe nie jest przypadkiem
8
W sumie śmieszna sytuacja, Semedo podaje dobrą piłkę do Suareza, który następnie z pierwszej piłki wywala piłkę na aut i co? Pretensje do Portugalczyka, WTF
0
Messi to niezłego wkurwa miał na Suareza, po każdej jego akcji głowa w dół, czekałem aż w końcu wybuchnie.
0
Ma ktoś statystyki Suareza z 1 połowy?
1
Jak Malcom nie wejdzie za Suareza w 46 min to zwątpię w tego trenera
0
Suarez wtf????
0
Działa wamm Polsat sport premium??
0
Działa wam Polsat sport premium?
0
Czyli Rakitic bliżej lewej strony w środku pola? Czy coś źle na to patrzę?
1
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to moim zdaniem
Alena > Vidal
Vidal > Coutinho
Coutinho > Alena
Więc takie trochę zamieszanie w głowie, osobiście jednak bym postawił na Vidala
0
Kiedy ostatnio raz przegraliśmy u siebie w lidze mistrzów?
0
Jakaś stronka angielska na fb podała, ale raczej prawdziwe, conajwyzej można byłoby ilosc dryblingów sprawdzić
46
W sezonie 18/19 najwiecej...
Goli ma Messi
Asyst ma Messi
Kluczowych podań ma Messi
Dryblingów ma Messi
Pozdro XD
1
Aha to Fajne pudło xDDDDD
0
The most goals vs the top 6 teams in England:
Sergio Aguero (43)
Jamie Vardy (29)
Lionel Messi (22)
Harry Kane (21)
Wayne Rooney (20)
Robin Van Persie (18)
Okey...?
1
Pochwali się potem mediom :D
1
Wszyscy na Messiego się rzucają, ale jaki Alena uprawia sport to nie wiem
0
Zawsze można w piątek lecieć hehe
0
Jedyną wadą meczów o 20:45 jest taki, że czas się strasznie dłuży
2
Takie pytanko, jeśli znów odpadniemy w lidze mistrzów, to jaki jest sens, aby Valverde nadal był naszym trenerem. La Liga I puchar króla zdobywamy już od lat (nawet mając słabszy skład, byliśmy zmuszeni graniem Denisem czy Gomesem i nie stanowiło to problemu, aby wygrać x raz te rozrywki). Problem tkwi w lidze mistrzów, choć tez biorę pod uwagę to, że w najwiekszych rozgrywkach potrzebne jest szczęście czy tez pomoc ze strony sędziów (świadoma czy nie). Styl pozostawia wiele do życzenia... i pamietajmy, ze mamy najlepszego zawodnika na świecie, który wiele razy nas ratował w poprzednim sezonie (w tym również). Co sądzicie na ten temat? Ciekaw jestem waszych argumentów