24

Ale trzeba być ślepym człowiekiem, aby twierdzić, ze Ronaldo jest lepszy od Messiego

1

Ale Ronaldo jest dziś kasowany

1

Co XD?

0

No nie zgodzę się z Tobą, to jakby powiedzieć, ze spotkania z PSG, z Chelsea na Camp Nou czy nawet z kogutami nie byli szalonymi meczami. Po prostu trzeba poprawić skuteczność, bo gra z tyłu wczoraj była bardzo dobra

0

Zawodnik, który rok temu grał w ekstraklasie jest OBECNIE lepszy od piłkarza, który swojego czasu wygrywał wyścigi o złotego buta z Messim czy Ronaldo

1

A ile dzisiejszych klarownych sytuacji miało miejsce bez udziału Messiego? 0?

1

Nie wiem czemu Suareza nazwałeś Semedo, ale okej

1

Oczywiście Suareza nie chce krytykować, bo jednak wyrobił swoje nazwisko na najwyższa skale, ale jeśli zastąpiłby obojętnie jakiego napastnika z ekstraklasy, nikt nie zauważyłby różnicy i to tak na poważnie

2

Dzisiaj Rakitic potrzebował tylko 4 kontaktów z piłka, aby odwrócić się o 180•

0

Samo to, ze Suarez zagrał dziś 90 min jest niezrozumiałe i conajmniej głupota ze strony Valverde

0

Moim zdaniem Suarez już nigdy nie znajdzie tej formy, chyba, ze z Leganes czy Huesca. Nie oszukujmy się, 3 lata bez zdobytej bramki na wyjeździe nie jest przypadkiem

8

W sumie śmieszna sytuacja, Semedo podaje dobrą piłkę do Suareza, który następnie z pierwszej piłki wywala piłkę na aut i co? Pretensje do Portugalczyka, WTF

0

Messi to niezłego wkurwa miał na Suareza, po każdej jego akcji głowa w dół, czekałem aż w końcu wybuchnie.

0

Ma ktoś statystyki Suareza z 1 połowy?

1

Jak Malcom nie wejdzie za Suareza w 46 min to zwątpię w tego trenera

0

Suarez wtf????

0

Działa wamm Polsat sport premium??

0

Działa wam Polsat sport premium?

0

Czyli Rakitic bliżej lewej strony w środku pola? Czy coś źle na to patrzę?

1

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to moim zdaniem
Alena > Vidal
Vidal > Coutinho
Coutinho > Alena
Więc takie trochę zamieszanie w głowie, osobiście jednak bym postawił na Vidala

0

Kiedy ostatnio raz przegraliśmy u siebie w lidze mistrzów?

0

Jakaś stronka angielska na fb podała, ale raczej prawdziwe, conajwyzej można byłoby ilosc dryblingów sprawdzić

46

W sezonie 18/19 najwiecej...
Goli ma Messi
Asyst ma Messi
Kluczowych podań ma Messi
Dryblingów ma Messi

Pozdro XD

1

Aha to Fajne pudło xDDDDD

0

The most goals vs the top 6 teams in England:
Sergio Aguero (43)
Jamie Vardy (29)
Lionel Messi (22)
Harry Kane (21)
Wayne Rooney (20)
Robin Van Persie (18)
Okey...?

1

Pochwali się potem mediom :D

1

Wszyscy na Messiego się rzucają, ale jaki Alena uprawia sport to nie wiem

0

Zawsze można w piątek lecieć hehe

0

Jedyną wadą meczów o 20:45 jest taki, że czas się strasznie dłuży

2

Takie pytanko, jeśli znów odpadniemy w lidze mistrzów, to jaki jest sens, aby Valverde nadal był naszym trenerem. La Liga I puchar króla zdobywamy już od lat (nawet mając słabszy skład, byliśmy zmuszeni graniem Denisem czy Gomesem i nie stanowiło to problemu, aby wygrać x raz te rozrywki). Problem tkwi w lidze mistrzów, choć tez biorę pod uwagę to, że w najwiekszych rozgrywkach potrzebne jest szczęście czy tez pomoc ze strony sędziów (świadoma czy nie). Styl pozostawia wiele do życzenia... i pamietajmy, ze mamy najlepszego zawodnika na świecie, który wiele razy nas ratował w poprzednim sezonie (w tym również). Co sądzicie na ten temat? Ciekaw jestem waszych argumentów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?