Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde będzie naszym barcelońskim Fergusonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co myślicie na temat Busquetsa? Jeszcze niedawno pojawiła się teoria, ze jest on naszym najważniejszym zawodnikiem zaraz po Messim, oczywiście byłem zgodny... ale czy to prawda? Faktycznie Busquets od przynajmniej 2 sezonów nie gra wybitnie, żeby nie powiedzieć słabo. W tym sezonie bardzo dużo głupich strat, niedokładnych kilkumetrowych podań, brak jakichkolwiek asyst czy bramek (tak wiem, ze defensywny pomocnik, wiec to normalne) czy brak podań przechodzące pewną formację. W tym sezonie zapamiętałem tylko jak założył dziurę jednemu z zawodników Atletico i tyle... ostatnio jakieś symulki, dziwne. Na pewno w tym sezonie nie zaliczył dużo odbiorow (choć nie powinno sugerowac się statystykami w piłce nożnej), jego gra jest jakby bez jaj... Co myślicie na ten temat? Może po prostu wymyślam głupoty podczas po prostu braku formy. Osobiście bliżej przyglądnę się jego grze w nadchodzących meczach
1
"Jak pokazuje Rakitic od 4 lat to tak potrzebujemy kogos takiego"
Bzdury
0
Tylko godzina
3
U Messiego na instagramie często spotykane są teksty typu "Come to besiktas" "Come to ALLAH" XD
0
Jak myślicie, kogo Real kupi w letnim okienku? Pewnie rozbiją bank, stawiam na Hazarda i Icardiego i pewnie kogoś jeszcze
0
A jakieś szersze informacje?
0
Wie ktoś, kiedy będzie losowanie grup Copa America 2019? (na google nie mogę znaleźć)
0
W sumie jakby po mnie Messi zadzwonił, to długo bym się nie zastanawiał ;p
0
Wczoraj byłem zmuszony do oglądania meczu w 720p mając 500 KB/s, o dziwo mecz chodził płynnie, raz tylko musiałem odświeżyć stronkę
4
From 10/11 season onward, Barcelona have played Sevilla 25 times.
With Messi:
Played - 23
Defeats - 0
Without Messi:
Played - 2
Defeats - 2
3
Nieźle te 5-1 zaślepiło wszystkich. Nie dość ze gralismy z najsłabszym Realem od lat (którego jakieś CSKA lało 3-0 na ich własnym terenie) to jeszcze jestem ciekaw jakby potoczył się mecz, gdyby nie słupek Benzemy (edit: Modricia oczywiście)
3
Nie chce krytykować Valverde czy zawodników. Ale jedna sprawa... jeśli w pucharze króla dostajemy w dupę 1-2 od Levante na wyjeździe (Messiego i chyba Suareza nie było), to czego my oczekujemy nie wystawiając w 1 składzie Messiego, Suareza, Alby (i to wszystko pod nieobecność Dembele)? Messi odpoczywał w niedziele, odpoczywał dzisiaj i w niedziele zagra 90 min przebiegając 5km aby być zregenerowany na rewanż? 3 mecze odpuszczać na rzecz jednego? Kompletnie nie rozumiem decyzji Valverde, gramy teraz z Girona, tam moglibysmy dokonać pewnych rotacji. Argument ze Puchar króla jest nieważny?? W takim przypadku Valverde nie wystawiłby na rewanż z Levante podstawowej 11
1
Coutinho jest wspaniałym zawodnikiem, ale nie na Barcelonę. Widać, że mu coś siedzi w głowie...
11
>Ćwierćfinał pucharu króla
>Wyjazd, jeden z najcięższych terenów
>W poprzednim meczu Messi odpoczywał (pewnie w tych 30 minutach przebiegł w sumie 2km) -> Nie powołaj go na ten mecz
1
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-NT44-iYLq-8Azw_lionel-messi-reprezentacja-argentyny-664x0-nocrop.jpg
Zostawić ich na jeden mecz samych
0
To co Valverde może teraz Messi odpoczynek w niedzielę, żeby był gotowy na rewanż?
1
Barcelona bez Messiego nie istnieje, zaraz ktoś wyskoczy z El Clasico, ale to prawda
5
Na razie w tym sezonie bardziej zaimponował mi Denis niż Malcom, poważnie
0
Na co przeznaczyło Monaco pieniądze z Mbappe? Dokonali jakieś transfery?
1
Wiadomo, ze trofea drużynowe są najważniejsze, ale mam nadzieje, ze Messi zdobędzie w tym roku złota piłkę. Dlatego kibicuje mu, aby zdobył jak największa ilość bramek i asyst w lidze i w lidze mistrzów. Jeszcze Copa America w tym roku nas czeka :) a nie oszukujmy się złota piłka jest jaka jest, ale wolałbym, żeby najwiecej tych piłek miał najlepszy zawodnik na świecie, niż kto inny
0
Szczerze mówiąc (po zobaczeniu listy powołanych, )mam nadzieje, ze jutro będzie remis, najlepiej bramkowy
0
Może i biologicznie Ronaldo ma te 23 lata, ale jak patrzę na jego zwrotność w dzisiejszym meczu, to niezły zaliczył zjazd w dół, ale w sumie lata robią swoje
0
Czy Girona nadal ma (o ile miała) jakąś umowę z M.City, taką samą jak ma mieć Barca z Sassuolo? Kiedyś mi się obiło to o uszy a nie jestem pewny tej informacji. Jak coś pomieszałem, to sorki za wprowadzenie w błąd ;p
0
O kurde przepiękna, choć wolałbym, aby podnoszona koszulka przez Leo również była w kolorze szarym
12
Z całego serca życzę im odpadnięcia z Manchesterem :)
67
Nie oszukujmy się, transfer do PSG była jedną z najgorszych decyzji jaka mógł popełnić Neymar w swojej karierze
3
Messi więcej bramek w tym sezonie z prawej nogi, niż Cristiano z lewej ;p
0
Messi musi odpocząć XD.
3
Pewnie i tak wejdzie w drugiej połowie