Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale bramaaa w meczu Manchesteru
0
Myślicie, że jakby Neymar został w Barcelonie, to Katalończycy sprowadziliby Coutinho? Bo Dembele raczej by nie przyszedł
0
Przypomni ktoś, dlaczego Guardiola opuścił Barcelony, jakiś konkretny powód? Raczej żadnego konfliktu z piłkarzami nie było czy po prostu Pep poszukiwał nowych wyzwań?
4
W jakiej kapitalnej formie? Spójrzcie na ich ostatnie mecze...
0
To Messi wygrał nam dublet, nie Valverde
0
Akurat mecz z Gironą można przeboleć. Ale znów gramy totalne nic w meczu wyjazdowym. Gdybyśmy dzisiaj grali z Romą, znów byśmy dostali 3 w plecy. Styl i mentalność ta sama
0
Co? XD
3
Rakitic lepszy od Pogby, najbardziej absurdalne stwierdzenie w historii
0
W następnym meczu chciałbym zobaczyć Semedo na prawej stronie, zamiast Roberto oraz Vidala za Busquetsa, oraz najlepszy lizodup (nie pomocnik) Modricia powinien ustąpić miejsca dla Arthura
0
Jak Messi nie ma swojego dnia, to ten klub jest martwy. Zapraszam do dyskusji
1
Messi w sezonie 11/12 był najlepszym napastnikiem na świecie
Messi w sezonie 14/15 był najlepszym skrzydłowym na świecie
Messi w sezonie 18/19 (i wcześniej) jest najlepszym pomocnikiem na świecie?
2
Kiedyś to były czasy, jak się chciało Mascherano na DM... po kilku meczach każdemu się już odechciało tego pomysłu
0
Ciekawe kto by zdobył nagrody indywidualne, gdyby to Liverpool wygrał finał LM... jeszcze Salah by wygrał nagrodę FIFA i do tego ZP XD
0
Miałem na myśli top3 :p
0
Jeśli Messiego wykluczył mundial, w którym zagrał przeciętnie, to co powiedzieć o De Gea, który na 5 strzałów puścił 5 bramek?
2
Decyzja, aby grać dla Argentyny, a nie dla Hiszpanii była najgorszym wyborem Messiego w jego karierze, ale nie wiedział, jak będzie wygląda przyszłość.
3
Nie, ale asyst to czemu nie? 1 asysta w całej edycji LM mówi samo za siebie, a moim zdaniem (Niekażdy się musi zgodzić) Rakitić był lepszym zawodnikiem od Modricia na Mundialu, w dodatku uratował mu dupę, po tym jak Luka zmarnował karnego. (Przypominam, jaka była burza, po tym jak Messi spudłował karnego.
0
Bramki i asysty w LM i La Lidze
4
Przecież ta nagroda dla Modricia jest żałosna, zrobili wszystko, aby zdobył ją ktoś "nowy". Messi i Ronaldo zniszczyli go statystykami pod każdym względem (nawet asyst)... ale jeśli statystyki nie grają to tak samo mógł tę nagrodę dostać Varane, który w dodatku wygrał jeszcze MŚ.
2
Osobiscie zamienilbym Umtitiego za Suareza, bo grając w 10 z 2 gościami którzy nie cofają będzie trudne
0
Ciekawe czy w późniejszej fazie, Messi będzie podlegał rotacjom...
0
pytanie do starszych kibiców, kto bardziej wam imponował/imponuje, Mbappe w tym momencie czy Messi w wieku 19 lat, byłem wtedy młody i zbytnio nie pamiętam tamtych czasów.
5
Jakikolwiek mecz piłki nożnej > F1
0
Czemu na komputerze explorer szybciej mi chodzi od Chrome? XD
28
Ale bym się cieszył gdyby Manchester i Valencia zagrali mecze życia i wywalili Juventus do ligi europy :))
1
Messi pierwszy raz coś wstawił na insta od 2 miesięcy :D
0
Właśnie też się nad tym zastanawiałem i chyba Busquets jest lepszą opcją
5
Osobiście chciałbym zobaczyć skład Ter Stegen - Semedo - Lenglet - Umtiti - Alba - Arthur - Vidal - Coutinho - Messi - Malcom - Dembele, ale trenerem nie jestem i pewnie przesadzam :P
0
Komentarz usunięty
82
A co robi Busquets? Gościu raz zasymulował (i to już chyba z 8 lat temu) w meczu z Intererem i ludzie go do symulantów wliczają