Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mit już dawno obalony
0
Ciekawe kiedy Rakitic odpocznie jak nie dzisiaj
0
Ale ta Sevilla jest słaba
0
Myśle, ze jeśli mieliby nas wyrzucić to już by to zrobili. Ale może dlatego ze jestem optymista
0
Myśle, ze dopiero po oficjalnym komunikacie można podyskutować. Wiadomo, ze teraz będą trzymać w napięciu kibiców, zawsze jest tak niezależnie od sytuacji
1
Messi wczoraj z dwoma asystami czy z jedna? Na niektorych stronach pisze, ze Pierwsza bramka została zaliczona dembele, a jeszcze inne, ze był to gol samobójczy, jaka jest oficjalna wersja?
11
Nie, ale wszyscy są już obsrani, zamiast poczekać na oficjalne info
0
Wszystkie mecze (wraz z finalem) w pucharze krola beda niedostepne w polskiej telewizji?
0
Jutro idę pierwszy raz na siłkę sam, zawsze ćwiczyłem w domu, albo z kimś. Nie mam bladego pojęcia jak używać sprzętu i tutaj mam pytanie. Czy normalnie będę mógł kogoś popytać (być może notorycznie) z trenerów czy będę musiał zapłacić za "pomocnika"
17
Z całym szacunkiem do innych klubów, moim zdaniem jednak Real i Barcelona są pod każdym względem (marketing, piłkarsko) półkę wyżej niż Manchestery, PSG czy inne Bayerny. Jeśli chodzi o pieniądze, to myślę, że w Barcelonie zarabiałby podobnie. Problemem może być również pierwsza 11, ale myślę, że śmieszne jest trochę to, że 20-latek pragnie z góry grać w pierwszej 11 w jednym z najlepszych klubów na świecie
0
Wybranie PSG na rzecz Realu czy Barcelony jest głupotą
1
Klasyk the sound of solenie :)
0
To nie przejdzie, to jest coś w stylu, jakby Małecki czy Błaszczykowski miał przejść do Cracovii/Legii, polecam sprawdzić ostatni mecz z Chelsea co Morata wyczyniał
0
Szanuje twoje zdanie również, ale mówiąc, ze Rakitic gra dzisiaj bardzo dobrze, udawiadniasz, ze masz zerowe pojęcie na temat futbolu
1
Od 3 sezonów około, radzę bliżej się przyjrzeć straconym bramkom w ćwierćfinałach lidze mistrzów czy w pamiętnym 4-0 przeciwko PSG, pozdrawiam!
3
Z całym szacunkiem do każdego, ale przybliżając się bliżej Rakiticowi w tym meczu stwierdzam, ze trzeba być niezle zaślepiony jeśli ktoś myśli ze jest on od czarnej roboty. Dużo strat, przegrane pojedynki 1v1, a jego zwrotność poniżej oczekiwań mówiąc niebrzydko. Najgorszy na boisku po Busim i Roberto
0
Właśnie włączyłem mecz, czemu jest nadal 0-0?
12
Eden Hazard:
"... Two GOATs? There’s only one GOAT, Lionel Messi..."
0
Artur, Vidal czy Rakitić? Który zawodnik najlepiej się spisuje w tym sezonie według Was? Według mnie zdecydowanie Vidal
0
Faktycznie, pomylilo mi sie, dzieki za odpowiedz
0
Czy w 1/16 pucharze Wloch sa rewanze?
0
Wchodzisz na La Ramble i czytasz, ze Messi ogranicza Dembele, dobry poczatek weekendu!
1
Chyba, że Malcom jako rezerwowa 9?
Edit: przypomniał mi się wczorajszy mecz
0
Coutinho jest zbyt przewidywalny
0
?
Up. tak liczą się podwójnie
0
Wtedy pewnie ustawienie z 3 obrońcami by się pojawiło
0
Messi ma nieoficjalnie skończyć karierę w 2024 roku. Źródło: jakaś stronka na fb
Ogólnie pewnie jakies fake info, ale strasznie to brzmi
1
Cristiano Ronaldo
16
Dziękuje Messi, ze przynajmniej Ty sprawiasz, że pojawia się uśmiech podczas oglądania Barcy
6
Nie zdziwcie się, jak Coutinho nie będzie miał formy na wiosnę... on nic nie gra