0

Dzięki, nie wiem jak to przeoczyłem

1

Na jakim na kanale mecz Realu leci? Na eleven 2 wywiad z Iniestą trwa

0

Valencia w tym okienku się wzmocniła? Bo tak zastanawiam się jak im pójdzie w LM

0

Bardziej Real opluł sam siebie błędami w obronie, ale fakt jedna porażka niczego nie zmienia i Atletico będzie mocne w tym sezonie

0

a to, że dalej nie ma varu w LM jest tylko dowodem, że występują liczne korupcje, przekręty...

0

"O zwycięstwie pomocnika przesądziło przede wszystkim ponowne wygranie Ligi Mistrzów z Realem Madryt i zdobycie wicemistrzostwa świata na turnieju w Rosji. Wyboru dokonało 55 dziennikarzy z federacji zrzeszonych w UEFA, a także 80 trenerów, którzy wzięli udział w zeszłorocznej fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy."



Czy Ci sami ludzie wybierają zwycięzce ZP czy inni? Mam na myśli dziennikarzy m.in

0

Wiem, ale sugerowałem się sprawiedliwością, sory

0

Czyli ZP dla Messiego albo Modricia, bo CR poza LM nic nie pokazał, a nagroda UEFA była tylko i wyłącznie za LM (i chyba mundial) a w lidze i pucharze Messi go przyćmił

0

Manchester, Valencia? Niezłe ogórki XD

3

Co ma literka grupy do poziomu trudności? przecież to nie ma znaczenia, a tutaj płaczą, że Real ma słabą grupę, a jeszcze przeciwników nie znają xD

0

Jak Juventus zostanie wylosowany, to na pewno ten ziomek wspomni o Ronaldo.

0

Co ma być 2 godziny po losowaniu? Nie usłyszałem dokładnie

2

99% ludzi ma wyjechane na tą przedmowę lol

0

Właśnie przeczytałem, że nagrodę UEFA powinien wygrać Ronaldo, bo był zwycięzcą LM, królem strzelcem i zdobył najładniejszą bramkę w edycji. Czy tylko dla mnie ten 3 argument jest bez sensu i nie powinno się mieć znaczenia, kto zdobędzie najładniejszą bramkę?

0

Pamiętajcie, że rotować też nie ma co na siłę, ważne jest zgranie zawodników. Taki Dembele musi jeszcze pograć z Messim, Albą itd, aby pokazać swoje najwyższe umiejętności. Oczywiście mam nadzieję, że rotacje będą przemyślane i mądre

11

Messi jest najlepszy na świecie

4

Nie chcę rozpoczynać dyskusji, ale ostatnie mecze Ronaldo i Messiego pokazują, jacy to są piłkarze i na jakim są poziomie. Cristiano oprócz profesorskich zagrań na kilka metrów z dala od bramki przeciwnika, nic nie pokazał (Nawet nie wspominam o asyście, bo to był przypadek) Messi poza kilkoma genialnymi piłkami do Dembele czy Suareza też nic nie pokazał. W tych meczach zagrali na bardzo podobnym poziomie. Przejdźmy do ocen. Ronaldo zostaje zawodnikiem meczu, ocena za występ również wysoka (koło 8.5) i znajduje się w najlepszej 11 kolejki. Messi? średnia koło 6, ogólnie według wielu rozegrał słabe spotkanie ( zgadzam się). To jest taka olbrzymia różnica między tymi dwoma piłkarzami.

1

Przecież ten karny był legitny, podobnie Neymar strzela. A zresztą podobnie kiedyś strzelił Messi z Milanem i karny był powtórzony, a nie anulowany...

0

Skróci ktoś pierwsze 30 minut Girony z Realem?

0

Skróci ktoś mecz Girony z Realem?

1

Real dostaje od katalońskiego klubu, a ja oglądam relację tekstową, bo net za słaby, a telewizor zajęty, bo goście przyszli...

1

Ma ktoś linka do meczu Realu?

0

Czy Dembele albo Malcom nadawaliby się na środkowego napastnika? Przy Ousmanie to pewnie poleciałem, ale nie oglądałem jego meczów w BVB, a Malcoma to jego gry rownież nie oglądałem

0

Barcelona superstar Lionel Messi, has told the club to beat rivals Real Madrid to the signing of €180m Kylian Mbappe before the end of the transfer window.

La Liga clubs have until August 31 to sign new players

Niestety źródła nie mam :/

2

Właśnie wyczytałem, że Mbappe jest lepszy od Neymara, pora umierać (bo w tamtym sezonie był dużo lepszy, bo Neymar był kontuzjowany XD)

0

Nie wiem czy piłki Messiego są na serio takie magiczne, ale zawsze po otrzymaniu futbolówki od Leo przez obronę, to taki Alba, Suarez czy Dembele nagle tracą technikę i nie potrafią piłki wsadzić do bramki czy podać koledze, który znajduje się w lepszej sytuacji

0

Tak rezerwowo na pewno nie będzie

0

Jak widzicie skład na Huesce? Ja mam nadzieję, że od 1 minuty zagra Semedo, Arthur i Malcom

0

Też uważam, że zmiany były tragiczne, pod względem czasu... ale ja daję jeszcze czas

0

Ludzie, spokojnie... to jest druga kolejka z trudnym rywalem (niedawno przegraliśmy tutaj 1-0), najważniejsze są 3 punkty. Oczywiście, że styl bardzo słaby, ale przy dzisiejszej murawie, ciężko byłoby o ładną piłkę. Niech się chłopacy zgrają i dopiero później powinniśmy ocenić Valverde i spółkę. Mecz do zapomnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?