Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, nie wiem jak to przeoczyłem
1
Na jakim na kanale mecz Realu leci? Na eleven 2 wywiad z Iniestą trwa
0
Valencia w tym okienku się wzmocniła? Bo tak zastanawiam się jak im pójdzie w LM
0
Bardziej Real opluł sam siebie błędami w obronie, ale fakt jedna porażka niczego nie zmienia i Atletico będzie mocne w tym sezonie
0
a to, że dalej nie ma varu w LM jest tylko dowodem, że występują liczne korupcje, przekręty...
0
"O zwycięstwie pomocnika przesądziło przede wszystkim ponowne wygranie Ligi Mistrzów z Realem Madryt i zdobycie wicemistrzostwa świata na turnieju w Rosji. Wyboru dokonało 55 dziennikarzy z federacji zrzeszonych w UEFA, a także 80 trenerów, którzy wzięli udział w zeszłorocznej fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy."
Czy Ci sami ludzie wybierają zwycięzce ZP czy inni? Mam na myśli dziennikarzy m.in
0
Wiem, ale sugerowałem się sprawiedliwością, sory
0
Czyli ZP dla Messiego albo Modricia, bo CR poza LM nic nie pokazał, a nagroda UEFA była tylko i wyłącznie za LM (i chyba mundial) a w lidze i pucharze Messi go przyćmił
0
Manchester, Valencia? Niezłe ogórki XD
3
Co ma literka grupy do poziomu trudności? przecież to nie ma znaczenia, a tutaj płaczą, że Real ma słabą grupę, a jeszcze przeciwników nie znają xD
0
Jak Juventus zostanie wylosowany, to na pewno ten ziomek wspomni o Ronaldo.
0
Co ma być 2 godziny po losowaniu? Nie usłyszałem dokładnie
2
99% ludzi ma wyjechane na tą przedmowę lol
0
Właśnie przeczytałem, że nagrodę UEFA powinien wygrać Ronaldo, bo był zwycięzcą LM, królem strzelcem i zdobył najładniejszą bramkę w edycji. Czy tylko dla mnie ten 3 argument jest bez sensu i nie powinno się mieć znaczenia, kto zdobędzie najładniejszą bramkę?
0
Pamiętajcie, że rotować też nie ma co na siłę, ważne jest zgranie zawodników. Taki Dembele musi jeszcze pograć z Messim, Albą itd, aby pokazać swoje najwyższe umiejętności. Oczywiście mam nadzieję, że rotacje będą przemyślane i mądre
11
Messi jest najlepszy na świecie
4
Nie chcę rozpoczynać dyskusji, ale ostatnie mecze Ronaldo i Messiego pokazują, jacy to są piłkarze i na jakim są poziomie. Cristiano oprócz profesorskich zagrań na kilka metrów z dala od bramki przeciwnika, nic nie pokazał (Nawet nie wspominam o asyście, bo to był przypadek) Messi poza kilkoma genialnymi piłkami do Dembele czy Suareza też nic nie pokazał. W tych meczach zagrali na bardzo podobnym poziomie. Przejdźmy do ocen. Ronaldo zostaje zawodnikiem meczu, ocena za występ również wysoka (koło 8.5) i znajduje się w najlepszej 11 kolejki. Messi? średnia koło 6, ogólnie według wielu rozegrał słabe spotkanie ( zgadzam się). To jest taka olbrzymia różnica między tymi dwoma piłkarzami.
1
Przecież ten karny był legitny, podobnie Neymar strzela. A zresztą podobnie kiedyś strzelił Messi z Milanem i karny był powtórzony, a nie anulowany...
0
Skróci ktoś pierwsze 30 minut Girony z Realem?
0
Skróci ktoś mecz Girony z Realem?
1
Real dostaje od katalońskiego klubu, a ja oglądam relację tekstową, bo net za słaby, a telewizor zajęty, bo goście przyszli...
1
Ma ktoś linka do meczu Realu?
0
Czy Dembele albo Malcom nadawaliby się na środkowego napastnika? Przy Ousmanie to pewnie poleciałem, ale nie oglądałem jego meczów w BVB, a Malcoma to jego gry rownież nie oglądałem
0
Barcelona superstar Lionel Messi, has told the club to beat rivals Real Madrid to the signing of €180m Kylian Mbappe before the end of the transfer window.
La Liga clubs have until August 31 to sign new players
Niestety źródła nie mam :/
2
Właśnie wyczytałem, że Mbappe jest lepszy od Neymara, pora umierać (bo w tamtym sezonie był dużo lepszy, bo Neymar był kontuzjowany XD)
0
Nie wiem czy piłki Messiego są na serio takie magiczne, ale zawsze po otrzymaniu futbolówki od Leo przez obronę, to taki Alba, Suarez czy Dembele nagle tracą technikę i nie potrafią piłki wsadzić do bramki czy podać koledze, który znajduje się w lepszej sytuacji
0
Tak rezerwowo na pewno nie będzie
0
Jak widzicie skład na Huesce? Ja mam nadzieję, że od 1 minuty zagra Semedo, Arthur i Malcom
0
Też uważam, że zmiany były tragiczne, pod względem czasu... ale ja daję jeszcze czas
0
Ludzie, spokojnie... to jest druga kolejka z trudnym rywalem (niedawno przegraliśmy tutaj 1-0), najważniejsze są 3 punkty. Oczywiście, że styl bardzo słaby, ale przy dzisiejszej murawie, ciężko byłoby o ładną piłkę. Niech się chłopacy zgrają i dopiero później powinniśmy ocenić Valverde i spółkę. Mecz do zapomnienia.