0

Wiadomo kiedy Rakitic i Umtiti wracają do klubu?

0

Co myślicie o ludziach, którzy myślą, że Ronaldo to jest najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej (takich osób jest dużo)? Nie chce wywoływać żadnej kłótni, po prostu luźne pytanie.

10

Znów te gadanie o wielkim Realu. Gdyby sędzia byłby obiektywny w meczu z PSG, to biali skończyliby sezon w lutym

6

Dokładnie rok temu to Real był na miejscu Barcelony, a Barcelona na miejscu Realu.. jak to się wszystko zmienia

0

Jak myślicie, kto zagra z 7 w następnym sezonie?

0

Nie byłby idealny. Griezmann na mundialu za każdym razem spowalniał grę.

20

No źle to ująłem, bardziej "decyzje sędziów". Sugeruję się poprzednimi latami, nie chce umniejszać nic Realowi, ale gdyby nie sędziowie, to może z tych 3 LM byłaby tylko 1 :)

5

W przeciwieństwie do ostatnich lat wydaje mi się, że Barcelona jest głównym faworytem do wygrania LM. Ale chyba nie warto zapeszać, bo jednak szczęście i (nieświadoma czy świadoma) pomoc sędziów mają duże znaczenie

0

Jest już podana oficjalna data losowania grup ligi mistrzów?

1

Pomocników światowej klasy to mamy mało, prawda

0

W sumie głupie pytanie, ale ciekawi mnie odpowiedź. Zamienilibyście Dembele za Kevina De Bruyne? (wiem, że transfer niemożliwy)

0

Czy jest jakikolwiek klub, bramkarz a nawet zawodnik, który zatrzymał Messiego przynajmniej kilka razy, nie myląc się ani razu? W sensie, że zawsze mierząc się przeciwko Messiemu, był górą? W tamtym roku była to jeszcze Chelsea i Buffon, ale szybko się to zmieniło

0

Zakład? Chciałbym aby odeszli, szczególnie Gomes, ale oni nie odejdą

4

Vidal - szklanka
Thiago - szklanka
Rabiot - drewniany
Pogba - same odpały
Nie kupujmy już nikogo, mamy kompletną kadrę

Kwiecień 2019:
Barcelona wraz z okrojonym składem odpada w ćwierćfinale ligi mistrzów! Atletico Madryt swoją defensywną grą zatrzymał jedynego napastnika w Barcelonie - Suareza, gdyż Messi musiał się cofać po piłkę, bo jego koledzy z pomocy, nie byli w stanie wymienić ani jednej składnej akcji. Głównymi winowajcami są mianowicie: Andre Gomes oraz Denis Suarez, który musiał zastąpić Coutinho.

9

Nawet nie wiesz jaki rozgłos miała ta oprawa... dużo osób spoza Polski dowiedziało się bolesnej prawdy

0

Messi ostatnio coś wstawił podczas mundialu. ( O Neymarze się nie wypowiadam, bo chłop już 4000 postów ma, a taki Messi 300)

4

W sumie już nie dziwie się, że ludzie myślą, że Ronaldo jest najlepszy. Przeglądam sobie jego instagrama, a tam codziennie nowe posty (już ich ponad 2000) a w komentarzach "Ronaldo u are THE BEST" "Ronaldo The best player in the world", potem przeczyta to jakiś Janusz i będzie szło to dalej. Wiem, dałem dziwny przykład, ale potem przychodzi jakiś random, który w swoim życiu ogląda tylko finał LM i MŚ czy euro i mówi, że Cristiano jest najlepszym piłkarzem w historii...

Stawianie Ronaldo na pierwszym miejscu w nominacji do złotej piłki, a Messiego wywalić poza trójkę jest kpiną. Może nie jestem obiektywny, ale Messi trzymał formę cały sezon, a kiedy przyszedł słabszy mecz (Roma) niestety drużyna mu nie pomogła. Gdyby Real odpadł z PSG w 1/8, to Ronaldo nie powinien znaleźć się w top 10, bo poza LM (moim zdaniem gdyby nie sędziowie, to byłoby inaczej, ale nie ma co gdybać) i meczem przeciwko De Gea nic nie pokazał przez ten sezon

1

A tu cykkk Kevin de Bruyne zawodnikiem Barcy :v

0

Źle sformułowałem pytanie, chodziło mi tylko o Manchester. Ale z Twoją opinią się zgodze

0

Bayern, PSG, Manchester United. Jak myślicie, jak tym drużynom pójdzie na krajowym podwórku i w LM? :D

18

Nie chcecie ani Thiago ani Pogby w Barcelonie. Przyjdzie liga mistrzów, parę piłkarzy dostanie kontuzji i zagramy w pomocy z Rafinhą, Gomesem i Busquetsem. Podobnie było w poprzednich edycjach ligi mistrzów

0

Tak sobie ziewnąłem, że szczęka mi zdrętwiała, nieprzyjemne uczucie XD

0

Nie jestem w stanie znaleźć statystyk tercetu MSN z roku 2014/15. Wie ktoś może ile % goli należała do nich?

0

Wiadome, ale patrząc na zbliżający się mecz z Sevillą można pokusić się o kilka zmian w składzie

0

Jaka Waszym zdaniem powinna wyglądać główna jedenastka w następnym sezonie?

0

Osobiście myślę, że to będzie koniec Ronaldo. Tam już nie ma takich zawodników jak Kroos, Modric czy Marcelo. Wiadomo, że Cristiano jest znany z genialnych statystyk, które zasłaniają jego grę (połowa poprzedniego sezonu), a teraz będzie miał x razy trudniej, aby tego dokonać.

0

[z własnego przykładu] polecam taką drzemkę 1-2h godzinną w okolicach popołudnia/wczesnego wieczoru (18:00 najlepiej), jeśli macie w planach wytrzymać do godziny 4 nad ranem. Ja zawsze stosuję ten wariant i o takiej 2 nie jestem w ogóle śpiący :)

0

Znajdę kogoś, kto był w Barcelonie i chciałby podać fajne miejscówki do zwiedzania, restauracje itp? Wyjeżdżam na kilka dni i nie chciałbym żałować, że czegoś nie zwiedziłem na przykład :)

0

Nastapil blad w doladowaniu. Prosimy powtorz probe

Wiadomo co jest? Potrzebuje doladowac konto jeszcze dzisiaj, a od rana tylko mi ten napis widnieje. Siec orange...

2

W Polsce to w sumie jeszcze Wisła, a spoza to na pewno United

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?