21

Wszyscy tak mówią o bramkach Suareza w lidze mistrzów, a nikt nie zauważył, że 28 września 2016 (!) roku mecz z Borussią Mönchengladbach był ostatnim wyjazdowym spotkaniem, w którym gola strzelił ktoś inny z Barcelony, niż Messi.

1

Wiadomo, gdzie znajdę strony z ogólnymi statystykami ligi hiszpańskiej, pucharu Króla i superpucharu Hiszpanii? Głównie chodzi mi o króla strzelców itp

0

Wiadomo, kiedy będzie losowanie grup ligi mistrzów 18/19?

0

Szczerze mówiąc nie interesuję się ligą włoską i chce się dowiedzieć czy Milan/Napoli/Inter mają jakieś szanse, aby zostać mistrzem, zamiast Juventusu?

4

najlepszym piłkarzem w historii* tylko ludzie oślepieni bramkami w LM tego nie widzą ;)

0

Jest jakaś stronka, która na bieżąco aktualizacje statystyki z ligi mistrzów/la ligi itp? Chodzi mi głównie o bramki Leo, Cristiano. rekordy itp

0

Macie do wyboru jednego piłkarza, który przyszedłby do nas za darmo. Może być to każdy piłkarz, z każdego klubu, a decyzja innej drużyny jest nieważna. Kto to by był?

18

Janusz powie, że masz kompleks Ronaldo i jesteś fanboyem Messiego po wywiedzi, ale to jest najlepsze, że masz rację. Medialność CR zasłania jego grę

0

Wie ktoś jak wygląda klasyfikacja strzelców w roku kalendarzowym?

3

Na razie Dembele mi japę zamyka, Rafinha słabo, Suarez katastrofalnie, a Messi oczywiście najlepszy jak na razie

2

Jak można pomylić Messiego z Suarezem? XD

0

Czyli co, dzisiaj Messi pierwszy raz podnosi trofeum? :D

0

Wiem, że to niemożliwe, ale mocno mnie ciekawi odpowiedź. Jakbyście zareagowali, jakby Messi przeszedł do Realu? Kim byłby dla Was? Reakcje kibiców Realu też chciałbym poznać

51

Mówcie co chcecie, ale Messiego (jako kapitana) podnoszącego trofeum LM chciałbym zobaczyć!

1

Ciekawe czy byśmy kogoś sprzedali, gdyby nie Everton :P

8

A Neymar zostanie w Barcelona, a Ronaldo w Realu... XD

0

Trening z Messim czy randka z wymarzoną dziewczyną? XD

11

i tak największym naszym transferem jest Coutinho, który będzie mógł grać w LM

26

Osobiście trzymam kciuki, aby Modrić odszedł z Realu. Ta utrata byłaby zdecydowanie bardziej bolesna, niż strata Cristiano

0

Taktykę, styl to trzeba ustawić pod Messiego i innych zawodników z przodu a nie pod Rakiticia.

6

Nie

0

W stu procentach się z Tobą zgadzam.

2

Jestem w stanie zrozumieć niechęci do Pogby po kupnie Arthura i Vidala, chociaż dalej myślę, że taki zawodnik by nam się przydał mocno do wygrania LM. Ale nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy od początku okienka byli przeciwko Thiago Czy Pogbie... w poprzednich edycjach w LM graliśmy z Rafinhą czy Gomesem w środku pomocy, to chyba coś powinno nauczyć... no ale tutaj nie którzy ludzie nawet nie wzięliby Neymara za darmo do Barcelony, nie wiadomo czemu

0

[Pytanie do starszych kibiców]

Czy Messi był kiedyś bliski przenosin do innego klubu? Po przeczytaniu wielu artykułów, dowiedziałem się, że jako 17 latek mógł przejść do Juventusu, a jeszcze wcześniej odrzucił go Real, czy to prawda?

22

Lepszy jest typ kibiców, którzy piszą komentarze typu "Asensio is better than Messi and Ronaldo is the best player in football's history"

0

Stare ale jareee

0

Jest jakas strona, ktora organizuje wyjazd na najblizszy ligowy mecz Barcy?

29

Wiecie jaka jest różnica między Rabiotem a Vidalem? Rabiot w przeciwieństwie do Vidala zastanawiał się czy chce dołączyć do Barcelony, wybierał między lepszym klubem, a pieniędzmi. Vidal po usłyszeniu oferty od Barcelony długo się nie zastanawiał...

6

Jestem w stanie poświęcić każdego piłkarza, a nawet dwóch, żeby skład byłby z Messim i chyba zrobiłaby tak każda drużyna

0

A nie mieli wrócić jakoś później? Czy po prostu skrócili wakacje? Sorki, że tracę Twój czas swoją niewiedzą :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?