1

Od czasu do czasu to nawet Suarez rozgrywa, w sumie, zobacz jak padły bramki za czasów Xaviego i Iniesty, to zobaczysz jak to było

14

Obrońcy Rakiticia, jeśli Chorwat jest tak doskonałym piłkarzem, to dlaczego Messi musi się cofać i rozgrywać piłkę? (Nie mówię, że Rakitic to jest zły zawodnik, bo jest bardzo dobry no ale bez przesady, żeby stawiać go nad Modriciem)

0

W sumie od ćwierćfinałów poza dogrywką w meczu Chorwacji z Rosją i jedenastek w innych meczach, nie czuję większych emocji

1

Minuta ciszy dla innych sportów

0

Czemu kibice wygwizdują tego ziomka obrońcy z Chorwacji?

0

W tym momencie to nie ma żadnego napastnika w formie, może za wyjątkiem Cavaniego i Lukaku (choć z dobrą formą to bym się kłócił)

0

Mi się wydaje, że na tym mundialu drużyny, które grają na kontry, mając silną obronę, wygrywają

0

Ale denerwuje mnie ten mundial... aż dziwne, że Portugalii nie ma w finale

4

Oby Chorwacja ich rozdupcyła w tym finale

4

Dobra to jest Neymar Xdddd

4

Mbappe będzie drugim Neymarem

1

Jest jakiś lepszy zawodnik w tej chwili od Mbappe?

0

Orientujesa się jaka jest rola Rabiota na boisku? To taki bardziej styl Thiago, Eriksena? Broń Boże porównywać jego do nich, ale jestem ciekaw

0

Tak sobie pomyślałem, że odkąd Messi cofa się po piłke, jest "gorszym" zawodnikiem (co nie zmienia faktu, że dalej jest jeden z najlepszych - dla mnie najlepszy na świecie). Po tym jak cofa się po piłke, często na prawej stronie brakuje zawodnika, zarówno w Barcelonie i w Argentynie. Owszem w ten sposób zdobył dużo asyst i kluczowych podań (m.in do Alby) ale najwięcej bramek zdobywa okolicy 16 metra. Messi w sezonie 14/15 grał na skrzydle i był to jeden z lepszych sezonów w jego karierze. Fakt, wtedy był Neymar, Iniesta a nawet Xavi... ale moim zdaniem Valverde powinien przemyśleć tą sytuację. Może od 1 minuty mógłby grać jako rozgrywający, albo przenieść go na inną pozycję... nie wiem, też zależy od kupna jakiegoś pomocnika (np. Thiago) a Wy co tym myślicie? Messi powinien przestać być wolnym elektronem?

0

Będzie szansa spotkania się z Juve w LM w fazie grupowej? W tamtym sezonie mieliśmy taką przyjemność

0

Czyli wyjdzie na to, że Iniesta miał kilkanaście razy lepsze pożegnanie od Ronaldo, dziwne, że Portugalczyk nie chciał pożegnać się inaczej

1

Ronaldo też dostaje złote piłki na pocieszenie chyba

2

>Francja
>Argentyna

0

Nie zdziwię się jak Ronaldo będzie strzelał po 20 bramek na sezon

12

Roma na twitterze ;)

1

Poszukuje zdjęcia z Messim i Ronaldo w jednym pokoju, w którym Argetyńczyk smutnym wzrokiem przygląda się swojemu rywalowi

2

Jeśli kibica Barcelony boli odejście Ronaldo z Realu, wyobraźcie sobie co będzie z Messim w przyszłości.

2

4 sierpnia zostanie rozegrany mecz, między Realem a... Juventusem :)

0

Komentarze mohamedow i ahmedów pod zagranicznymi stronami:

If you think that I will leave Real Madrid and follow Ronaldo to Juventus, then you are absolutely correct.

I jeszcze ludzie to lajkują XDDD

0

Ale czemu Juventus, co tam takiego jest? Już bardziej bym zrozumiał PSG czy Man.Utd

0

No to Ronaldo ostatnio złota piłka w karierze za 2018 roku, potem Modricia i Kroosa już nie będzie, więc statystyki pogorszą się bardzo :)

0

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z trenigami Barcy? Oprócz meczu chciałbym też wybrać się na trening, pooglądać przynajmniej rozgrzewkę, jeśli jest to możliwe :D

0

Myślicie, ze Messi zdobedzie jeszcze ZP?

0

To Messi bez nawet Copa America do końca kariery, a Dybala to nawet minut nie zarobi podczas swojej kariery

3

Wiem, że MŚ > LM, ale główka Messiego w meczu z Manchesterem była dla mnie czymś bardziej wyjątkowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?