Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od czasu do czasu to nawet Suarez rozgrywa, w sumie, zobacz jak padły bramki za czasów Xaviego i Iniesty, to zobaczysz jak to było
14
Obrońcy Rakiticia, jeśli Chorwat jest tak doskonałym piłkarzem, to dlaczego Messi musi się cofać i rozgrywać piłkę? (Nie mówię, że Rakitic to jest zły zawodnik, bo jest bardzo dobry no ale bez przesady, żeby stawiać go nad Modriciem)
0
W sumie od ćwierćfinałów poza dogrywką w meczu Chorwacji z Rosją i jedenastek w innych meczach, nie czuję większych emocji
1
Minuta ciszy dla innych sportów
0
Czemu kibice wygwizdują tego ziomka obrońcy z Chorwacji?
0
W tym momencie to nie ma żadnego napastnika w formie, może za wyjątkiem Cavaniego i Lukaku (choć z dobrą formą to bym się kłócił)
0
Mi się wydaje, że na tym mundialu drużyny, które grają na kontry, mając silną obronę, wygrywają
0
Ale denerwuje mnie ten mundial... aż dziwne, że Portugalii nie ma w finale
4
Oby Chorwacja ich rozdupcyła w tym finale
4
Dobra to jest Neymar Xdddd
4
Mbappe będzie drugim Neymarem
1
Jest jakiś lepszy zawodnik w tej chwili od Mbappe?
0
Orientujesa się jaka jest rola Rabiota na boisku? To taki bardziej styl Thiago, Eriksena? Broń Boże porównywać jego do nich, ale jestem ciekaw
0
Tak sobie pomyślałem, że odkąd Messi cofa się po piłke, jest "gorszym" zawodnikiem (co nie zmienia faktu, że dalej jest jeden z najlepszych - dla mnie najlepszy na świecie). Po tym jak cofa się po piłke, często na prawej stronie brakuje zawodnika, zarówno w Barcelonie i w Argentynie. Owszem w ten sposób zdobył dużo asyst i kluczowych podań (m.in do Alby) ale najwięcej bramek zdobywa okolicy 16 metra. Messi w sezonie 14/15 grał na skrzydle i był to jeden z lepszych sezonów w jego karierze. Fakt, wtedy był Neymar, Iniesta a nawet Xavi... ale moim zdaniem Valverde powinien przemyśleć tą sytuację. Może od 1 minuty mógłby grać jako rozgrywający, albo przenieść go na inną pozycję... nie wiem, też zależy od kupna jakiegoś pomocnika (np. Thiago) a Wy co tym myślicie? Messi powinien przestać być wolnym elektronem?
0
Będzie szansa spotkania się z Juve w LM w fazie grupowej? W tamtym sezonie mieliśmy taką przyjemność
0
Czyli wyjdzie na to, że Iniesta miał kilkanaście razy lepsze pożegnanie od Ronaldo, dziwne, że Portugalczyk nie chciał pożegnać się inaczej
1
Ronaldo też dostaje złote piłki na pocieszenie chyba
2
>Francja
>Argentyna
0
Nie zdziwię się jak Ronaldo będzie strzelał po 20 bramek na sezon
12
Roma na twitterze ;)
1
Poszukuje zdjęcia z Messim i Ronaldo w jednym pokoju, w którym Argetyńczyk smutnym wzrokiem przygląda się swojemu rywalowi
2
Jeśli kibica Barcelony boli odejście Ronaldo z Realu, wyobraźcie sobie co będzie z Messim w przyszłości.
2
4 sierpnia zostanie rozegrany mecz, między Realem a... Juventusem :)
0
Komentarze mohamedow i ahmedów pod zagranicznymi stronami:
If you think that I will leave Real Madrid and follow Ronaldo to Juventus, then you are absolutely correct.
I jeszcze ludzie to lajkują XDDD
0
Ale czemu Juventus, co tam takiego jest? Już bardziej bym zrozumiał PSG czy Man.Utd
0
No to Ronaldo ostatnio złota piłka w karierze za 2018 roku, potem Modricia i Kroosa już nie będzie, więc statystyki pogorszą się bardzo :)
0
Wie ktoś jak wygląda sytuacja z trenigami Barcy? Oprócz meczu chciałbym też wybrać się na trening, pooglądać przynajmniej rozgrzewkę, jeśli jest to możliwe :D
0
Myślicie, ze Messi zdobedzie jeszcze ZP?
0
To Messi bez nawet Copa America do końca kariery, a Dybala to nawet minut nie zarobi podczas swojej kariery
3
Wiem, że MŚ > LM, ale główka Messiego w meczu z Manchesterem była dla mnie czymś bardziej wyjątkowym