La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

0

Tak sobie pomyślałem, że odkąd Messi cofa się po piłke, jest "gorszym" zawodnikiem (co nie zmienia faktu, że dalej jest jeden z najlepszych - dla mnie najlepszy na świecie). Po tym jak cofa się po piłke, często na prawej stronie brakuje zawodnika, zarówno w Barcelonie i w Argentynie. Owszem w ten sposób zdobył dużo asyst i kluczowych podań (m.in do Alby) ale najwięcej bramek zdobywa okolicy 16 metra. Messi w sezonie 14/15 grał na skrzydle i był to jeden z lepszych sezonów w jego karierze. Fakt, wtedy był Neymar, Iniesta a nawet Xavi... ale moim zdaniem Valverde powinien przemyśleć tą sytuację. Może od 1 minuty mógłby grać jako rozgrywający, albo przenieść go na inną pozycję... nie wiem, też zależy od kupna jakiegoś pomocnika (np. Thiago) a Wy co tym myślicie? Messi powinien przestać być wolnym elektronem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?