Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"...Na taki krok zdecydowało się m.in. EA Sports, którego FIFA 19 jako jedyna gra sportowa nie reklamuje się już sylwetką sportowca, a zwykłą grafiką. Swoją twarz ma Madden NFL, PGA Tour, NHL, NBA Live i UFC (to wszystko produkcje kanadyjskiego studia), ale nie najpopularniejszy piłkarski symulator."
No to nieźle się dzieje, myślałem, że to na początku brednie, ale widzę, że daleko to zaszło (Chodzi o gwałt)
0
Dwie sytuacje kompletnie się róźnią, jestem tego świadom. Ale nie wiem, kto z kim poszedł na ugodę? Przypomnisz?
13
Heh wszyscy o tym Ronaldo, a właśnie mi się przypomniała sytuacja z Messim, który ponoć miał przespać się z jakąś blondynką, nawet ich wspólne zdjęcie pojawiło się w gazetach. A na końcu wyszło na to, że twarz Messiego została wycięta z jakiegoś meczu XD
24
91... nie ma lepszego, indywidualnego rekordu w piłce nożnej
1
Messi po udowodnieniu, że jest najlepszym napastnikiem i pomocnikiem na świecie, stwierdził, że musi pokazać, że jest również najlepszy w obronie, patrząc na wczorajszy mecz
6
Pewnie mam jakiś kompleks Ronaldo, albo coś innego, ale nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Na razie jak do tej pory w 2018 roku Leo wygrał 3 trofea (Lige, puchar i superpuchar) a Cristiano 1 (LM, jednak ten puchar najbardziej prestiżowy), Argetyńczyk na razie ma 3 bramki więcej w roku kalendarzowym od Portugalczyka, o asystach nie wspomnę, bo ich jest aż o 9 więcej. Na mundialu odpadli w tym samym momencie. Dlaczego Messi jest od razu skreślany w walce o złotą piłkę, a Ronaldo jest głównym faworytem, razem z Modriciem?
2
Przyjdzie taki dzień, w którym Messi przegoni Ronaldo w liczbie bramek w LM
1
Rakitic bardzo słaby mecz, poza bramką nic nie pokazał
4
Mówcie co chcecie, ale podobne błędy były właśnie w meczu z Romą
11
Na razie to Messi daje więcej daje w obronie niż Rakitic, ktory gra kryminał od początku
1
Kurde ale ten Neymar dobry
0
Jest Alba powołany na następne zgrupowanie?
3
Ciekawe jak Messi (jako kapitan) dogaduje się z sędziami w Lidze mistrzów, jak on angielskiego nie umie
0
W sumie szkoda, że Neymar zdecydował się na Paryż, zachowywał się dziecinnie czasami, ale wraz z Messim stanowił najlepsze duo, jakie mogłem kiedykolwiek obejrzeć. W lidze mistrzów odpadaliśmy, ale jak widzę, że w tym czasie graliśmy z Gomesem czy Denisem w pomocy, nie dziwię się porażkom... jak wyobrażam sobie Neymara, Messiego, Suareza i Coutinho w jednej jedenastce, to byłaby niezła paka...
1
Niezależnie od formy naszych zawodników i wyborów Valverde, Barcelona jest zawsze faworytem. Mamy jeden z najmocniejszych składów, oraz najlepszego zawodnika na świecie. Nie powinniśmy stawiać na przegraną
0
Jaki mecz dzisiaj oglądacie? Wybór jest :/
2
Nawet pomijając trenera, to brakuje nam zawodnika, jakim był Puyol. Pamiętam, jak Benzema strzelił Barcelonie w 30 sekundzie meczu, a Carles zaczął mobilizować drużynę, skończyło się 3:1 dla nas... nie wiem, jakby dzisiaj wyglądała sytuacja
2
Menedżer zadań, i sprawdź rubrykę "sieć", może ci coś zżera XD
0
A gdzie napisałem, że fatalnie było? W pucharze króla, gdyby nie bramki Messiego, to nie wiadomo czy byśmy Espanyol przeszli, w lidze to od razu się przypomina Sevilla, Deportivo, El Clasico... pewnie było więcej
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42813448_1003369686533063_5899658431739985920_n.jpg?_nc_cat=1&oh=6d389bc40a027b91f706c49d906c0d75&oe=5C52C4E1
Obecny sezon w Barcelonie :) (Chociaż w poprzednim było podobnie)
12
Szkoda, że Messi jest jedyną osobą, która sprawia, że nie mogę się doczekać kolejnego meczu Barcelony
4
Do czego to doszło, że Atletico gra lepiej piłką od nas
1
Rozumiem, że w tym sezonie liga mistrzów jest najważniejsza, ale dopiero mamy tam rozegrany 1 mecz. Wpadki w lidze zrozumiałbym w marcu/kwietniu, gdzie zawsze w LM słabo nam szło
26
Ostatnim graczem w Barcelonie, który mógł wziąć grę na siebie, pod nieobecność Messiego (albo jego słabszego dnia) był Neymar :)
0
A jeszcze niedawno mogliśmy dostać 80 mln za Licker Modric's ass :((
5
Co ludzie widzą w Rakiticiu to ja nie wiem
1
No mowie, ze jak Messi nie ma swojego dnia, albo nie ma go na boisku. W tamtym sezonie wygral nam sam dwumecz, w meczu z Roma zniknal i nikt nie byl w stanie pomoc
2
Ten klub bez Messiego jest martwy, tak samo było w poprzednich sezonach. W nowym herbie powinna znajdować się twarz Messiego, albo przynajmniej jego inicjały
0
Gram i oglądam piłke kupę czasu, ale nie byłem pewny tej informacji :p
0
Co się dzieje z opaską, jeśli pierwszy kapitan wchodzi z ławki na boisko, a posiada ją np. drugi kapitan?