23

98, chyba do matury jestem już przygotowany

60

I cyk Ronaldo z Ramosem wzajemny unfollow na instagramie XD

3

Sezon 18/19
Benzema: 17 bramek
Ronaldo: 17 bramek
Przypomnijmy, że wykonawcą rzutów karnych w Realu jest Ramos

0

Atalanta-Juve 3-0, Juve poza pucharem Włoch!

0

Atalanta - Juventus 2-0 :)

0

Typie, jakby porównać twoje pojęcie o piłce a moje, to do pięt mi nie dorównujesz. Rotacje nie polegają na tym, ze on zagrał w tym meczu to w następnym odpoczywa

0

Semedo został opluty w twarz przez Valverde

21

W ogóle te wszystkie wojny to jakaś bzdura. Kilku gości wysyła na wojnę miliony ludzi, którzy będą walczyć o śmierć i życie. Robią to tylko, ponieważ zachciało im się większego terytorium czy jeszcze czegoś innego

26

Ładnie skopiowane ze stronki „ekstraklasowe trolle” i jeszcze to „wpadłem na to dziś”

0

Siemka, jak to jest z tymi numerami w Hiszpanii? Właśnie dyskutuje z jakimś ziomkiem za granicy na temat zastrzeżenia numeru Messiego po jego odejściu. Napisałem mu, ze raczej jest to niemożliwe, gdyż w Hiszpanii można wybrać numer od 1 do 24 (czy 25). Jego argumentem jest to, ze Messi kiedyś zaczynał karierę z 30, a jeszcze niedawno Morata biegał w białej koszulce 29 na plecach, jak to jest w końcu?

0

Nie zdziwię się, jeśli Roberto zacznie w podstawowej jedenastce na mecz z Sevillą

2

Liga włoska to parodia

0

To niezły espanyol

0

Messi ma taki talent, ze spokojnie mógłby do 40 grać, jego gra nie opiera się na szybkości, dynamice czy sile. W czasie meczu i tak przebiega bardzo mało, co jest dodatkowym plusem

40

Czyli podsumowując Messi musiał wyjechać z Hiszpanii, tylko po to aby zadzwonić do Jonga, prawdziwy kapitan

0

Busquets nie może razem grać z Ivanem, nie dość ze to nie funkcjonuje to ich gra wyglada katastrofalnie

0

I teraz pytanie, widzicie Coutinho w pierwszym składzie na Seville? Jeśli nie, to kto w jego miejsce?

2

Mówiąc subiektywnie, jestem za jego odejściem, jego gra mnie nie przekonuje a „czarna robota” w jego przypadku jest mitem. Ale to tylko moje zdanie, z którym nie musi sie zgadzać każdy

1

Zawsze sie usmiecham przy takich komentarzach, idąc tym tokiem rozumowania Messi byłby sprzedany jakoś w 2013 roku

0

Co ty pleciesz? Kibice Barcelony za każdym razem podkreślają, że symulki Suareza day absurdem

6

Ale denerwują Piłkarze Girony, masakra

7

Mi wystarcza Messi

14

Stockholm..

1

Ja włączyłem wczoraj mecz Milanu z Napoli gdzieś około 70 minuty. Dosłownie po 5 minutach ze zdumienia patrzyłem jak obie drużyny tracą piłkę w środku pola, tyle niedokładności, braku koncentracji (coś jak nasza ekstraklasa). Liga od 7 lat jest zdominowana przez Juventus i będzie przez następne kilka co najmniej, to samo tyczy się PSG. Wniosek? Nie ma co się ekscytować francuską czy włoską ligą

0

Nie orientuję się w tenisie, ale jest szansa, że któryś z nich przegoni Federera w najbliższym czasie?

0

Tylko dla Messiego czy Ronaldo strzelenie 10 bramek w lidze to jak dla innych strzelenie 10 ale w całym sezonie. Oni od grubo 10(?) lat strzelają po +-40 bramek na sezon. Jeśli mówimy o top2 w historii piłki nożnej to ewidentnie oni się tam znajdują, a Griezmann poza 25, jak nie wyżej

34

Po obejrzeniu różnych sportów, takich jak tenis, skoki i wiele innych (przede wszystkim chodzi mi o sporty indywidualne) doszedłem do wniosku, że taki Ronaldo ze swoją ambicją i zaangażowaniem byłby w nich najlepszy. Akurat musiał wybrać ten sport, w którym musiał go prześcignąć „jakiś” chłopczyk z 169 cm wzrostu :P

0

Nwm dla mnie chyba trochę jednak Messi jest lepszy od Piątka

136

„Jong? Hello, go Barcelona, you win all”
„Okey”

0

A więc jutro tryb energooszczędny, aby przejść dalej w pucharze króla. Messi "odpocznie" 3 mecz z rzędu na rzecz jednego (który i tak jest nieważny - według niektórych osób)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?