Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona bez Messiego lepiej sobie radzi XDDDD
0
Błagam Messi wejdź w 45 minucie
2
Messi > Barca pozdro ziomy
0
?
0
Niewystawienie Messiego będzie albo geniuszem taktycznym ze strony Valverdem albo idiotyzmem i zarazem dowodem, ze Barcelona to nie jego progi (ktoś na dole pisał ze Leo w 100% gotowy na mecz)
1
Albo piłkarze zaskoczą, albo jak w większości przypadków Messi wejdzie ratować wynik
0
Messi nasz czaruje kilkanaście lat, Ronaldinho robił to maksymalnie kilka. Gra Brazylijczyka była piękna dla oka, nikt nie bawił się piłką, jak on. Ale subiektywnie mówiąc, tricki, sztuczki nie są najpiękniejszym elementem w piłce. Przykład? Messi ;p
6
W takim razie jest szansa, że powtórzą mecz z Romą
13
W Twoim wieku to wyzywałem Ronaldo od geja, ped*ła, nurka itp... a Ty zajmujesz się jakimiś memami, nie wiesz co tracisz ;p
0
Oglądam każdy mecz Realu, MŚ tez obejrzałem, jestem ciekaw w czym Modric był lepszy od Messiego w 2018 roku. Może nie mam pojęcia na temat futbolu, jeśli nie widzę tego... przecież Messi pod każdym aspektem jest lepszy imo
0
W czym Modric jest lepszy od Messiego, oprócz biegania?
0
Oglądam sobie na Canal Plus powtórkę meczu Villarealu z Espanyolem i właśnie jest przerwa i puszczone są reklamy, a na jednej z nich ktoś mówi „...czy to jednak Griezmann udowodni, że to mu się należała złota piłka” o matko....
3
Ja tam jestem osobą, która głównie szuka plusy. Jeśli dzisiaj Real straci punkty, to weekend moim zdaniem na plus :P
0
No właśnie mniej boli, Atletico mogło zbliżyć się do 3 punktów straty
0
>oglądanie skoków, kiedy lecą ciekawe mecze w piłce
1
Atletico niech odpoczywa na Juventus
0
Niesamowite jest to, jak jeden mecz potrafi zaślepić wszystkim oczy. Ostatnie El Clasico.. wynik 5:1, brzmi fascynująco i to wszystko bez Messiego! Wszystko pięknie, ładnie, do czasu kiedy zaczęła się rodzić teza, że nie jesteśmy w żadnym stopniu uzależnieni od Messiego.
Zacznijmy od tego klasyku, rozbiliśmy wielki Real Madryt. Ale to nie był ten sam mecz co w słynnym 5-0 czy 0-4 na Santiago, kiedy Neymar pociągnął zespół (Takiego zawodnika nam potrzeba, ale to później). W drugiej połowie był taki moment, w którym Benzema mógł trafić gola na 2-2, ale trafił w słupek. Nie chcę gdybać, ale nie wiadomo co by było gdyby piłka znalazła się w siatce. Ale nie będę ukrywał tego, że zdominowaliśmy Real pod każdym względem, dzięki dobrej współpracy zespołu i grającego w tamtym czasie jak średniak - Królewskim
Następna kwestia: Liga mistrzów, tutaj raczej nie trzeba się rozpisywać, gdyby nie Messi, to byśmy już odpadli z Chelsea w poprzednim sezonie. W poprzednich sezonach gdy Messiemu nie szło, Neymar brał grę na siebie (Przykład? PSG).
Kolejna kwestia: Liga. Nie chcę myśleć ile to razy Messi nas uratował w tamtym sezonie.. 5, 6, 7 razy? a może więcej? Nawet nie przeglądając terminarzu pamiętam jak uratował nas w meczu z Sevillą czy Valencią ładując bramki i asysty w najbardziej kluczowych momentach. Wolne dające raz wygraną, raz remis też dało nam wiele punktów.
We wczorajszym meczu kiedy Messi zszedł murawy, po kilku minutach większość piłkarzy już tylko patrzyło, kiedy Argentyńczyk wróci na murawę.
Cieszmy się, że mamy najlepszego piłkarza na świecie. W końcu nadejdzie czas na koniec kariery, Barca oczywiście była przed Messim, to i będzie po Messim. Na razie jest bardzo dobrze prowadzona polityka transferowa, która ma na cel patrzyć w przyszłość. Co do Neymara... myślę, że gdyby nie jego głupota, to byłby top3 piłkarzy na świecie (A może nawet lepiej, kto wie) i brakuje nam takiego zawodnika, który pod nieobecność Leo, pociągnąłby naszą grę. Może to za niedługo będzie Coutinho czy Dembele, zobaczymy
0
Zauważalny jest brak Dembele, ale Messi tez pod formą się znajduje (choć i tak jest najlepszy na boisku)
1
Zawsze nam ciężko się grało z Valencia w ostatnich latach. Widać, ze zawodnicy przeszli obok meczu (pewnie myślami są już przy meczu z Realem). To nie jest liga francuska czy włoska, ze wygramy 10 spotkań z rzędu. Teraz tylko trzymać kciuki w środę i osobiście mam nadzieje, ze Semedo zacznie w 1 jedenastce
1
Wywalczysz rzut karny, grasz bardzo dobrze - zostajesz zdjęty w przerwie meczu. Ta zmiana jest tak niewytłumaczalna, ze masakra
0
Jeśli Ronaldo kopał się po czole z klubami typu Alaves, Malaga czy Getafe, a potem robił wiatrak z Roberto, to boje się pomyśleć co będzie się działo na prawej stronie w środę
0
Czyli Semedo odpoczywa na Real, innego sensownego wytłumaczenia nie widzę
5
A jakby Semedo nie był faulowany, to co wtedy? Messiego bramka zaliczona czy piłka dla Valencii? XD (Oczywiście to tylko „co by było gdyby”)
0
Przypomniała mi się bramka z Arsenałem w lidze mistrzów
1
Sędziowie w Hiszpanii są dramatyczni
0
Jakiś typek kładzie się na murawie, ciagle przerwy, wniosek? 1 minuta przerwy
0
Roberto to sabozysta, Semedo na Real
0
Rakitic zrobił autostradę niczym Kovacic w El Clasico
3
Zacznijmy od tego, że ma 31 lat. Messi w tym sezonie serio odpoczywa bardzo dużo i odpoczynek nie działa tak, że odpocznie kilka meczy i będzie miał formę na wiosnę. Potrzebna jest również regularna gra. Nie wspomnę już o tym, ze Messi przebiega dwa razy mniej kilometrów niż reszta zawodników. Suarez czy Alba potrzebują bardziej odpoczynku
6
W piłce nożnej liczy się finał, a nie jakieś liczby. Najważniejsze jest to kto, wygra LM, ligę i puchar króla, a nie kto wykręci lepsze liczby podczas sezonu