La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

13

Atletico - Najgroźniejszy nasz rywal w Lidze i bardzo groźny w LM, ze względu na finał na ich stadionie.

konto usunięte

0

@Norkusik zgadzam sie. W LM w fazie pucharowej nie chce trafić na nich i na Juventus, chyba .że w finale

0

@Norkusik Jak na razie Wanda to nie Calderon ;)

0

@Gomola A juve nie będzie losowane z 1 koszyka jak my?

0

@Gomola Warto tak mówić? Nie ma słabych drużyn, Roma to pokazała. KAZDY chcial zeby barca na nia trsfila i wieny co sie stalo. Albo boimy sie kazdego, albo nikogo.. Real nie wygralby 3x z rzedu LM gdyby kibice mieli takie podejscie: onieeee juventus a my 4 w lidze po grze.

konto usunięte

0

@Momalsino mówie o dalszej fazie pucharowej czyli np 1/4, 1/2

1

@Gomola Źle przeczytałem, mój błąd

0

@Norkusik Ogólnie miejsce rozegrania finału ma mało wspólnego z tym kto jest faworytem, najpierw trzeba wyjść z grupy a potem pokonać kilka klasowych zespołów....

0

@PatrykBarca Ale motywacja dodatkowa daje swoje i to ma tu miejsce

0

@Norkusik Nic nie daje. Tyle było drużyn które tak bardzo chciały rozegrać finał na swoim stadionie , a kończyło się na 1/8 czy 1/2. W CL motywacja jest zawsze duża i nie można choć na chwilę odpuścić ale gadanie że ktoś jest faworytem bo finał jest na Wanda to głupota.

0

@PatrykBarca Atleti zawsze jest faworytem - finały LM w ostatnim czasie, LE, SPE, mistrz Hiszpanii niedawno. A kwestia finalu to tylko dodatkowa motywacja, a nie jak ty zrozumiałeś kluczową sprawa, przez którą uważam ich za faworytów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?