0

@PatrickoBarca Skoro IEM był bez kibiców, to taki mecz tym bardziej powinien odbyć się bez publiczności.

2

@NaFazieHitman Griezmann chodziło o akcje gdzie przestrzelił nad bramką w 1 połowie. W tekście na początku też jest Busi. Nie wiadomo o kogo chodzi.

3

@BarcaInfo 1: “We don't have to pass it to Busquets, we have to find the interiors, right there!"

2: "¡Goal!.... Make a goal there Griezmann, my fucking god!! Shoot soft... soft..."

3: "Shoot at goal... for fuck's sake"

4: "He does nothing what needs to be done, suddenly he starts playing and shoots, when he has to play the ball... FUCK" (Don't know about who is he talking)

5: "We cannot have the defensive line so deep behind, because they stretch us, and then Benzema comes, receives and creates much superiority... We have to reduce the space"

0

Jak tak patrzę na ten mecz, to się boje, że Real wygra z City i awansuje.

0

Nie chce być niemiły, ale sprawdziłem sobie wywiad z Christo Stoiczkowem i tam Pani Julia wydawała się być pewniejsza siebie, mimo że musiała mówić po hiszpańsku i to z jeszcze większą osobistością niż Tomasz Ćwiąkała.

5

@xixi Statystycznie grają gorzej, to nie wrażenie.

4

@pero1983 On musi być liderem na boisku i mieć swobodę, a nie podawać do Messiego.

7

Rickson

minutę temu

Gdzie był VAR przy pierwszym golu dla City? Ewidentny faul na Ramosie...

Żarty się trzymają

0

@jeyx77x E tam, 0:0 nie jest takie złe. Strzelą farfocla na Etihad i jest git, a z City szanse są zawsze.

1

@SuperVegeta Nie wejdą, bo już Laporte wypadł i potrzebuje mieć dostępną zmiane. Jeden z dwójki wejdzie. Chyba, że w 88min.

4

City jak zawsze w LM na wyjazdach grają pod rywala, a nie swoje. Jak to się często kończy, to sobie sami oszacujcie.

0

@Hiacynk Jesus jest w lepszej formie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x Sane już trenuje z zespołem, ale podchodzą do jego powrotu ostrożnie. W sumie to i tak jest chyba na wylocie.

0

@danio1899 Jak już będzie po LM, a liga będzie wygrana.

0

@Bobo25 masz mnie

2

Fani Bayernu mówią, że Bayern dzisiaj bez błysku xD Jak do tej pory najlepsza ekipa w 1/8 patrząć na gre.

0

@Kamilos84 2, 2, 2, 1x

0

A close personal friend of Dembélé assured that the player isn't thinking of leaving Barça this summer and that next season will be his last one to see if he will want to succeed or if he ends up leaving.

(FranceFootball)

0

@halfnolife Idź na siłownię, wróć, umyj się, weź kredyt, załóż rodzinę, zjedz i akurat będzie 21:00.

0

@Xavyol Mats, Brandt, Werner

1

Arsenal w 2020 jeszcze niepokonany :)

0

@Hiacynk Arsenal-Everton styknie.

4

Real zrobił biznes życia. Kupili piłkarza, który większość sezonu jest kontuzjowany, za 100mln i 45 zmiennych, którego w tym lecie mieliby za darmo. No, ale kto by przewidział.

0

Nie srajcie tak, Hertha nie spadnie z Bundesligi, ale klub jest oczywiście w wielkim kryzysie i Piątek powinien latem odejść. Ogólnie to za szybko przeszedł do Milanu, mógł wtedy do końca sezonu pograć w Genoi.

1

Hazard się w Dembele bawi

1

@krzysiekgier Oficjalnie 0 asyst

1

Barca
City(bo Pep)/Arsenal
Inter
Eintracht Frankfurt
PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kompletny Co mnie to obchodzi, że to najlepszy klub świata? Dlatego mam być ich sympatykiem? Nie podoba mi się jak grają, większości piłkarzy też tam nie lubię, także JL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?