2

@adekwatna Ogólnie gra kiepsko w tym roku.

0

@jedrek7000 Na nikogo się nie da patrzeć.

0

Co tam dzisiaj na obiadek? U mnie zupa z nitoperza xD

7

Pele: Jak możecie porównywać Messiego ze mną? Jedyne co on umie to strzelać lewą nogą.

Oho ktoś chyba leki przedawkował czy może nie wziął ich wcale?

2

@Lewando Ja zawsze jeżdżę na czerwonym po mojej wsi.

1

@kamyk_23 Można wiedzieć gdzie mieszkasz?

0

Ronaldo chyba chce złotą piłke.

0

W City nikt nie umie strzelać karnych poza Gundoganem xD

0

Dlaczego tutaj panuje takie przekonanie, że Lautaro jest lepszy od Wernera?

2

Taki pressing to będzie stosowany tylko jeżeli będzie szło. Przegraliby raz drugi, dostali kontrę to gwiazdkom się nie będzie chciało już.

1

@szczota21 Wejdziesz bez problemu, jak w każdej poważnej lidze. Chyba, że jest to jakiś sektor ultrasów to nie wiem, ale na normalnych miejscach nie ma problemu.

2

@kkbarca Powodzenia i dużo zdrówka życzę wszystkim. Osobiście nie planuje mieć.

0

@Encore Tak

15

0

@mrboom Lazio bez szans, 6pkt do Juve dzisiaj wieczorem.

0

Co tam wariaty, warto było czekać do 6 na McGregora? xDDD

1

@Konradomoreno Jak ktoś chce oglądać tylko McGregora to nie ma sensu chyba czekać, a lepiej po prostu wstać o 5:30.

0

@PJ1985 Wyrównane ligi. Ja uważam Bundeslige za lepszą.

14

Niech Liepzig wygra lige. Werner>Lewandowski

1

@clyde Najlepszy taboret, bo utrzymasz naturalną pozycję pleców.

0

Innit bruv? ale faza hashahahaadsasa

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro Ja w piątek wieczorem myślę o poniedziałku rano, tak od kilku lat.

3

A powinieneś, bo pare porażek przy ładnym graniu i się żegnamy.

0

Jest ktoś w polsce kto robi trap rap na dobrym poziomie? Tutaj Niemcy + Ameryka.


1

@xavi890 Imprezować mogą po sezonie, wystarczy.

5

@BarcaInfo Dzięki Ernesto, tamten rok nie był zły do pewnego momentu. Było bardzo blisko potrójnej.

0

@YoNoEntiendoNada DW dosyć poważne źródło.

0



TOP 10 lig z największą ilością fanów na stadionach. 0 zdziwienia co do top3.

101

Podobno Ernesto podczas dyskusji z zarządem powiedział, że ten klub jest skończony i że wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?