MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adekwatna Ogólnie gra kiepsko w tym roku.
0
@jedrek7000 Na nikogo się nie da patrzeć.
0
Co tam dzisiaj na obiadek? U mnie zupa z nitoperza xD
7
Pele: Jak możecie porównywać Messiego ze mną? Jedyne co on umie to strzelać lewą nogą.
Oho ktoś chyba leki przedawkował czy może nie wziął ich wcale?
2
@Lewando Ja zawsze jeżdżę na czerwonym po mojej wsi.
1
@kamyk_23 Można wiedzieć gdzie mieszkasz?
0
Ronaldo chyba chce złotą piłke.
0
W City nikt nie umie strzelać karnych poza Gundoganem xD
0
Dlaczego tutaj panuje takie przekonanie, że Lautaro jest lepszy od Wernera?
2
Taki pressing to będzie stosowany tylko jeżeli będzie szło. Przegraliby raz drugi, dostali kontrę to gwiazdkom się nie będzie chciało już.
1
@szczota21 Wejdziesz bez problemu, jak w każdej poważnej lidze. Chyba, że jest to jakiś sektor ultrasów to nie wiem, ale na normalnych miejscach nie ma problemu.
2
@kkbarca Powodzenia i dużo zdrówka życzę wszystkim. Osobiście nie planuje mieć.
0
@Encore Tak
15
Guardiola: Kiedy spojrzysz na nogi Mahreza to wiesz, że niemożliwym jest aby kiedykolwiek doznał kontuzji, bo nie ma żadnych mięśni.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/82500852_1752696048200017_5010778386776195072_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=WTc_NStJVkAAX99-VQF&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=1002&oh=1f9abe21cf1936d03aecb3545fa7db83&oe=5ED50716
0
@mrboom Lazio bez szans, 6pkt do Juve dzisiaj wieczorem.
0
Co tam wariaty, warto było czekać do 6 na McGregora? xDDD
1
@Konradomoreno Jak ktoś chce oglądać tylko McGregora to nie ma sensu chyba czekać, a lepiej po prostu wstać o 5:30.
0
@PJ1985 Wyrównane ligi. Ja uważam Bundeslige za lepszą.
14
Niech Liepzig wygra lige. Werner>Lewandowski
1
@clyde Najlepszy taboret, bo utrzymasz naturalną pozycję pleców.
0
Innit bruv? ale faza hashahahaadsasa
0
Komentarz usunięty
0
@cules100pro Ja w piątek wieczorem myślę o poniedziałku rano, tak od kilku lat.
3
A powinieneś, bo pare porażek przy ładnym graniu i się żegnamy.
0
Jest ktoś w polsce kto robi trap rap na dobrym poziomie? Tutaj Niemcy + Ameryka.
1
@xavi890 Imprezować mogą po sezonie, wystarczy.
5
@BarcaInfo Dzięki Ernesto, tamten rok nie był zły do pewnego momentu. Było bardzo blisko potrójnej.
0
@YoNoEntiendoNada DW dosyć poważne źródło.
0
TOP 10 lig z największą ilością fanów na stadionach. 0 zdziwienia co do top3.
101
Podobno Ernesto podczas dyskusji z zarządem powiedział, że ten klub jest skończony i że wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną.