1

Arteta do nas :)

21

Kliknij se ktoś fajerwerkę.

13

Green(bramkarz Chelsea) o Sarrim: - Powiedziałem mu wtedy, że nie ma planu B. „Wiem, że w zespole są zawodnicy, którzy tak z tobą nie rozmawiają. Po prostu boją się ci cokolwiek powiedzieć. Ale ja się tym nie przejmuję. Bo co, wyrzucisz mnie?” - wspomina na łamach "The Athletic". - Mówiłem przez jakieś 15 minut. Po wszystkim wielu graczy przyznało mi rację, dając do zrozumienia, że powiedziałem to, co sami myśleli. Oczywiście oni tego nie zrobili, bo mogłoby to wpłynąć na ich pozycję w zespole i przyszłość w klubie

- On pracował wcześniej w banku i tak samo traktował klub. Miał w głowie swoją receptę na sukces. To było coś w stylu: „Jestem matematykiem, wypracowałem to i wiem” - dodał. - Dobrze jest mieć trenera, który wierzy w to, co robi. Problem pojawia się, gdy 11 gości z przeciwnej drużyny próbuje cię zatrzymać. A prawdziwa trudność była wtedy, gdy im się to udaje. On zawsze miał tylko jeden sposób. Gdy nie szło, mówił tylko, że trzeba to robić lepiej.


1

Magia Muła prysła

0

@koziar 10 jak dla mnie

0

2020 > ksiądz po kolędzie xD

1

@bartoszekkk Brekaing Bad

1

W sumie to szkoda, że angielska tak szybko się skończyła. Teraz jedyne emocje to Arsenal Artety, wygra 2 najbliższe mecze(Chelsea, United) to będzie ciekawie. Jak nie to by było na tyle.

0

@Lingvo18 Już coś tam mówiono, że transferów nie będzie. Ewentualnie ten Turek z obrony z Leicester.

14

Mam nadzieję, że Liverpool nie wygra LM :)

0

@kamilo0066 Nie ma

6

Reakcja Guardioli xD

0

hahhahahahahhaa

0

@Adamski69 Liga jest skończona. City gra już tylko o 2 miejsce i oni o tym wiedzą.

1

@DaPi Guardiola trochę pech z kontuzjami, a troche wydaje mi się też, że w piłkarzach nie ma już tej motywacji.

0

Komentarz usunięty

0

@Mroziu Ja widziałem już nie raz tego typu po polsku za granicą.

0

@urbie999 Już po :D

0

Tylko ja oglądam Arsenal?

2

https://footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/asss%20(1).png
Wyjazdówki na przyszły sezon. Bierę.

1

@Odesseiron Minimalna będzie rosła, ale ceny odpowiednio szybko. Najważniejsze, że Janusz powie, że ma 4000 na ręke.

4

- A wiesz ty co Wanda, mówił Zbysiu, że w Niemcach to już tylko te uchodźcy
- Skończ pierd lić i wpier dlaj
- Spokojnie, spokojnie, my tu w dobrym duchu

0

Czapka

4

Jeszcze biceps i triceps i potem można wpier lać

1

2

Fani Realu marzą o de Bruyne, nie wiedząc chyba, że ten nigdy nie chciałby pracować w jednym klubie z Kurtułą. Już wystarczy, że w reprze musi.

0

@FC1899Barca Ja tam się cieszę, że Salah złota piłka, bo uwielbiam tego typu ból dupy

1

Był tam faul? Jak dla mnie nic, a na stronei LFC.pl mówią, że sędzia kuzyn szejka xD

0

@BarcaInfo Gratulacje

0

Gdzie w Warszawie jest mniej więcej taka ulica jak Repperbahn(St. Pauli) w Hamburgu?



Czyli: burdel, burdel, sklep, kebab, burdel, burdel? Albo ogólnie coś w tym stylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?