MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wina leży po stronie sztabu trenerskiego :) Wszyscy się sypią.
0
@kkbarca Razem z Firmino w Turcji robili. Też planuje kiedyś.
5
Myślę, że dla takiego geniusza trenerskiego jak Ernesto Valverde, nie będzie problemem znaleźć zastępcę.
11
Żadnej drużyny nie ogląda mi się tak dobrze jak City.
1
@Piotr,1985 I bardzo dobrze. VAR
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Asturyjczyk Było 4 tyg temu xD Ale dobrze, że piszesz, takie wiadomości trzeba przekazywać częściej.
1
Jak zagubione owieczki bez Messiego.
0
Ta drużyna jest skończona xD
0
@D10SLEO Nie mylisz się!
1
Jest VAR więc nie bawcie się w jakieś spekulacje.
0
@Grubson06 Nie umiem w arabski. A po przetłumaczeniu też mało istotna wiadomość.
3
Neymara w Paryżu już pożegnali.
0
@El dominatore de Bruyne i Aguero to super-gwiazdy jak dla mnie. Reszta to zdolni, utalentowani i często młodzi piłkarze z papierami na bycie super-gwiazdami.
0
@Leooo Przynajmniej próbuje :)
0
@Wilczeq Ta, gościu w masce Reya Mysterio xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Antułe sprzedać od razu do PSG i dawać tego Nejmara
0
Helikoptery xDDDD
0
@zTx To nie La Liga
0
@PatrychoO Oczywiście, że stać. Bez Guardoli nie graliby w ten sposób. Real, Barca, United, PSG tak nie grają.
0
W innym przypadku pewnie by puścił. Dlatego jest to bez sensu xD
0
@Tiburon Głupie powiedzenie. Jak ktoś ma ochotę to może nawet 3x do tej samej rzeki wejść.
0
@Ghotti To jak Barca xD
11
Paco może nie jest idealny jeżeli chodzi o granie plecami do bramki, granie kombinacyjne, ale wykończenie lepsze niż Suarez.
0
@Buba13 Nie był w więzieniu tylko areszcie, to dosyć znaczna różnica. Miał rozprawę i do usłyszenia wyroku(14 sierpnia) może opuścić areszt. Tyle go widzieli xD
0
@Phatro Jaka jest mentalność w Europie? Europa zachodnia w większości jest znacznie bardziej "lewacka" niż nawet California.
0
@Grubson06 Zachowanie kibiców straszne. To na Santiago tak nie reagują :D
4
I tak wyglądała współpraca między Messim a Alvesem.
a nie Roberto czy Semedo :D
0
@klopx Puig najlepszy na boisku dzisiaj