0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

3

@adambądkowski93 W Niemczech też prostytucja legalna.Ziołdo 5/10g w zależności od "Landu" można przy sobie mieć, wtedy jest traktowane jako na użytek własny i nie ma problemu :D Wydaje mi się, że Polska jest zbyt katolickim krajem, żeby legalna była prostytucja, narkotyki itd. Ale wiadomo, że to nie jedyny powód. A zarobków od tak nie da się zmienić.

3

W Niedziele starcie o Złotą Piłkę! Van Dijk vs CR7.

3

@arrrow O co kur chodzi z tym De Lightem? I Polacy i murzyny na fb też widziałem tak piszą xD

0

@Kacperfifa69 Liga Narodów Terminarz wpisz w google i se sprawdź.

2

Maszyna wygra ten turniej i złota piłkeczka. Wygrał więcej niż Messi ;)

3

@Lares Lewandowski jak będzie w top10 to będzie dobrze. Aguero 46 bramek, 10 asyst, 3 puchary. Nie dziwne, że ESPN tak wysoko go umieściło w swoim rankingu.

3

@Lares Lewandowski? Aguero>Lewandowski

0

10

Tutaj przetłumaczone czaty z filmiku opublikowanego przez Neymara:


2

Kto Złota Piłka? Salah czy Van Dijk?

0

0

3

https://streamable.com/tg2kz
Fani Union Berlin po awansie do Bundesligi. 

4

Union Berlin razem z Glikiewiczem po raz pierwszy w historii awansuje do Bundesligi. https://pbs.twimg.com/media/D7mcLbuXsAE38BZ?format=jpg&name=4096x4096

0

@krzychu1526 W Niemczech 59%. 

0

@masq No widzisz                 

2

Ziomeczki bo Mamy nie ma w domu, a jak się jedzenie zamrożone odgrzewa? Kurczaka i ziemniaki? To twarde jak skała przecież. Na patelnie czy jak? Mam 24 lata jak coś. 

0

@BarcaInfo O sobie przypomniał o Arthurze. Szkoda, że z Liverpoolem nie grał za Rakitica może byśmy kontrolowali meczyk :)

0

@Geble Jest taki dobry jak wszyscy widzą, a już na pewno na krajowych podwórkach. Nie da się jednak ukryć, że do swojego stylu gry potrzebuje najlepszych piłkarzy, a nie Bakayoko i jakiegoś Piątka.

2

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/296538457965455/ hahhahahaa, co mnie rozbawiło bardziej to ta kasjerka na samym końcu :D

0

@Kettger Ani u nas ani w City nie będzie miał gdzie grać. To piłkarz, który potrzebuje czasu i ogrania.

0

@MSN30 hahaha dobre 

27

NIE dla nowej La Rambli. Zaczyna się na nowej La Rambli, potem ślubów, a na koniec adopcja przez NICH dzieci. Zachowajmy tradycje!

3

A Laporte dalej czeka :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.facebook.com/mancity/videos/2926842970969293/
Byłaby potrójna u nas to pewnie też byłby bus jak w City teraz.

0

Tutaj być może taki nie będzie nigdy, bo nie jest Hiszpanem.

1

City świętowało w niedzielę o 23. Autokar się dopiero przejedzie przez miasto jak rok temu:
https://es.mancity.com/noticias/primer-equipo/picture-special/2018/may/man-city-champions-parade-top-of-the-bus-epic-gallery

6

Bo nie byłeś na sterydach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?