MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3
@adambądkowski93 W Niemczech też prostytucja legalna.Ziołdo 5/10g w zależności od "Landu" można przy sobie mieć, wtedy jest traktowane jako na użytek własny i nie ma problemu :D Wydaje mi się, że Polska jest zbyt katolickim krajem, żeby legalna była prostytucja, narkotyki itd. Ale wiadomo, że to nie jedyny powód. A zarobków od tak nie da się zmienić.
3
W Niedziele starcie o Złotą Piłkę! Van Dijk vs CR7.
3
@arrrow O co kur chodzi z tym De Lightem? I Polacy i murzyny na fb też widziałem tak piszą xD
0
@Kacperfifa69 Liga Narodów Terminarz wpisz w google i se sprawdź.
2
Maszyna wygra ten turniej i złota piłkeczka. Wygrał więcej niż Messi ;)
3
@Lares Lewandowski jak będzie w top10 to będzie dobrze. Aguero 46 bramek, 10 asyst, 3 puchary. Nie dziwne, że ESPN tak wysoko go umieściło w swoim rankingu.
3
@Lares Lewandowski? Aguero>Lewandowski
0
@Kamiloza91 PSG
10
Tutaj przetłumaczone czaty z filmiku opublikowanego przez Neymara:
2
Kto Złota Piłka? Salah czy Van Dijk?
0
@filip73 https://www.instagram.com/kinsey_sue/?hl=de jej insta
0
A ja Neymara nie chce między innymi za takie zachowania:
https://footroll.pl/footlol/video/14659,19-letni-weverton-zaklada-dziure-neymarowi-a-ten-video
3
https://streamable.com/tg2kz
Fani Union Berlin po awansie do Bundesligi.
4
Union Berlin razem z Glikiewiczem po raz pierwszy w historii awansuje do Bundesligi. https://pbs.twimg.com/media/D7mcLbuXsAE38BZ?format=jpg&name=4096x4096
0
@krzychu1526 W Niemczech 59%.
0
@masq No widzisz
2
Ziomeczki bo Mamy nie ma w domu, a jak się jedzenie zamrożone odgrzewa? Kurczaka i ziemniaki? To twarde jak skała przecież. Na patelnie czy jak? Mam 24 lata jak coś.
0
@BarcaInfo O sobie przypomniał o Arthurze. Szkoda, że z Liverpoolem nie grał za Rakitica może byśmy kontrolowali meczyk :)
0
@Geble Jest taki dobry jak wszyscy widzą, a już na pewno na krajowych podwórkach. Nie da się jednak ukryć, że do swojego stylu gry potrzebuje najlepszych piłkarzy, a nie Bakayoko i jakiegoś Piątka.
2
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/296538457965455/ hahhahahaa, co mnie rozbawiło bardziej to ta kasjerka na samym końcu :D
0
@Kettger Ani u nas ani w City nie będzie miał gdzie grać. To piłkarz, który potrzebuje czasu i ogrania.
0
@MSN30 hahaha dobre
27
NIE dla nowej La Rambli. Zaczyna się na nowej La Rambli, potem ślubów, a na koniec adopcja przez NICH dzieci. Zachowajmy tradycje!
3
A Laporte dalej czeka :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.facebook.com/mancity/videos/2926842970969293/
Byłaby potrójna u nas to pewnie też byłby bus jak w City teraz.
0
Tutaj być może taki nie będzie nigdy, bo nie jest Hiszpanem.
1
City świętowało w niedzielę o 23. Autokar się dopiero przejedzie przez miasto jak rok temu:
https://es.mancity.com/noticias/primer-equipo/picture-special/2018/may/man-city-champions-parade-top-of-the-bus-epic-gallery
6
Bo nie byłeś na sterydach xD