MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak od nich jest znacznie lepszy. Nie mówię, że jest słaby, bo też myślę, że jest bardzo dobrym obrońcą, ale ma 21 lat i jeszcze sporo do nauki.
4
Nie, nie jestem najlepszy w Anglii obok Van Dijka, nie przesadzajmy.
0
Liverpool podobno 3-5-2 z Milnerem i Robertsonem na wahadłach.
2
Dzisiaj 4:0 dla Barcy. Lecimy kurła tutaj!
0
Minuta szukania w google:
https://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/stroj-pilkarski-dla-niemowlat-2018-19-fc-barcelona-stadium-home/pid-12102290/pgid-12838399
Jest też wyjazdowa.
1
Typowi pijani brytole:
0
A co ty jakaś wyrocznia jesteś?
9
Footybite
7
Filmik ze świętowania MŚ przez reprezentację Francji, nie widziałem wcześniej, fajny klimat.
https://twitter.com/TheFutbolPage/status/1123229355457564673
PS Nie interesuje mnie, że Francja to Afryka, a Niemców już nie ma.
5
Ajax sie śmieje z Ronaldo:
xd
0
W Niemczech największe boom na Ellesse było rok temu, ale cały czas jest w sklepach i na ulicach. Ubrania fajne, butów nie testowałem.
0
Czy wiadomo coś, czy Valverde ma żonę, dzieci? Było w jakimś wywiadzie albo coś?
1
Tabela Premier League od 2010:
https://i.redd.it/5hq2s5h6rvu21.jpg
5
Jakiś atencjusz wczoraj na meczu Pucharu Francji szukał atencji i ją dostał:
https://streamable.com/l0m7p
"Oh Buffon, you buffoon "
"Oh Kurzawa, keep your hand"
To Veratti: "Oh, racist" (Italian stereotype)
To Neymar: " You, go learn to play football"
Tutaj filmik z gościa komórki:
1
Fani Schalke na wczorajszym meczu: "Wolność dla Sergei W". :D
https://pbs.twimg.com/media/D5K4baWWsAAiNqm?format=jpg&name=medium
Sergei W to Rosjanin, który zaplanował atak na autobus Borussi(przed meczem z Monaco), aby wygrać na aukcjach. Bartra na swoim twitterze skomentował.
1
Już dzisiaj po meczyku :) Madrid Cabron Saluda al Campeon!!!
0
Wszedłem sobie na stronę Interpol - Wanted i w Polsce aż 4 ciaptych :D W niemczech tylko 1 xD Ciekawi mnie zawsze gdzie oni się ukrywają, czasami pewnie zmiana wyglądu i wyjazd na Karaiby i see ya. Pare kobiet też, większość to oszustwa lub sprzedaż narkotyków.
1
Liczę, że wygra z nami swoją upragnioną Lige Mistrzów!
0
Liverpool 14% posiadania piłki po 13 minutach gry.
0
Na tle Huddersfield to nie ma co oceniać :D
1
Już w sobote:
1
The Spanish Super Cup is going to be played in Saudi Arabia for the next six years. [MARCA]
Ale sypnąć kasą musieli
1
Kolejny dzień, kolejny głupi komentarz.
3
Pewnie podobnie. Tutaj menadżer sportowy i prezydent mówili przed wyborami, że kto głosuje na prawicową partię ten niech nie nazywa się kibicem i odda karte kibica
2
Eintracht najbardziej lewacki klub i lewaccy kibice jakich znam
0
Barça have never beaten Liverpool at Camp Nou:
❌ 1976, 0-1
⛔️ 2001, 0-0
⛔️ 2002, 0-0
❌ 2007, 1-2
1
To jest takie pierdo ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Uważasz, że w City dzisiaj zabrakło pasji?
0
Albo wygrają albo nie. Drużyny mają odpowiednio dobre(szczególnie City).
2
Tak
1
Liverpool wygra lige