0

Tak od nich jest znacznie lepszy. Nie mówię, że jest słaby, bo też myślę, że jest bardzo dobrym obrońcą, ale ma 21 lat i jeszcze sporo do nauki.

4

Nie, nie jestem najlepszy w Anglii obok Van Dijka, nie przesadzajmy.

0

Liverpool podobno 3-5-2 z Milnerem i Robertsonem na wahadłach.

2

Dzisiaj 4:0 dla Barcy. Lecimy kurła tutaj!

1

Typowi pijani brytole:



0

A co ty jakaś wyrocznia jesteś?

9

Footybite

7

Filmik ze świętowania MŚ przez reprezentację Francji, nie widziałem wcześniej, fajny klimat.

https://twitter.com/TheFutbolPage/status/1123229355457564673

PS Nie interesuje mnie, że Francja to Afryka, a Niemców już nie ma.

5

Ajax sie śmieje z Ronaldo:



xd

0

W Niemczech największe boom na Ellesse było rok temu, ale cały czas jest w sklepach i na ulicach. Ubrania fajne, butów nie testowałem.

0

Czy wiadomo coś, czy Valverde ma żonę, dzieci? Było w jakimś wywiadzie albo coś?

1

Tabela Premier League od 2010:
https://i.redd.it/5hq2s5h6rvu21.jpg

5

Jakiś atencjusz wczoraj na meczu Pucharu Francji szukał atencji i ją dostał:
https://streamable.com/l0m7p

"Oh Buffon, you buffoon "

"Oh Kurzawa, keep your hand"

To Veratti: "Oh, racist" (Italian stereotype)

To Neymar: " You, go learn to play football"

Tutaj filmik z gościa komórki:

1

Fani Schalke na wczorajszym meczu: "Wolność dla Sergei W". :D
https://pbs.twimg.com/media/D5K4baWWsAAiNqm?format=jpg&name=medium


Sergei W to Rosjanin, który zaplanował atak na autobus Borussi(przed meczem z Monaco), aby wygrać na aukcjach. Bartra na swoim twitterze skomentował.

1

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:


Już dzisiaj po meczyku :) Madrid Cabron Saluda al Campeon!!!

0

Wszedłem sobie na stronę Interpol - Wanted i w Polsce aż 4 ciaptych :D W niemczech tylko 1 xD Ciekawi mnie zawsze gdzie oni się ukrywają, czasami pewnie zmiana wyglądu i wyjazd na Karaiby i see ya. Pare kobiet też, większość to oszustwa lub sprzedaż narkotyków.

1

Liczę, że wygra z nami swoją upragnioną Lige Mistrzów!

0

Liverpool 14% posiadania piłki po 13 minutach gry.

0

Na tle Huddersfield to nie ma co oceniać :D

1

Już w sobote:

1

The Spanish Super Cup is going to be played in Saudi Arabia for the next six years. [MARCA]

Ale sypnąć kasą musieli

1

Kolejny dzień, kolejny głupi komentarz.

3

Pewnie podobnie. Tutaj menadżer sportowy i prezydent mówili przed wyborami, że kto głosuje na prawicową partię ten niech nie nazywa się kibicem i odda karte kibica

2

Eintracht najbardziej lewacki klub i lewaccy kibice jakich znam

0

Barça have never beaten Liverpool at Camp Nou:

❌ 1976, 0-1
⛔️ 2001, 0-0
⛔️ 2002, 0-0
❌ 2007, 1-2

1

To jest takie pierdo ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Uważasz, że w City dzisiaj zabrakło pasji?

0

Albo wygrają albo nie. Drużyny mają odpowiednio dobre(szczególnie City).

2

Tak

1

Liverpool wygra lige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?