MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/DAZNDE/videos/2319689671691699/
https://www.facebook.com/eintracht/videos/422502161929181/
Fani Eintrachtu z piłkarzami po meczu. Prawdziwi kibice!
0
Świetna przeróbka gola Kompanego. Szkoda, że Pique tak we wtorek nie wje xD
https://www.reddit.com/r/MCFC/comments/blvrvb/hdthe_final_vinny_titanic_masterpiece_remastered/
0
Mówi się, że z City mogą odejść tacy piłkarze jak: Sane, Gundogan, Mahrez, Danilo, Bravo, Mangala, Otamendi, Delph, G. Jesus.
Widzielibyście kogoś z nich u nas? Otamendi raczej idzie do Atletico, Jesus bardzo mała szansa na odejście.
1
Poszło
0
Pep nie wróci, bo wie, że większość piłkarzy jest wypalona i nie chciałoby im się tyle biegać co byłoby wymagane :) Barcelona potrzebuje trenera kolege, który nie krzyczy i jest posłuszny, bo inaczej gwiazdeczki się zbuntują.
0
Guardiola do Barcelony nie wróci, bo wie, że większość piłkarzy jest już wypalona i nie chciałoby im się biegać i robić pressing.
2
Teraz Liverpool przegrywa z Totkami i lecimy
0
hjahahahhahahaha
0
Van Dijk albo Salah pewna złota piłka jak wygrają LM. Jedyna szansa dla Messiego na ZP to ewentualna wygrana Ajaxu/Tottenhamu w LM.
0
Liverpool był lepszy w dwumeczu. W 1 mieliśmy szczęście, że nic nie dostaliśmy i strzeliliśmy 3.
0
Jeżeli City wygra lige to oczywiście Pep.
0
Najbardziej wartościowi, piłkarze bez klubu po tym sezonie:
https://i.redd.it/dtgi456aglw21.jpg
1
Jest mi to obojętne
0
Tak. Ma jeszcze sporo do poprawy szczególnie w wykończeniu, ale świetnie gra piłką, inteligentny, zespołowy, b. dobry technicznie.
0
W jakim wieku w topowych ligach odchodzą sędziowie na emeryture?
3
Mama Cristiano Ronaldo:
Jestem dumna z mojego syna za uratiowanie Juventusu ze strefy spadkowej i zapewnienia Juve pierwszego mistrzostwa od 20 lat
Fake NEWS!!!!
1
Źródło?
6
Kaleka z Manchesteru
6
"Faul" po którym Liverpool strzelił na 2:3:
https://x.com/FbBanterPage/status/1124775896651583488
6
Takie kontuzje jak Salaha są niebezpieczne, ale często można też na następny dzień być gotowym do gry.
0
Ta ja wole City. Nie podoba mi się ten hype na Liverpool od jakiegoś roku.
0
Są dwa obozy. Albo City i Bayern albo Dortmund i Liverpool :D
0
Co dzisiaj oglądacie Arsenal - Valencai czy Frankfurt - Chelsea?
0
Nie i sam Messi też by nie chciał żeby był zastrzeżony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Salah grał bardzo dobrze. Mieszał Lengletem, że ten biedny aż nie nadążał. Tylko ten słupek.
0
Roberto dałbym więcej mimo wszystko, Legnlet za to mniej.
1
Kurde przed pisałem, że 4:0 :/
0
Szkoda akcji Dembele, ale na 3:0 nie można narzekać.
https://www.clippituser.tv/c/eqxvnm
Kosa wślizg Vidala.
0
Soccerstreams100 w google