0

0

Świetna przeróbka gola Kompanego. Szkoda, że Pique tak we wtorek nie wje xD

https://www.reddit.com/r/MCFC/comments/blvrvb/hdthe_final_vinny_titanic_masterpiece_remastered/

0

Mówi się, że z City mogą odejść tacy piłkarze jak: Sane, Gundogan, Mahrez, Danilo, Bravo, Mangala, Otamendi, Delph, G. Jesus.

Widzielibyście kogoś z nich u nas? Otamendi raczej idzie do Atletico, Jesus bardzo mała szansa na odejście.

1

Poszło

0

Pep nie wróci, bo wie, że większość piłkarzy jest wypalona i nie chciałoby im się tyle biegać co byłoby wymagane :) Barcelona potrzebuje trenera kolege, który nie krzyczy i jest posłuszny, bo inaczej gwiazdeczki się zbuntują.

0

Guardiola do Barcelony nie wróci, bo wie, że większość piłkarzy jest już wypalona i nie chciałoby im się biegać i robić pressing.

2

Teraz Liverpool przegrywa z Totkami i lecimy

0

hjahahahhahahaha

0

Van Dijk albo Salah pewna złota piłka jak wygrają LM. Jedyna szansa dla Messiego na ZP to ewentualna wygrana Ajaxu/Tottenhamu w LM.

0

Liverpool był lepszy w dwumeczu. W 1 mieliśmy szczęście, że nic nie dostaliśmy i strzeliliśmy 3.

0

Jeżeli City wygra lige to oczywiście Pep.

0

Najbardziej wartościowi, piłkarze bez klubu po tym sezonie:
https://i.redd.it/dtgi456aglw21.jpg

1

Jest mi to obojętne

0

Tak. Ma jeszcze sporo do poprawy szczególnie w wykończeniu, ale świetnie gra piłką, inteligentny, zespołowy, b. dobry technicznie.

0

W jakim wieku w topowych ligach odchodzą sędziowie na emeryture?

3


Mama Cristiano Ronaldo:
Jestem dumna z mojego syna za uratiowanie Juventusu ze strefy spadkowej i zapewnienia Juve pierwszego mistrzostwa od 20 lat

Fake NEWS!!!!

1

Źródło?

6


Kaleka z Manchesteru

6

"Faul" po którym Liverpool strzelił na 2:3:
https://x.com/FbBanterPage/status/1124775896651583488

6

Takie kontuzje jak Salaha są niebezpieczne, ale często można też na następny dzień być gotowym do gry.

0

Ta ja wole City. Nie podoba mi się ten hype na Liverpool od jakiegoś roku.

0

Są dwa obozy. Albo City i Bayern albo Dortmund i Liverpool :D

0

Co dzisiaj oglądacie Arsenal - Valencai czy Frankfurt - Chelsea?

0

Nie i sam Messi też by nie chciał żeby był zastrzeżony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Salah grał bardzo dobrze. Mieszał Lengletem, że ten biedny aż nie nadążał. Tylko ten słupek.

0

Roberto dałbym więcej mimo wszystko, Legnlet za to mniej.

1

Kurde przed pisałem, że 4:0 :/

0

Szkoda akcji Dembele, ale na 3:0 nie można narzekać.

https://www.clippituser.tv/c/eqxvnm
Kosa wślizg Vidala.

0

Soccerstreams100 w google

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?