MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sport Bild: Lucas Hernandez od lata w Bayernie!
0
0
5
Reus gdyby nie był tak kontuzjogenny, to byłby jednym z największych na świecie. Pewnie grałby już w Realu czy Barcelonie.
0
Ederson, de Gea, Neuer, Allison w miejca pierwszej czwórki :)
1
Neymar z Mamą :)
0
+1
0
Zgadzam się, wrzucam to tutaj jako ciekawostkę.
3
Marcelo z Lyonu ostatnio miał powiedzieć, że ciężej było grać przeciwko Mbappe niż Messiemu. Zawodnik za pomocą Twittera zaprzeczył:
https://mobile.twitter.com/MarceloGuedes02/status/1098902931808681987
0
No w sumie może być i tak. Napisz czy jej się podobało.
1
Zapraszasz laske do domu niby na zwykłą kolację, a tu taka niespodzianka - leżysz nagi na łóżku ze związanymi nogami, rękami i oczami. Obok ciebie na łóżku znajduje się strapon. Co myślisz?
1
Valverde does not want to lose Rakitić. The coach gave some hints in a recent press conference but he also gave his opinion to the club privately.
The dressing also want the Croatian to continue, but understand that the player values a departure in the summer.
xD
[Diario Sport]
0
Co tam? Usuwane komentarze? xD Nie no żartuję, nieźle postraszyli.
0
Schalke wygra? xD
0
Jedne i drugie fajne
9
Tutaj z angielskimi napisami, wczoraj wrzucałem ;)
1
Juventus to dzisiaj przegrywa dwumecz xD
0
Powinien grać na prawej stronie z Semedo.
0
Przeciętnie, nie miał szans ofensywnych. Ale gdyby miał takie szanse jak Suarez wczoraj, to by strzelił.
2
Zależy od klubu. W niektórych klubach dzień przed meczem, po ostatnim treningu, w innych w dzień meczu. Nie wiem jak w Barcelonie.
0
Jak tak będzie to widze Valverde znowu osrane majtki w LM i byle nie przegrać.
0
Było kilku znajomych, byłem też osobiście i polecam. Ludzie są ok. Na bazarach jedynie będą wam próbować wciskać wszystko i całować po rękach. Co do imprez to zależy od miast. Alkohol jest dostępny w większości barów, restauracji, klubów, ale oczywiście nie można pić w miejsach publicznych. Co innego w hotelu na balkonie, co innego na ulicy w głównej części miasta. Od siebie polecam Casablance, Marakesz. Z jednego do drugiego miasta masz ok. 200km. Jak masz więcej pytań dot. chociażby alkoholu(:D) czy ludzi itp to pisz na priv.
10
Dembele i Umtiti odgadują cieszynki piłkarzy:
napisy po ang
2
Ryż, ryba, warzywa
2
Chcemy być wolni tu ej
13
Z Realem trzeba wygrać w derbach i tyle, bo terminarz mają rzeczywiście łatwiejszy, szczególnie teraz.
0
Nie! Anglicy, a nawet Niemcy, Hiszpanie pewnie też mają większą. Włosi to buractwo w większości i puste stadiony.
0
Mogą se grać, ale nie po tej samej stronie. Dembele na prawej, Coutinho w środku na 8.
3
Fajny odcinek Touzaniego(znany freestajler w piłce) z de Jongiem i de Ligtem:
0
Polecam od 8:00
Ja krzykacz, a wy?
1
Ogólnie rzecz biorąc to tak patrząc na naszą drużynę, to nie wiem kto jest pewniakiem jeżeli chodzi o karne. Pique(chyba zawsze strzela), ale poza tym to każdy wydaje się dosyć niepewny. Nie ma u nas na pewno takiego Ronaldo karnych.