0

Sport Bild: Lucas Hernandez od lata w Bayernie!

0

0

5

Reus gdyby nie był tak kontuzjogenny, to byłby jednym z największych na świecie. Pewnie grałby już w Realu czy Barcelonie.

0

Ederson, de Gea, Neuer, Allison w miejca pierwszej czwórki :)

1



Neymar z Mamą :)

0

+1

0

Zgadzam się, wrzucam to tutaj jako ciekawostkę.

3

Marcelo z Lyonu ostatnio miał powiedzieć, że ciężej było grać przeciwko Mbappe niż Messiemu. Zawodnik za pomocą Twittera zaprzeczył:
https://mobile.twitter.com/MarceloGuedes02/status/1098902931808681987

0

No w sumie może być i tak. Napisz czy jej się podobało.

1

Zapraszasz laske do domu niby na zwykłą kolację, a tu taka niespodzianka - leżysz nagi na łóżku ze związanymi nogami, rękami i oczami. Obok ciebie na łóżku znajduje się strapon. Co myślisz?

1

Valverde does not want to lose Rakitić. The coach gave some hints in a recent press conference but he also gave his opinion to the club privately.


The dressing also want the Croatian to continue, but understand that the player values a departure in the summer.

xD


[Diario Sport]

0

Co tam? Usuwane komentarze? xD Nie no żartuję, nieźle postraszyli.

0

Schalke wygra? xD

0

Jedne i drugie fajne

9



Tutaj z angielskimi napisami, wczoraj wrzucałem ;)

1

Juventus to dzisiaj przegrywa dwumecz xD

0

Powinien grać na prawej stronie z Semedo.

0

Przeciętnie, nie miał szans ofensywnych. Ale gdyby miał takie szanse jak Suarez wczoraj, to by strzelił.

2

Zależy od klubu. W niektórych klubach dzień przed meczem, po ostatnim treningu, w innych w dzień meczu. Nie wiem jak w Barcelonie.

0

Jak tak będzie to widze Valverde znowu osrane majtki w LM i byle nie przegrać.

0

Było kilku znajomych, byłem też osobiście i polecam. Ludzie są ok. Na bazarach jedynie będą wam próbować wciskać wszystko i całować po rękach. Co do imprez to zależy od miast. Alkohol jest dostępny w większości barów, restauracji, klubów, ale oczywiście nie można pić w miejsach publicznych. Co innego w hotelu na balkonie, co innego na ulicy w głównej części miasta. Od siebie polecam Casablance, Marakesz. Z jednego do drugiego miasta masz ok. 200km. Jak masz więcej pytań dot. chociażby alkoholu(:D) czy ludzi itp to pisz na priv.

10

Dembele i Umtiti odgadują cieszynki piłkarzy:



napisy po ang

2

Ryż, ryba, warzywa

2

Chcemy być wolni tu ej

13

Z Realem trzeba wygrać w derbach i tyle, bo terminarz mają rzeczywiście łatwiejszy, szczególnie teraz.

0

Nie! Anglicy, a nawet Niemcy, Hiszpanie pewnie też mają większą. Włosi to buractwo w większości i puste stadiony.

0

Mogą se grać, ale nie po tej samej stronie. Dembele na prawej, Coutinho w środku na 8.

3

Fajny odcinek Touzaniego(znany freestajler w piłce) z de Jongiem i de Ligtem:

0

Polecam od 8:00

Ja krzykacz, a wy?

1

Ogólnie rzecz biorąc to tak patrząc na naszą drużynę, to nie wiem kto jest pewniakiem jeżeli chodzi o karne. Pique(chyba zawsze strzela), ale poza tym to każdy wydaje się dosyć niepewny. Nie ma u nas na pewno takiego Ronaldo karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?