1

Pomóż mi wstać z podłogi.

10

Salah, Shaqiri i Robertson zrobili niespodziankę dzieciakom ze szkoły w Liverpoolu:

17

Są przed City.

0

W angielskiej TV mówią, że gol dla Gladbach prawidłowo uznany.

2

Airbnb :)

0

Mimo wszystko warto trzymac dietę w święta, tak robisz różnicę. Pierwszy kawałek ciasta smakuje tak samo jak 10 ;)

0

A o co walczą? Mówisz o Polsce, że śluby i adopcja dzieci?

1

Haller jest dla mnie lepszy. Inny od Jovica, ale umie grać pod drużynę i tworzyć akcję. Jovic to trochę taki Paco, który nie zdziwię się jak nie odnalazłby się u nas.

1

Tak jak PiS i Legła Warsovia

1

Nic nie jest na rzeczy. Rodzina Rabiot jest bogata i się nauczyli, że to co powiedzą to dostaną, a szejk im pokazał, że tak nie jest i Rabiot się rozpłakał i poskarżył mamusi.

0

Ale przecież wg. La Rambli to PSG jest bee i potraktowali go jak gówno.

0

Miernie

0

Nie czepiam, broń Boże. Po prostu mówię jak wygląda religijność w Niemczech. Bo tam kolega już pisze o jakiejś budzącej się Europie i Niemcach idących na kolanach, na Jasną Góre. Z 70% Niemców których znam uważa, że są ateistami bądź agnostykami i ostatni raz w kościele byli 10 lat temu, niezależnie od wieku. Szczególnie jest tak na zachodzie Niemczech.

2

Co masz na myśli mówiąc Europa się budzi? Na stadionie Dortmundu co roku jest przynajmniej 30/40 tysięcy i śpiewanie kolęd. W Niemczech ludzie są religijni tylko w trakcie świąt, nawet nie tyle religijni co lubią sobie pójść na Weihnachtsmarkt, napić się wina grzanego, a na drugi dzień świąt klasyczny kebab.

0

Jak święta to każdy katolik haha

0

Fekir zrobi jak będzie chciał odejść, ale mistrzem świata już jest ;d

3

A ja wolę żeby wygrało PSG, żeby przegrywy mogły jeszcze bardziej płakać o P$G, arabską ropę i Neymara.

1

Robił ktoś tutaj badania DNA na pochodzenie? Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

1

taktyk

2

Miałem tak ostatnio z DHL, nawet było napisane, że jakiś sąsiąd odebrał i podpisał przy odbiorze. Zadzwoniłem do DHLa i powiedzieli, że paczka będzie jutro. Ogólnie w tym miesiącu dużo problemów mają, pewnie dlatego, że grudzień.

0

Było

8

A dla mnie brakiem szacunku dla Sony jest pad Xboxa. Nie przesadzajmy, wiadomo kim jest Legia.

3

Pisane było już w środę/czwartek, ale dobrze, że przypominasz.

0

Dembele ewidentnie chce zmienić klub.

1

Bardziej podoba mi się katedra w Kolonii, ale Sagrada też robi niesamowite wrażenie.

3

Specjaliści z La Rambli mówią, że Rabiot to drugi Gomes xD

38

Zarówno Messi jak i Cristiano będą oglądać mecz River Plate vs Boca Juniors w nadchodzącą niedziele na Santiago Bernabeu. Florentino Perez planuje posadzić jednego i drugiego w prezydenckiej loży. [as.com]

Najlepiej koło siebie, żeby youtuberzy mogli zrobić nowy filmik pt. Cristiano and Messi best friends.

1

Może nie biorą, ale pewnie podzielalają poglądy i samą akcję :0

12

Prawdę mówiąc zaproponowałbym użytkownikowi Barca-Info prowadzenie Tiki-Taki, o ile tego nie robi.

E: Własnie przeczytałem, że profil BarcaInfo prowadzi redakcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?