MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomóż mi wstać z podłogi.
10
Salah, Shaqiri i Robertson zrobili niespodziankę dzieciakom ze szkoły w Liverpoolu:
17
Są przed City.
0
W angielskiej TV mówią, że gol dla Gladbach prawidłowo uznany.
2
Airbnb :)
0
Mimo wszystko warto trzymac dietę w święta, tak robisz różnicę. Pierwszy kawałek ciasta smakuje tak samo jak 10 ;)
0
A o co walczą? Mówisz o Polsce, że śluby i adopcja dzieci?
1
Haller jest dla mnie lepszy. Inny od Jovica, ale umie grać pod drużynę i tworzyć akcję. Jovic to trochę taki Paco, który nie zdziwię się jak nie odnalazłby się u nas.
1
Tak jak PiS i Legła Warsovia
7
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6896356.html
Po tym.
1
Nic nie jest na rzeczy. Rodzina Rabiot jest bogata i się nauczyli, że to co powiedzą to dostaną, a szejk im pokazał, że tak nie jest i Rabiot się rozpłakał i poskarżył mamusi.
0
Ale przecież wg. La Rambli to PSG jest bee i potraktowali go jak gówno.
0
Miernie
0
Nie czepiam, broń Boże. Po prostu mówię jak wygląda religijność w Niemczech. Bo tam kolega już pisze o jakiejś budzącej się Europie i Niemcach idących na kolanach, na Jasną Góre. Z 70% Niemców których znam uważa, że są ateistami bądź agnostykami i ostatni raz w kościele byli 10 lat temu, niezależnie od wieku. Szczególnie jest tak na zachodzie Niemczech.
2
Co masz na myśli mówiąc Europa się budzi? Na stadionie Dortmundu co roku jest przynajmniej 30/40 tysięcy i śpiewanie kolęd. W Niemczech ludzie są religijni tylko w trakcie świąt, nawet nie tyle religijni co lubią sobie pójść na Weihnachtsmarkt, napić się wina grzanego, a na drugi dzień świąt klasyczny kebab.
0
Jak święta to każdy katolik haha
0
Fekir zrobi jak będzie chciał odejść, ale mistrzem świata już jest ;d
3
A ja wolę żeby wygrało PSG, żeby przegrywy mogły jeszcze bardziej płakać o P$G, arabską ropę i Neymara.
1
Robił ktoś tutaj badania DNA na pochodzenie? Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.
1
taktyk
2
Miałem tak ostatnio z DHL, nawet było napisane, że jakiś sąsiąd odebrał i podpisał przy odbiorze. Zadzwoniłem do DHLa i powiedzieli, że paczka będzie jutro. Ogólnie w tym miesiącu dużo problemów mają, pewnie dlatego, że grudzień.
0
Było
8
A dla mnie brakiem szacunku dla Sony jest pad Xboxa. Nie przesadzajmy, wiadomo kim jest Legia.
3
Pisane było już w środę/czwartek, ale dobrze, że przypominasz.
0
Dembele ewidentnie chce zmienić klub.
1
Bardziej podoba mi się katedra w Kolonii, ale Sagrada też robi niesamowite wrażenie.
3
Specjaliści z La Rambli mówią, że Rabiot to drugi Gomes xD
38
Zarówno Messi jak i Cristiano będą oglądać mecz River Plate vs Boca Juniors w nadchodzącą niedziele na Santiago Bernabeu. Florentino Perez planuje posadzić jednego i drugiego w prezydenckiej loży. [as.com]
Najlepiej koło siebie, żeby youtuberzy mogli zrobić nowy filmik pt. Cristiano and Messi best friends.
1
Może nie biorą, ale pewnie podzielalają poglądy i samą akcję :0
12
Prawdę mówiąc zaproponowałbym użytkownikowi Barca-Info prowadzenie Tiki-Taki, o ile tego nie robi.
E: Własnie przeczytałem, że profil BarcaInfo prowadzi redakcja.